Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#166 2010-03-11 21:43:23

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Nasze sny...;))

Ja miałam jakiś głupi sen. Śniło mi się, że zdałam prawo jazdy i w piątek jechałam odwieźć moją kumpelę do jej babci na wieś, zawiozłam ją i spotkaliśmy tam paru znajomych, więc postanowiliśmy urządzić u niej imprezę. Pojechałyśmy z nią do miasta niedaleko po jakiś ekwipunek, no i gdy już wracaliśmy, to zjechałam z trasy do jakiegoś lasu i tam dachowałyśmy, ja utknęłam w samochodzie, a ona zadzwoniła po znajomych, przyjechali i przenieśli samochód z powrotem na drogę, ruszyliśmy dalej i dotarłyśmy do wsi, w której mieszka mój były facet, znajdowała się ona niedaleko wsi babci kumpeli (tak, to kumpela mnie z nim poznała). Wpakowałyśmy się na podwórko do jeszcze jednego naszego wspólnego znajomego, a on powiedział, że dzwoni do niego mój były i że o wszystkim mu powiedział, a on pyta, czy byśmy po niego podjechali, wszyscy się zgodzili, ale powiedzieli, że trzeba by było mnie zapytać, więc tamten podał mi tel. i było: Hej, co tam? Nic. Co robisz? Nic. Gdzie jesteś? U Chudego. Co Ty tam robisz? Nic. Mogę zajrzeć? Jasne.

A później się obudziłam, bo zaczęłam gadać sama do siebie.


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#167 2010-03-11 22:09:42

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Nasze sny...;))

A ja dzisiaj śniłam, że inne forum, które ma zastój, miało na nowo posty. Przychodzę na forum - rzeczywiście, są xD


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#168 2010-03-12 14:44:30

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Mi się ostatnio śniło, ze dzięki mnie wywalili panią od matemy..!!
Eh.. szkoda ze to był tylko i wyłacznie sen..


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#169 2010-03-12 16:30:57

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

Na prawdę chciałabyś, żeby ktoś przez Ciebie stracił pracę i nie miał jak zarobić na rodzinę ? Jeszcze niedawno przyznałaś BS rację, że nauczycielom należy się szacunek ^^'.

Śniło mi się, że leciałam do nieba ^^

Ostatnio edytowany przez Kate (2010-03-13 23:55:09)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#170 2010-03-12 17:17:00

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Dzisiejszy sen -  śniło mi się, że byłam przebrana za Supermana i ganiałam po szkole przyjaciółkę z widelcem do jedzenia makaronu x.x'
Najczęściej się powtarzający - Żwirek strzela do mnie z suszarki i oskarża mnie o to, że kręcę z Muchomorkiem.
Najukochańszy -  z grupą znajomych z klasy łapiemy autostop. Kierowca, który się zatrzymuje okazuje się naszym tyranem od wudeżetu. W zamian chce jednak 'okup' w postaci naszego kolegi. Zgadzamy się i wsiadamy do jego samochodu*. Po jakimś czasie z piskiem opon nauczyciel staje i wyrzuca nas z samochodu. Patrzymy na tablicę. Okazuje się, iż jesteśmy w Japonii. Nie wiemy, co zrobić i jak wrócić do domu. Nagle ja wpadam na inteligentny pomysł, jak zarobić kasę. Zaczynamy grac i tańczyć na ulicy.  Nie wiem jednak, czy dojechaliśmy z powrotem do Polski, bo się obudziłam.

* do tej pory mnie zastanawia, jak pomieścił on 8 osób na tylnym siedzeniu poloneza...


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#171 2010-03-12 19:55:59

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Nasze sny...;))

dracy napisał:

* do tej pory mnie zastanawia, jak pomieścił on 8 osób na tylnym siedzeniu poloneza...

Polonez jest pojemnym autem. Jak w maluchu zmieści się 16 osób, w cinqusie 18, to w polonezie nawet 20+


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#172 2010-03-13 23:04:20

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Mi się ostatnio śniło, że moja koleżanka przyszła do mnie na noc a mnie nie było choć się umawiałyśmy..
Ona do mnie dzwoni a ja na to:
-Co? No u kumpla dawaj wpadaj.
Za chwilke się budzę .. Otwieram oczy a tam moja mama nade mną z miną O.o zdzwinioną i mówi:
-Ja się pytałam tylko co chcesz na śniadania ale jak byłaś u kumpla to pewno się najadłaś..
A ja O.o Wow i odwróciłam się plecami spać dalej


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#173 2010-03-14 00:22:47

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Nasze sny...;))

pamiętam, że kiedyś śniło mi się, że Voldemort ze śmierciożercami (wszyscy ucharakteryzowani w stylu Matrixa) gonili mnie, Harry'ego i Hermionę czarnymi Mercedesami z przyciemnianymi szybami i strzelali z karabinów maszynowych.
najgorszym koszmarem jest dla mnie sen, w którym spokojnie pływam w morzu, gdy nagle ściąga mnie na jego środek, a spadać i przywalać szczęką uwielbiam ^^


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#174 2010-03-14 00:32:45

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze sny...;))

MiKa napisał:

pamiętam, że kiedyś śniło mi się, że Voldemort ze śmierciożercami (wszyscy ucharakteryzowani w stylu Matrixa) gonili mnie, Harry'ego i Hermionę czarnymi Mercedesami z przyciemnianymi szybami i strzelali z karabinów maszynowych.

lol. mogli by taką scenę wstawić w 'hp', był by hit.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#175 2010-03-14 10:59:45

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Nasze sny...;))

no to niezłe masz sny
Mi ostatnio przysniło się, że nie zdążyłam napisac rozprawki na j.polskim. Wszyscy już wychodzili z klasy, a ja nadal myślałam nad tezą


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#176 2010-04-28 21:33:07

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

A ja miałam dzisiaj wspaniały sen !
Byłam w górach u cioci i wujka (to dziwne, bo oni mieszkają na Kaszubach). No i było to jakieś święto, podobne do Lanego Poniedziałka, ale to było coś innego (czego tak na prawdę nie ma). Ale moja babcia powiedziała, że mam zostać w domu i bawić się z kuzynami. A zabawa polegała na tym, że siedzieliśmy przed telewizorem i oglądaliśmy bajki . Zaczęłam kłócić się z babcią, że chcę wyjść i spotkać się ze znajomymi. Nagle w kuchni zauważyłam Cleo xD z jakimś chłopczykiem, którego trzymała za rękę. W drugiej ręce miała talerz z ciastem. Powiedziała do mnie "ale masz okropną babcię" . Podeszłam do niej, a Cleo powiedziała mi na ucho "uciekajmy jak najdalej stąd !". I tak zrobiłyśmy. Złapałyśmy się za ręce i migiem z domu. A za nami moja babcia biegnie xD. Woła "gówniaro jedna! wracaj!" i zrezygnowała z gonienia nas. My dalej śmigamy, odwracam się a za nami pełno naszych znajomych, którzy też biegną. W końcu się zatrzymaliśmy gdzieś w lesie. Było pięknie, mnóstwo zwierząt. Niedźwiedzie, lisy, których się w ogóle nie baliśmy. Zauważyłam nawet babkę, która prowadziła na smyczy misia O.o . Tak po prostu. Usiadłyśmy na ławce i oglądałyśmy wszystko wokół. I na tym się skończyło

Ostatnio edytowany przez Kate (2010-04-28 21:34:20)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#177 2010-04-28 21:43:23

 Euglena

Użytkownik

22771016
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Nasze sny...;))

mojej przyjaciółce śniło się, że jej kuzyn musiał kopać piłkę z kolcami, ją zabili nożem, mnie torturowali na jakimś dziwnym urządzeniu, a jej siostrę zastrzelili (horror nie sen) a ja mało śpię, więc mi się nic nie śni ^^

Ostatnio edytowany przez Euglena (2010-04-28 21:44:35)


..............................................................
O mało nie zasnęłam przez ten głupi sen....

Offline

 

#178 2010-04-29 20:38:03

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Nasze sny...;))

Oj, Kejt, jak Ty strasznie tęsknisz
A mnie ostatnio śniło się, że siedziałam w domu mojej babci i oglądam TV. Na dole ekranu pisało 'uwaga, w pobliżu miasta grasują złodzieje'. No i odwracam się, a tam przy moim garażu złodzieje. Budzę moją babcię, żeby ich złapać, a ona daje mi parasol, żebym ich zbiła xD
Podobno kiedy śni się złodziej, to zapowiedź miłosnej przygody xD


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#179 2010-04-29 20:55:56

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

Oooo no to ładnie ładnie

No tęsknię tęsknię

A mi się dzisiaj śniło, że znalazłam u Grandy kleszcza. Potem patrzę na swoje ręce, a na nich mnóstwo kleszczy pijących już krew ;<.

Ostatnio edytowany przez Kate (2010-04-29 20:57:04)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#180 2010-08-20 22:40:16

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

Ten sen wspominam bardzo dobrze. Oczywiście mam na myśli jego koniec .
Początek był bardzo dziwny. Otóż... Śpieszyłam się z mamą na pociąg. Stacja wyglądała inaczej niż zwykle. Po drodze zgubiłam mamę, ale nic, biegłam dalej xD. Wsiadłam. Jakoś tak się złożyło, że siedziałam na przodzie. Na przeciwko mnie siedział przystojny facet. Ale nie zainteresowałam się nim. Idiota rzucał ostrzami prawie na mnie xD. A ja nienawidzę ostrych przedmiotów. Skryłam twarz dłońmi i krzyczałam, żeby przestał. A on się śmiał. Jak się okazało, takie były jego końskie zaloty. Wysiadłam z pociągu i spotkałam jakiegoś chłopaka, który mi się spodobał. Zauważyłam, że ten facet mnie goni, więc wzięłam chłopaka za rękę i ukradliśmy jakiś sportowy samochód. Usiadłam po stronie pasażera i jedziemy. Ale kurde, jechaliśmy strasznie wolno. Zastanawiałam się, co źle wybrałam - chłopaka, czy samochód xD. Powiedziałam do niego "dodaj gazu!", a on na to "musimy jechać przepisowo" hahaha xD. Wtedy ja jakoś wzięłam kierownicę, pedały i zaczęłam śmigać. Zatrzymaliśmy się gdzieś (nie wiem, nie pamiętam). Wiem tylko, że złapał mnie potem ten facet w ramiona. A ten chłopak zniknął. On do mnie "tym chłopakiem byłem ja, ale miałaś minę" O.o . No cóż. Nieważne. W pewnym momencie zauważyłam, że jestem tylko w staniku, a on... w niczym xD. Rolę faceta zagrał aktor Ryan Reynolds.
I tu dwie dziwne rzeczy.
po 1. nie wiem skąd on się wziął w moim śnie, skoro ostatnio myślałam o nim może jakieś... pół roku temu.
po 2. na prawdę nie mam pamięci do tego, jak wygląda klata jakiegoś chłopaka. Jakim cudem, zapamiętałam jak wygląda jego? O.o I to nawet taki szczegół - drobne, blond włoski.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora