Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#136 2009-08-21 18:34:26

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

A mi się ostatnio śniło, że jakiś przystojniak się na mnie rzucił. Okazało się, że to wampir któremu bardzo smakowała moja krew ;]


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#137 2009-08-21 18:41:19

Naturelle

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Ostatnio ciągle śni mi się, że spadam z wieżowca. Budzę się przy ziemi.

Offline

 

#138 2009-08-21 18:58:09

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

A mi bardzo często śni się tsunami. Najpierw nic się nie dzieje, potem wszyscy zaczynają panikować. Raz w śnie wyjrzałam przez okno i zobaczyłam piękną dużą chmurę po prawej stronie. Po pewnym czasie uświadomiłam sobie, że ta "chmura" staje się coraz większa i zakrywa prawie całe niebo. Jak zwykle towarzyszyło temu uczucie"serce podchodzące do gardła''.  Strach mnie sparaliżował i nie mogłam się ruszyć. Zamknęłam oczy i nagle byłam już na dworze a nade mną wielka fala, która powoli zaczęła spadać w dół jak deszcz. Kiedy miała juz dotknąć mojej głowy, nagle znikła i okazało się że pada biało-czarny śnieg, który wyglądał dokładnie jak sól pomieszana z pieprzem

Innym razem byłam na plaży. usiadłam na piasku a fale łaskotały mnie w stopy. Woda nie była głębsza niż po kostki. Nagle piasek zaczął mnie wciągać. Zaczęłam krzyczeć a ludzie patrzeli się na mnie jak na wariatkę i zamiast pomóc to się śmiali. Nie mogłam się ruszyć a fale robiły się coraz większe. Powoli zaczęły dosięgać mojej twarzy. Zaczęłam się topić a oddech mogłam wziąć jedynie podczas przerwy między falami. Szarpałam się i krzyczałam a kiedy woda zalała już całą plażę i ja nie miałam już powietrza (taka chwila przed utonięciem) obudziłam się.

Ostatnio śniło mi się, że jest jakiś alarm. Wszyscy biegli chyba do schronu. Moja rodzina jednak została w domu. Nie wiem czemu zważywszy na fakt, że mieszkamy w wieżowcu. Nagle usłyszałam jakby świst i okropny hałas. Okazało się, że myśliwce spuszczają bomby na pobliskie budynki. Byłam świadoma tego, że co jak co ale wieżowca (jedynego w okolicy) to nie ominą. Gdzieś się schowałam, a kiedy po okropnym hałasie i trzęsieniu wygrzebałam się z gruzowiska okazało się, że wszyscy (oprócz dziadka, babci i psa) z mojej rodziny nie żyją. Zalałam się płaczem a kiedy się obudziłam to miałam łzy na policzkach.


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#139 2009-10-02 13:53:01

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze sny...;))

musze opowiedziec moj sen sprzed paru dni. ;P byl dosc interesujacy.

a wiec ja i moja kolezanka oraz jej mlodsza siostra i brat (pierwszy zgrzyt - w realu kolezanka jest jedynaczka) trafilysmy do szkoly z internatem. sama szkola super, wypasiona jak z filmow s-f. ale nasza 'wychowawczyni' okazala sie byc totalna jedza, lacznie z tym, ze maltretowala mlodsze dzieci (w tym siostre i brata mojej kolezanki). a wiec, po namysle, postanowilysmy... ją zabic. (O.o) cala reszta snu koncentrowala sie na realizacji tego planu. niestety obudzilam sie zanim zdazylysmy doprowadzic plan do konca. niemniej, bylo ciekawie. XD


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#140 2009-10-02 15:30:50

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

Mi się dzisiaj śniło, że uratowałam jakąś dzidzię. Bo na Ziemie wylądowali kosmici i zaczęli zabijać ludzi. Ja wtedy wzięłam jakieś płaczące dziecko z ziemi na ręce i poleciałyśmy do nieba xD. Ciągle mam sny, że latam i to do nieba, aby uciec przed kłopotami. Nie mam pojęcia co to może znaczyć...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#141 2009-10-03 23:02:52

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Kate ;] Jak wcześniej pisałam mi ciągle śni się tsunami xD A jak już mam się utopić ... budzę się (lub ktoś mnie budzi) xP Sny są strasznie dziwne...

Niedawno śniło mi się że wyglądam przez okno i widzę ... 3 metrowego węża grubości dwóch męskich pięści!!
Nagle do węża podbiega dziecko (gdzieś 2 letnie) i chce go pogłaskać. Wąż zaatakował ... ugryzł chłopczyka w nogę. W tym momencie podbiega ojciec i próbuje ściągnąć uwagę węża na siebie aby chłopczyk mógł uciec. Czwana bestia jednak zwinnie ominęła mężczyznę i ponownie rzuciła się na chłopca. Tym razem zęby wielkiego węża utkwiły w jego gardle ... Poleciała krew (...)


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#142 2009-10-04 10:52:33

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Nasze sny...;))

sny są naprawdę dziwaczne...^^

mi ostatnio nic szczególnego się nie sniło ;]
ale najbardziej pamietam sny w których spadam z jakiejś wysokości i budze sie cała mokra


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#143 2009-10-04 15:53:35

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

O matko, ale miałaś sen Rosa!
a mi się ciągle kiedyś śniło, że skakałam z balkonu i było super


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#144 2009-10-04 15:59:43

chris3z8

Użytkownik

10618703
Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 155
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

ja miałem ostatnio okropny koszmar.....tunel,czarownica,i krew...nie chce wchodzic w szczegóły co tam sie działo


Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Offline

 

#145 2009-10-04 20:32:44

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Nasze sny...;))

Mi się dzisiejszej nocy śniło, że mnie koleżanka goniła z wielką strzykawką w ręce, napełnioną jakimś roztworem wodnym z-niewiadomo-z-czym. Białe ściany, i drzwi na tych ścianach, tyle że bez klamek, i strasznie, aż za bardzo jasne światło. Wszyscy ubrani na biało, brr.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#146 2009-10-04 20:56:20

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

A myślałam że tylko ja mam takie nienormalne sny xD


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#147 2009-10-04 20:58:00

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Nasze sny...;))

Ja mam traumę z dzieciństwa, więc to normalne, ze też mam takie. xD lol


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#148 2009-10-04 21:29:12

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Mi się ostatnio cały czas śni chemia. W sumie też koszmar xD

Offline

 

#149 2009-10-04 21:34:25

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Cosette napisał:

Ja mam traumę z dzieciństwa, więc to normalne, ze też mam takie. xD lol

Traumę ?? Ja tam też tak jakoś .. no wiesz coś jak ty chyba xD


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#150 2009-10-06 22:21:04

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

A ja dzisiaj we śnie zjadłam własny zeszyt od matematyki...

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora