Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#181 2010-10-23 22:58:35

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Śniło mi się, że transformersy broniły krzyża.

czy ktoś umie to zinterpretować? ;>


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#182 2010-10-24 00:10:18

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

Hahahaha, nieźle ! xDDD
Znaczenie znalazłam tylko na krzyż. O transformersach (autoboty,roboty, "żywe" samochody) ani ich obronie nic nie było. A więc oznacza - radosną wiadomość. A powiem, że znaczenia z tego sennika baardzo często mi się sprawdzają


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#183 2010-11-20 23:40:38

 Choco

Użytkownik

734201
Call me!
Skąd: mam tyle czekolady..?
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 51

Re: Nasze sny...;))

Mi się kiedyś śniło, że jestem chłopakiem Oo.
Albo pluszowy żółw z takimi wielkimi zębami (obudziłam się od razu).
Jeszcze taki koszmar miałam kiedyś. W jakiś sposób umarł mi kolega, a ja tak ciągle płakałam i w ogóle. Potem wchodze sobie na gadu, a tu wiadomość od niego ( O_o ): Będę Twoim aniołem. I jeszcze jakieś echo powtarzało to 'aniołem'. Normalnie jak się obudziałam to doła miałam przez cały dzień -.-.
Uuu.. jeszcze kiedyś miałam bardzo fajny sen. Lezę sobie na łóżku, a obok niego stolik z takim talerzem ciastek. Budzę się.. Wyciągam ręce na wszystkie strony.. I jakie rozczarowanie przeżyłam kiedy okazało się, że tak naprawdę żadnych ciasiów nie ma ;<


If everyone cared and nobody cried
If everyone loved and nobody lied
If everyone shared and swallowed their pride
We’d see the day when nobody died
IF EVERYONE CARED - NICKELBACK

Offline

 

#184 2010-11-21 19:27:25

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

I jakie rozczarowanie przeżyłam kiedy okazało się, że tak naprawdę żadnych ciasiów nie ma ;<

Znam ten ból... :<
Ogólnie często mi się śni, że coś gubię w łóżku, budzę się, szukam tego czegoś i okazuje się że tego nie ma.

Offline

 

#185 2010-12-05 16:38:24

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Nasze sny...;))

Mi się podejrzanie często śni, że ktoś mnie goni. Ale i tak nigdy nie zapomnę tej nocy, w której czarnym mercem z przyciemnianymi szybami gonił mnie Voldemort ze Śmierciożercami, wszyscy w strojach z matrixa i czarnych okularach..


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#186 2012-02-21 16:15:45

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze sny...;))

dziś w nocy miałam przedziwny sen, w którym cofnęłam się do lat z podstawówki O.o bardzo specyficzne doświadczenie. co ciekawe, w tym śnie byłam świadoma, że jestem starsza...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#187 2012-02-22 22:25:00

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Nasze sny...;))

Miałam dziś okropne sny. Jakieś zniekształcone koty, burza... bałam się zasnąć.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#188 2012-03-02 11:13:20

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze sny...;))

ja dzisiaj śniłam o wakacjach, o lecie... a potem obudziłam się, spojrzałam w okno - szaro, buro, nieprzyjemnie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#189 2012-03-02 15:34:46

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

Cleo napisał:

Miałam dziś okropne sny. Jakieś zniekształcone koty, burza... bałam się zasnąć.

mi właśnie ostatnio śni się burza. Dzisiaj śniłam, że byłam na plaży, w moją stronę płynął statek, ktory chwilę później zatonął, towarzyszył przy tym okropny sztorm. Później ktoś zaczął we mnie strzelać, a mi się nic nie działo. ^^


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#190 2012-03-02 17:19:55

 Graż

Użytkownik

35527406
Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Mi się ostatnio za często śni pewien chłopak.
Od dzieciństwa co jakiś czas śni mi się ten sam koszmar, że biegam po hotelu i nie mogę znaleść z nigo wyjścia i nikt nie otwiera drzwi i jest mega strasznie, zawsze płaczę w tym snie.
A z takich przyjemnych snów? Ostatnio śniło mi się, że mam smoka:D


----------------------
Tańcz, tak, jak tańczysz w domu, gdy nikt nie patrzy,
Kochaj, tak, jakby nikt wcześniej Cię nie zranił,
Śpiewaj, tak, jakby nikt nie mógł Cię usłyszeć,
ŻYJ, tak, by swoje osobiste niebo mieć na ziemi!

Offline

 

#191 2012-03-02 21:03:31

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Ostatnio mi się śniło, że  moja przyjaciółka była w więzieniu, i tam nic nie było widać, a żeby uwolnić ją od tej ciemności, zakupiłam specjalny pędzel, który temu przeciwdziała. ;D
A teraz ogółem o moich dreamach.
Moje sny są trochę... abstrakcyjne. No i zazwyczaj monochromatyczne. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale tak właśnie jest. Niektóre ich fragmenty stosuję w swojej pisemnej twórczości. Są czasami trudne do odczytania, dlatego jak nad ranem mam jeszcze świeżo w pamięci dany sen, wstaję gwałtownie, by zapisać najważniejsze, z niego, fakty. Potem przekształcam je no i ... z nich korzystam, no. ;D

Ostatnio edytowany przez Pytalska (2012-03-02 21:06:52)

Offline

 

#192 2012-03-05 16:08:56

 internetowa.33

Użytkownik

1014819
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 202
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Mi się dzisiaj śniło, że jechałam z tatą do szkoły i byliśmy już spóźnieni, więc zaproponowałam pojechanie skrótem. I tata się zgodził. Skręciliśmy i jechaliśmy przez pole namiotowe, na które jeżdżę co roku nad morze (a ja mieszkam na Nizinie Mazowieckiej!) o.O I musieliśmy wyjść z auta, bo się nie zmieściło. I przemykaliśmy się bokiem i musieliśmy uważać na właścicielkę tego campingu, bo tata się jej bał o.O Potem tata powiedział, że lepiej, żebyśmy zawracali i już pojedziemy normalną drogą na lekcje, najwyżej trochę się spóźnię. To się zgodziłam. Zawróciliśmy i tata zamienił się w owczarka niemieckiego o.O I wzięłam go na smycz i szłam w stronę auta i się obudziłam akurat jak obwąchiwał jakieś powalone drzewo.

To było dziiiiiiiwneeeee o.O


internetowa.33, nie Internetowa.33! Z małej, z małej! A jak ktoś chce to może być inka. Ale inka nie Inka!
When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter. And my family will say to me, 'After all this time?' And I will say, 'Always.'
- Alan Rickman

Offline

 

#193 2012-03-05 18:58:32

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

internetowa.33 napisał:

Mi się dzisiaj śniło, że jechałam z tatą do szkoły i byliśmy już spóźnieni, więc zaproponowałam pojechanie skrótem. I tata się zgodził. Skręciliśmy i jechaliśmy przez pole namiotowe, na które jeżdżę co roku nad morze (a ja mieszkam na Nizinie Mazowieckiej!) o.O I musieliśmy wyjść z auta, bo się nie zmieściło. I przemykaliśmy się bokiem i musieliśmy uważać na właścicielkę tego campingu, bo tata się jej bał o.O Potem tata powiedział, że lepiej, żebyśmy zawracali i już pojedziemy normalną drogą na lekcje, najwyżej trochę się spóźnię. To się zgodziłam. Zawróciliśmy i tata zamienił się w owczarka niemieckiego o.O I wzięłam go na smycz i szłam w stronę auta i się obudziłam akurat jak obwąchiwał jakieś powalone drzewo.

To było dziiiiiiiwneeeee o.O

hahahaha, nieźle

Mi się dzisiaj śniła burza z okropną ulewą, podczas której przyszła do mnie cała zmoknięta "koleżanka" ( nie lubię jej:P). Wyglądała strasznie, zaczęła mnie wkurzać, w ogóle się nie odzywała to ją wyrzuciłam za drzwi (wiem, byłam bardzo uprzejma:D). Potem znowu weszła, to ja ją znowu za drzwi. I koniec. xD


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#194 2012-03-14 17:59:34

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze sny...;))

Mnie się dzisiaj śniło, że sąsiedzi hodowali zebrę i dwa razy dziennie wyprowadzali ją na spacer. ;p


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#195 2014-09-02 13:57:19

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

Ja dzisiaj też miałam zabawny sen... Wyleciałam z S. na upragnione Korfu. Oczywiście all inclusive, w tym alkohol. Więc upiłam się tamtejszą wódką - raki. Oprzytomniałam dopiero w dniu powrotu i byłam strasznie zawiedziona, że nie udało mi się niczego zwiedzić (


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora