Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#151 2009-10-06 22:31:09

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Nie byłam w szkole bo się źle czułam i sobie pochrapałam tak od 10 do 11.30 .. śniło mi się że tata z pracy przyszedł o 15 a nie o 18 ... i okazało się że przyszedł xP


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#152 2009-11-17 22:31:47

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Nasze sny...;))

Mój ukochany sen:
Z przyjaciółmi byliśmy w kościele na różańcu, a przy trzeciej dziesiątce taki jeden chłopak, którego poznałam dość niedawno wyszedł, a koleżanka się za nim oglądnęła, więc przeprosiła mnie i za nim wyszła, a jak ksiądz już sprawdził nam listę obecności i wszyscy wyszliśmy na zewnątrz, to zobaczyłam ciało tej dziewczyny powieszone na drzewie. I nikt z moich znajomych nic sobie tego nie robił, a jak powiedziałam "ej patrzcie!", no to wtedy powiedzieli mi "no i co z tego?". haha, wiem, dziwny sen miałam.



A co dzisiaj się śniło?
Mnie się dzisiaj śniło, że całą rodzinką poszliśmy na spacer (ja, starsza siostra,  druga siostra, reszta najbliższych kuzynek, babcie i dziadkowie, mama (taty nie było), no i jakieś-tam wujostwo jeszcze, i mój chrzestny ze swoją narzeczoną). No i tak szliśmy, szliśmy... i po pewnym czasie zorientowaliśmy się, że nie wiemy, gdzie jesteśmy. A przynajmniej mi się tak wydawało, bo w śnie moja uwaga jakoś specjalnie koncentrowała się na mojej osobie, i nie miałam na to wpływu. No i tak sobie idziemy.. przez najbiedniejszą ulicę w mieście, i dalej zagłębiamy się w te nędzne tereny. Nagle wszyscy się zatrzymują (nawet nie wiem, dlaczego) przed jednym takim domem, wyglądającym dość okazale. Brama była otwarta, więc wchodzimy. Chodzimy po mieszkaniu, kompletnie opuszczonym. No i za plecami słyszymy jakies sapanie. Nie wiemy, co to jest, a tu jak się okazuje, to wielki szary pies, który głośno charcze. Stoimy, by nas ominął, a kiedy wydaje się, że da nam spokój, powoli idziemy do tyłu. Wtedy on się na nas rzuca. Ja z najmłodszą kuzynką zdążyłyśmy pobiec na dach, a tam mnie dopadł i uczepił się nogi. Dalej coś chyba jeszcze było, nie pamiętam. Obudziłam się z krzykiem. xD


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#153 2009-11-18 19:36:05

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

A ja miałam dzisiaj 3 złe sny.
1. Byłam na koncercie TH, po czym nagle zrobiło się pusto i zaczęli ścigać mnie ochroniarze nie wiadomo dlaczego.
2. Kolega z gimnazjum, którego ogromnie nie lubiłam wstawił na nk na swoim profilu moje foty i pisał, że jestem głupia, najgorsza itd. Ja się go nie bałam, napisałam mu, że jeśli natychmiast tego nie usunie i mnie przeprosi, to naśle na niego parę moich kolegów. I tu sen się skończył. A szkoda, bo chciałam zobaczyć jak mnie przeprasza ;]
3. Najgorszy: pogrzeb krowy. Wiem, trochę to śmiesznie zabrzmiało. Ale we śnie wcale nie było mi do śmiechu. Trumna była zakryta, nie chciałam w ogóle jej otwierać, bo wiedziałam, że jest tam krew... Wydaje mi się, że przed jej śmiercią lubiłam tą krowę... Płakać mi się chciało. Nie wiem, czy nie przestanę jeść wołowiny...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#154 2009-11-18 19:51:33

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Nasze sny...;))

Mi dzisiaj po nocach śniły się zawody z siatkówki.
Grałyśmy z najlepszym gimnazjum w Łodzi ;D w hali Arana Łódź, przy pełnym trybunach! Mecz był bardzo wyrównany i zacięty, padało dużo wyzwisk z obu stron ;] Wkońcu przyszed moment w którym serwowałam. Wyrzuciłam sobie piłke i zagrałam z wyskoku z jakąś mega mocą ;D Piłka przelaciała na drugą strone i okazało sie, ze już nie gramy z gimnazjum tylko z reprazentacją Brazyli, a ja byłam w Polskiej reprezentacji obok Kurka, Wlazłego itp! Haha ;p Niestety na tym mój sen się urwał bo zadzwonił budzik...
Był to baaardzo dziwny sen, ale fajnie byłoby zagrac w reprezentacji ;]]


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#155 2009-11-18 21:06:16

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Ja mam ostatnio mroczną serię snów o MPK. Jadę sobie tramwajem lub autobusem (w śnie za nie za bardzo widać czy to tramwaj czy autobus) nagle przychodzi kanar i prosi o bilety do kontroli, a ja w tym momencie przypominam sobie że nie mam migawki (biletu miesięcznego) i zawsze budzę się w tym momencie... Myślicie że mogę oskarżyć ich o nękanie mnie w snach i zapłacą mi odszkodowanie ?

Offline

 

#156 2010-02-24 21:28:01

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Mi się ostatnio sniło, że razem z moimi koleżankami ganiałam po łące różowego zająca.. aha? Chyba na mózg mi padło..za dużo tlenu sie nawdychałam/ haha^^


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#157 2010-02-24 21:30:32

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Nasze sny...;))

To raczej by wskazywało niedotlenienie..

Mi się ostatnio śnią wampiry..i zaczynam lubić moje sny ;]


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#158 2010-02-24 21:46:33

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

haha.. a ja bym powiedziała, ze jakiś nowy składnik dodają do tlenu... moze jakieś nie wiem substancje wzbudzające halucynacje. haha^^


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#159 2010-02-24 22:02:35

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Nasze sny...;))

Ja zaraz też u Ciebie wywołam halucynacje, jak nie przestaniesz zaśmiecać tematu

Cleo, uwielbiam Cię za ten tekst. ¬Bs


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#160 2010-02-25 10:19:19

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Nasze sny...;))

Toż to odezwały się u Cleo czarne moce..pragnie bawić się magią voodoo
No co Ty Ja tylko mam dość swojego własnego ugrzecznienia :>

A dzisiaj śniła mi się Lednica z Liv o.O z tym, że chciała mnie udusić


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#161 2010-02-25 17:51:30

 agussia_1998

Użytkownik

9049024
Call me!
Skąd: Przerośl
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 234
WWW

Re: Nasze sny...;))

A  mi się śniło że kupiłam obwarzanki a potem je zeżarłam i wiedziałam że nie powinnam żreć następnego, a mi się strasznie słodko zrobiło i oczywiście zeżarłam xD ;P


http://i47.tinypic.com/2ltqc20.png

Offline

 

#162 2010-03-04 21:30:05

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Mi się sniło <jak pozałam chłopaka tego cio mi się podoba> ze z nim chodziłam wszędzie, że się przytulaliśmy... O.o
Niewiedziałam, ze mój mózg tak teaguje na to.;d


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#163 2010-03-11 18:37:58

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

A ja ostatnio miałam dwa prorocze sny. Nigdy wcześniej ich nie miałam a tu prosze... Pierwszy był, że obserwowałam smutna jak za oknem śnieg znowu pada . Drugi był o tym, że będziemy mieli zastępstwo z naszą wychowawczynią. Obie rzeczy się sprawdziły ;].
Tej nocy śnił mi się szczeniaczek rasy berneńczyk, który biegnie uradowany w moją stronę


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#164 2010-03-11 20:41:10

 Lady.K

Użytkownik

11403808
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 55
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Może będziesz miała takiego pieska

Offline

 

#165 2010-03-11 21:04:39

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

No właśnie będę, bo już jest zarezerwowany Następny proroczy. Zaczynam się bać .
Dodam, że parę nocy temu śniło mi się też, że zostałam taką "gangsterką" i razem z koleżankami zabiłyśmy dwóch policjantów po czym ukradłyśmy jakiś nowoczesny samochód i wiejeeemy . Ale ten nie może być proroczy xD To do mnie nie podobne ;d Jednak...Fajnie się wtedy czułam

Ostatnio edytowany przez Kate (2010-03-11 21:05:20)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora