Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#46 2010-04-16 22:42:47

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: 10.04.10

Ja nie zamierzam protestować. Gdzie podziała się ta jedność Polaków, która niby zaczęła się w obliczu katastrofy,a teraz chcą protestować? ><


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#47 2010-04-16 23:28:25

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: 10.04.10

jak dla mnie pomysł w wawelem jest o tyle dziwny, że Kaczyński był zawsze bardziej związany z warszawą niż z krakowem, i to warszawa była 'jego miastem'.
poza tym (powód czysto praktyczny) jego matka mieszka w warszawie, jest starszą i schorowaną kobietą i nie sądzę, żeby mogła tak po prostu jeździć do krakowa za każdym razem jak zechce odwiedzać grób...

ale cóż. ktoś podjął decyzję, miejmy nadzieję, że były jakieś sensowne powody tejże. nie ma się co kłócić i protestować, decyzja zapadła, dajmy mu spokojny pogrzeb. wyjątkowo przykre są takie kłótnie 'gdzie kogoś pochować' (tym bardziej, że to nie pierwszy raz), lepiej pewne rzeczy uszanować w ciszy.

Cleo napisał:

Gdzie podziała się ta jedność Polaków, która niby zaczęła się w obliczu katastrofy,a teraz chcą protestować? ><

a może nigdy jej nie było? taka 'jedność' jest tylko chwilowa i pozorna - ot, parę dni, a potem wszystko wraca do normy. czy nie tak samo było po śmierci Jana Pawła II?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#48 2010-04-17 09:10:00

 agussia_1998

Użytkownik

9049024
Call me!
Skąd: Przerośl
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 234
WWW

Re: 10.04.10

Tak, było tak samo, i tak samo jest z Lechem Kaczyńskim...


http://i47.tinypic.com/2ltqc20.png

Offline

 

#49 2010-04-17 10:57:56

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: 10.04.10

jego matka mieszka w warszawie, jest starszą i schorowaną kobietą i nie sądzę, żeby mogła tak po prostu jeździć do krakowa za każdym razem jak zechce odwiedzać grób...

Bsiu, ona jest nieprzytomna. Nawet nie powiedziano jej o tym, co się stało, prawdopodobnie nie przeżyłaby tej wiadomości.

a może nigdy jej nie było? taka 'jedność' jest tylko chwilowa i pozorna - ot, parę dni, a potem wszystko wraca do normy. czy nie tak samo było po śmierci Jana Pawła II?

Wczoraj w dodatku do GW czytałam, że tak samo było w przypadku śmierci Papieża, gdzie kibice ''jednoczyli'' się, że teraz ''derby będą wzorowe do końca''. Sranie w banię za przeproszeniem. Dalej wszyscy się tłuką, coraz gorzej jest na stadionach i nic tego nie zmieni. No, chyba że wszyscy kibole wyginą.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#50 2010-04-17 14:13:23

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: 10.04.10

Cleo napisał:

jego matka mieszka w warszawie, jest starszą i schorowaną kobietą i nie sądzę, żeby mogła tak po prostu jeździć do krakowa za każdym razem jak zechce odwiedzać grób...

Bsiu, ona jest nieprzytomna. Nawet nie powiedziano jej o tym, co się stało, prawdopodobnie nie przeżyłaby tej wiadomości.

tak? to nawet nie wiedziałam, nie 'siedzę' w temacie i opieram się na dość ogólnych wiadomościach z gazet... przepraszam za błąd ^^;.
nawet nie wiedziałam, że aż tak z nią źle, jeszcze pamiętam ją z jakichś publicznych wystąpień...
niemniej, podtrzymuję tezę, że dla rodziny byłoby wygodniej, gdyby był pochowany w wawie.

Cleo napisał:

a może nigdy jej nie było? taka 'jedność' jest tylko chwilowa i pozorna - ot, parę dni, a potem wszystko wraca do normy. czy nie tak samo było po śmierci Jana Pawła II?

Wczoraj w dodatku do GW czytałam, że tak samo było w przypadku śmierci Papieża, gdzie kibice ''jednoczyli'' się, że teraz ''derby będą wzorowe do końca''. Sranie w banię za przeproszeniem. Dalej wszyscy się tłuką, coraz gorzej jest na stadionach i nic tego nie zmieni. No, chyba że wszyscy kibole wyginą.

nawet jak wyginą, to i tak nic się nie zmieni jeśli chodzi 'jedność'. reszta ludzi jest tak samo podzielonych i tak samo się wykłócają - tyle że nie manifestują tego bijąc się na stadionach.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#51 2010-04-17 20:12:17

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: 10.04.10

Cleoś, ja słyszałam, że ich matka jakoś się o wszystkim dowiedziała. Więc chyba od jakiegoś czasu nie jest już nieprzytomna.
A mnie zastanawia, czy będą musieli płacić za wizytę na ich grobie...
Jeśli nie matka, to jest jeszcze córka. I wnuczki. I brat. Podejrzewam, że nie mają tyle czasu, żeby jeździć do Krakowa kiedy tylko zechcą odwiedzić ich grób. Ale cóż, nas i tak nie posłuchają =]

Offline

 

#52 2010-04-17 20:42:09

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: 10.04.10

Cleoś, ja słyszałam, że ich matka jakoś się o wszystkim dowiedziała. Więc chyba od jakiegoś czasu nie jest już nieprzytomna.

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic … _syna.html


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora