Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#46 2009-10-27 23:16:58

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Włosy

Mniam, ja mam właśnie kasztanowe, a raczej taka miedziana czerwień mi wyszła, haha.
Rosa: no to chyba powinnam mieć rude włosy, bo niektórzy z tych, którzy mnie znają mówią, że jestem nieśmiała i trochę wredna. xD


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#47 2009-11-11 14:19:37

Fear

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 26
Punktów :   

Re: Włosy

Z włosami mam taki jeden problem. Nie mam ani kręconych, ani prostych. Rano przed szkołą nie chce mi się wcześnie wstawać by je myć, dlatego myję codziennie wieczorem. Problem w tym, że wtedy tak mi się niefortunnie kręcą, że szok ! każdy w inną stroną. Dlatego używam prostownicy i wtedy wyglądam już "normalnie". Lecz ostatnio zauważyłam, że włosy mi się strasznie niszczą, końcówki są takie białe... co mam zrobić ?


Jak mogę udawać, ze nic nie widzę
Co Ty ukrywasz tak nie ostrożnie?

Offline

 

#48 2009-11-11 14:55:24

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Włosy

Białe końcówki to prawdopodobnie rozdwojone włosy.
Efekt czestego używania prostownicy to właśnie zniszczone włosy z rozdwojonymi końcówkami, niestety.
Moze powinnaś zaprzestać używać prostownicy, co?
Możesz też myć włosy w szamponie do włosów zniszczonych itp.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#49 2009-12-30 19:19:27

DJMadziola13

Użytkownik

6266184
Skąd: Szkoła magii...
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Włosy

ja mam dwa problemy z włosami: strasznie mi się przetłuszczają i mam łupież. niby dobrze myje włosy a przynajmniej sie staram i dobrze splukuje szampon a ten lupiez dalej sie tworzy. Ostatnio poszlam do sklepu po szampon przeciwlupiezowy  a tam sa same dla chlopakow!!! i musialam znowu kupic do przetluszczajacych sie ;/


Myśl to niebezbożna Że świat ten to jest stary drań Któremu ufać nie można
Np. ktoś dolara miał A jutro ma dwa centy Więc oczywiście wpada w szał
I wbija nóż do pięty Bo głupiec nie wie Że wszystko się chwieje
I tylko ja, ja patrze i się śmieje
(K.I.Gałczyński)

Offline

 

#50 2009-12-30 21:41:08

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Włosy

Koniecznie kup Nizoral. Jest zaje*iście skuteczny. Wiem to po sobie A co jaki czas myjesz włosy?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#51 2009-12-31 13:58:19

DJMadziola13

Użytkownik

6266184
Skąd: Szkoła magii...
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Włosy

dzieki kupie i sprobuje musze myć codziennie bo okropnie mi sie przetluszczaja i strasznie to wyglada jak sa takie tluste


Myśl to niebezbożna Że świat ten to jest stary drań Któremu ufać nie można
Np. ktoś dolara miał A jutro ma dwa centy Więc oczywiście wpada w szał
I wbija nóż do pięty Bo głupiec nie wie Że wszystko się chwieje
I tylko ja, ja patrze i się śmieje
(K.I.Gałczyński)

Offline

 

#52 2009-12-31 14:42:05

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Włosy

Prosze


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#53 2009-12-31 16:41:16

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Włosy

DJMadziola13 napisał:

ja mam dwa problemy z włosami: strasznie mi się przetłuszczają i mam łupież. niby dobrze myje włosy a przynajmniej sie staram i dobrze splukuje szampon a ten lupiez dalej sie tworzy. Ostatnio poszlam do sklepu po szampon przeciwlupiezowy  a tam sa same dla chlopakow!!! i musialam znowu kupic do przetluszczajacych sie ;/

przeciwłupieżowy polecam kupić w aptece, a nie w zwykłym sklepie. mają tam większy wybór takich, i na pewno coś do Twoich włosów dopasują.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#54 2010-02-10 14:27:42

 agussia_1998

Użytkownik

9049024
Call me!
Skąd: Przerośl
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 234
WWW

Re: Włosy

ja tam mam ładne, kręcone, puszyste czarne loki ^^ mam łupież używam szamponu Pantene pro - v. polecam


http://i47.tinypic.com/2ltqc20.png

Offline

 

#55 2010-04-01 13:08:43

 Carlaaa

Użytkownik

865151
Skąd: o, stamtąd.
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 1073

Re: Włosy

Mam brązowe włosy, kiedyś miałam prawie czarne, ale mi wyjaśniały. Lekko mi się puszą i kręcą (szczególnie końcówki). Oprócz tego są gęste i chyba mocne. Większą wagę przywiązuję do odżywek niż szamponu. Używam keratyny w sprayu (nie umiem się bez niej obejść), ułatawia mi rozczesywanie i zauważam poprawę od kiedy ją stosuję. Oprócz tego zdarza mi się użyć got2be smooth&chic firmy Schwarzkopf i odżywki ze spłukiwaniem (takiej typowo fryzjerskiej). Jak już gdzie indziej wspomniałam, mam obsesję na punkcie swoich włosów ^^


Mów do mnie, mów.

Offline

 

#56 2010-04-01 19:11:15

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Włosy

hemm, ja nawet nie wiem, czy mam łupież ;D może zeszłoroczny problem się zakończył, a może tego po prostu nie zauważam.
jct też używałam szamponu Nizoral, rzeczywiście działa (znikł efekt 'śniegu' przy układaniu włosów..)


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#57 2010-04-01 19:26:35

 Olutek

Użytkownik

5020895
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 35

Re: Włosy

Fear napisał:

Z włosami mam taki jeden problem. Nie mam ani kręconych, ani prostych. Rano przed szkołą nie chce mi się wcześnie wstawać by je myć, dlatego myję codziennie wieczorem. Problem w tym, że wtedy tak mi się niefortunnie kręcą, że szok ! każdy w inną stroną.

Mam tak samo : D

Tyle, że mam takie wspaniałe włosy, że prostuję, suszę suszarką oraz farbuję i wszystko to przeżywają. Używam tylko jedwabiu : P

Offline

 

#58 2010-04-01 19:35:22

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Włosy

na chwilę obecną trudno stwierdzić czy moje włosy są falaste, czy proste, bo mam bardzo mocno pocieniowane i 'w artystycznym nieładzie', co jest zasługą pianki.

ogólnie to włosy są dla mnie, po oczach, najważniejszym elementem wyglądu, więc jak poznam kogoś obdarzonego pięknymi włosami to potrafię wgapiać się jak opętaniec. choć przeważnie wybieram oczy ; D


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#59 2010-04-02 10:11:09

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Włosy

Keratyna w spreju jest boska <3
Kupiłam dość dawno i nadal ją mam.
Najlepsze jest to, że jest w miarę tania.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#60 2010-04-02 14:29:24

 Carlaaa

Użytkownik

865151
Skąd: o, stamtąd.
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 1073

Re: Włosy

Cleo napisał:

Keratyna w spreju jest boska <3
Kupiłam dość dawno i nadal ją mam.
Najlepsze jest to, że jest w miarę tania.

Hm, chyba cena zależy od tego jakiej jest firmy. Ja mam taką.

Tak, trzeba przyznać, że jest boska i ślicznie pachnie !


Mów do mnie, mów.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora