Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2009-06-16 15:41:33

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Włosy

Jedyne czego używam do włosów...to szampon + zestaw lokówko - suszarka i prostownico - karbownica ;P
często farbuję włosy i strasznie mi się z początku plątały, fryzjerki zalecały mi różniaste odżywki, ale...hmm..nie skorzystałam (zwykle nie korzystam z dobrych rad )


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#17 2009-06-25 13:17:16

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Włosy

Ja do włosów stosuję szampon wzmacniający z odżywką garnier fructis, a w lecie moje włosy dodatkowo korzystają ze słońca i wody morskiej. W zasadzie to nie mam z nimi żadnych problemów, żeby używać jakichś skomplikowanych szamponów, odżywek, czy maseczek.


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#18 2009-06-25 16:00:16

marfia01

Użytkownik

4201901
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 147

Re: Włosy

Ja się muszę wybrać do fryzjerki na podcięcie moich okropnych końcówek, ale chciałbym to zrobić po ślubie mojej siostry (No, bo wiecie, takie długie włosy moje mi rozpuszczone i pokręcone do sukienki pasują xD) więc za miesiąc dopiero, a boje się, że mogą się przez ten miesiąc jeszcze bardziej porozdwajać i będę je musiała bardzo ściąć.. ;/ a teraz mam... do połowy pleców i nie chciałabym ich za bardzo skracać...


dream as if you'll live forever
live as if you'll die tomorrow

Offline

 

#19 2009-07-01 18:39:11

lady_karamel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 4

Re: Włosy

Hej : )
No więc ja ostatnio zrobiłam sobie maseczkę na włosy i rzeczywiście różnica jest xD
Polecam !
A oto łatwy i przyjemny przepis :

-10 dag drożdży ( czyli jedna "kostka")
-2 żółtka
-2 łyżki nafty kosmetycznej
-6 kropli olejku rycynowego

Drożdże należy rozetrzeć na papkę i dodać pozostałe składniki.
Maseczkę wcieramy w suche włosy,a następnie nakładamy czepek ( zazwyczaj jest w opakowaniu po farbie do włosów).Całość pozostawiamy na pół godziny lub dłużej.
Na koniec dokładnie myjemy włosy szamponem.I gotowe ! ; D

Polecam również herbatkę "Receptury natury-sposób na piękną skórę,włosy i paznokcie".
Tanie i fajne ^^

Piszcie Wasze domowe sposoby : D


Pozdrawiam ;*

Offline

 

#20 2009-07-01 19:09:59

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Włosy

ooo.
a po jakim czasie widac efekty i ile razy w tygodniu trzeba stosowac ?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#21 2009-07-01 19:58:54

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Włosy

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, Kate, ale mogę dodać, że tą maseczkę koniecznie trzeba zmywać ZIMNĄ wodą. Chyba, że chcesz mieć jajecznicę we włosach.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#22 2009-07-01 20:02:25

lady_karamel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 4

Re: Włosy

Hmm...czy zimną wodą? Nie wiem,ale ja zmywałam letnią i nie mam jajecznicy we włosach x D Ja efekt zobaczyłam już po pierwszym stosowaniu ; )) Będę ją robiła raz w tygodniu xd
Dziewczyny,jeśli chcecie mieć puszyste,mocne i gęste włosy to stosujcie szampon z żeńszenia ; D Co prawda zapach nie jest najprzyjemniejszy,ale wystarczy pachnąca odżywka i po kłopocie ; >

Offline

 

#23 2009-07-01 20:14:37

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Włosy

Ja wiem, bo mój były sąsiad to stosował


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#24 2009-07-01 21:49:47

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Włosy

Też mi się wydaje, że zimną wodą. Właściwie nigdy nie powinno się myć włosów gorącą wodą, bo robią się tłuste. Letnia jest git. Ale zmywanie maseczki to raczej zimną.
Ok, zrobię ją w sobotę ;D. Bo mam straszne przez prostownicę ;/.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#25 2009-07-03 18:44:27

lady_karamel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 4

Re: Włosy

No to ja następnym razem też zmyję zimną wodą ; ))

Niech Ci będzie,Kate ^ ^

;*

Offline

 

#26 2009-07-13 13:54:58

ILikeYouToo

Użytkownik

586160
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 39

Re: Włosy

Hehe. Moje włosy są w większości przeciwieństwem do waszych.. Są grube i gęste, a mimo to proste.. Kiedy chcę je pokręcić lokówką wytrzymują jakieś 15 minut (maksymalnie), i dlatego muszę używać wałków na noc xD. Wtedy te loki wytrzymają parę godzin. Pod warunkiem że spryskam je lakierem xD .Niestety szybko się przetłuszczają i mam też minimalnie rozdwojone końcówki. Używam szamponów z Elseve, chociaż ostatnio też Nivea. Obydwa są bardzo dobre i ładne pachną więc jest fajnie .


>>>MówMiKotku<<<

Offline

 

#27 2009-09-21 22:34:14

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Włosy

mam ohydnie proste włosy. Cokolwiek bym z nimi nie robiła, one zawsze będą uparcie proste, no. Nie lubię ich.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#28 2009-09-22 21:42:40

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Włosy

A aj mam fajne włosy xD Wychodowałam dość długie (do końca pleców jak się wyprostuje mniej więcej) Są kręcone ;] Wystarczy, że je troszkę "namoczę" a one od razu się kręcą. Przetłuszczają się tak jakoś na 4 dzień ale myć mogę nawet po ygodniu i nie widać żeby były przetłuszczone xD


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#29 2009-09-22 22:06:37

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Włosy

Fajnie masz, ja muszę myć co drugi dzień żebym wyglądała jak człowiek.
Współczuje tym którzy muszą codziennie. (Moja koleżanka np. rano umyje a wieczorem ma już utłuszczone ;/)

Offline

 

#30 2009-09-23 14:38:41

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Włosy

Roso, oddaj mi swoje włosyy. ^


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora