Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#91 2011-03-25 13:23:10

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Muzyczne porazki

patrycjaa napisał:

Porażką są też według mnie nowe polskie "gwiazdy" czyli Mandaryna, Honey, Ci od mam czinkłaczento, pewex, mrozu itd.

zgadzam się, nie wiem co niektórzy z tych ludzi robią w "szołbiznesie".


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#92 2011-03-25 18:13:04

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

Ja się niedokońca z wami zgodzę, bo lubie Pewexa, fajne ma piosenki. Nie uważam jednak najbardziej z polskich muzyków Tede.


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#93 2011-03-25 18:52:48

patrycjaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Muzyczne porazki

Tak? "Ja tobie mowie, mowie. Ja robie mowie mowie AJ Em najlepsza dziunia tutaj w klubie"

TO chyba mówi samo za siebie


http://img691.imageshack.us/img691/258/nickiminajsygna.png
www.NickiMinaj.pun.pl <- Gorąco zapraszam ;*

Offline

 

#94 2011-03-25 19:49:13

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

Fajnie się tego słucha, można sobie w łatwy sposób humor poprawić. Ale jak wiadomo każdy ma inny gust.


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#95 2011-03-25 20:39:06

patrycjaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Muzyczne porazki

Ja tam wolę
"Lepiej zatrać się w tej muzyce, chwila
Którą posiadasz, lepiej nie pozwolić jej odejść
Masz tylko jeden strzał, nie rozwal tej szansy
Taka okazja zdarza się raz w całym życiu"

Są gusty i guściki, prawda?


http://img691.imageshack.us/img691/258/nickiminajsygna.png
www.NickiMinaj.pun.pl <- Gorąco zapraszam ;*

Offline

 

#96 2011-03-25 21:02:26

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Muzyczne porazki

Roberta napisał:

Nie uważam jednak najbardziej z polskich muzyków Tede.

nie zrozumiałam xD.
W każdym razie ja kiedyś bardzo lubiłam piosenki Tede xD


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#97 2011-03-25 22:11:51

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

Coś mnie poprstu drażni w nim, lecz nie dokońca potrafie powiedzieć co to jest. Jak sie tak zastanowie to może kiedyś nie był taki zly.


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#98 2011-03-26 15:35:51

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Muzyczne porazki

Roberta napisał:

Coś mnie poprstu drażni w nim, lecz nie dokońca potrafie powiedzieć co to jest. Jak sie tak zastanowie to może kiedyś nie był taki zly.

Teraz akurat nic dziwnego, że Cię drażni. Mnie z resztą trochę też. Woda sodowa strzeliła do głowy i uważa się za kogoś WIEELKIEGO.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#99 2011-03-26 19:10:54

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Muzyczne porazki

Kate napisał:

Roberta napisał:

Coś mnie poprstu drażni w nim, lecz nie dokońca potrafie powiedzieć co to jest. Jak sie tak zastanowie to może kiedyś nie był taki zly.

Teraz akurat nic dziwnego, że Cię drażni. Mnie z resztą trochę też. Woda sodowa strzeliła do głowy i uważa się za kogoś WIEELKIEGO.

;/ to jest żałosne, że tyle "gwiazd" uważa się za "lepszych" tylko dlatego że im się udało zrobić trochę kariery.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#100 2011-03-26 19:33:48

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

Dlatego wole słuchać osób mniej znanych, którzy nie pokazują się ciągle w telewizji.


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#101 2011-03-27 15:21:40

patrycjaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Muzyczne porazki

Muzyką w telewizji rządzą wielkie korporacje i bogate wytwórnie muzyczne. To one mówią co ludziom ma się podobać a co nie. Oni decydują jaka gwiazda w tym roku sprzeda najwięcej płyt i jakie zgarnie za to nagrody. Tak było zawsze i tak będzie.
Co do wody sodowej. - To jest jeden z powodów dlaczego słucham Eminema. Mimo miliardów na koncie wygląda normalnie, nie ma na szyi kiczowatych łańcuchów o równowartości willi z basenem ani setek samochodów. Widać, że robi to co kocha Nawet zapytany o to czy coś zmieniło się w jego życiu z powodu bogactwa odpowiedział: "Zmieniło się tylko to, że jak jestem głodny to w każdej chwili mogę sobie coś kupić do jedzenia"


http://img691.imageshack.us/img691/258/nickiminajsygna.png
www.NickiMinaj.pun.pl <- Gorąco zapraszam ;*

Offline

 

#102 2011-03-28 12:46:42

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Muzyczne porazki

Roberta napisał:

Dlatego wole słuchać osób mniej znanych, którzy nie pokazują się ciągle w telewizji.

dokładnie, ja też.
zreszta, dla mnie jest to o tyle łatwe, ze moich ulubionych zespołów prawie nigdy w tv nie widać, bo nie są to przedstawiciele muzyki, która łatwo by się sprzedawała.

lubię "prawdziwych" muzykow, tych, ktorzy tworza, bo kochaja spiewac, wystepowac, nagrywac, a nie tylko liczac na popularnosc.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#103 2011-07-15 23:13:26

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Muzyczne porazki

Dj Frank - Discotex (Yah!) . Rytm jest na prawdę fajny, bo aż chce się tańczyć, ale facet mógłby się w ogóle nie odzywać w tym utworze... Fragmencik "God made the bitches, yeah
He had to make the bitches cause the bitches had to make other bowsers and bitches". Po prostu żenada, spieprzył swój własny utwór.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora