Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-01-28 12:20:41

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Beatyfikacja Jana Pawła II - Rzym

Może ktoś z Was się wybiera?

Mnie mama zapisała na pielgrzymkę, jedziemy obie... Może nie moje towarzystwo, ale liczy się cel


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#2 2011-01-28 12:34:21

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II - Rzym

Nie, akurat mam w tym czasie 18tkę i maturę, więc nie. Ale polecam gorąco odwiedzić Rzym i Watykan. I życzę miłych wrażeń. I ostrzegam: uważaj na swoje rzeczy


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2011-01-28 16:42:09

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II - Rzym

nie wybieram się. jak dla mnie szkoda kasy żeby zobaczyć tylko mszę czy nie wiem co tam jeszcze. może dlatego, że nie jestem zbyt praktykującą chrześcijanką.


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#4 2011-01-29 22:12:16

 Olga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 340
Punktów :   

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II - Rzym

o rany, fajnie masz ; ). ja z chęcią bym się wybrała, ale brak kasy i ogólnie jakoś tak czasu. a przy okazji sobie Rzym zwiedzisz : D, cudnie! zazdroszczę = ].

Offline

 

#5 2011-01-29 23:12:53

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II - Rzym

Tak i w Bologne przy okazji może kolegę spotkam xD.

I jak się okazało pielgrzymkę prowadzi mój były ksiądz od religii z gimnazjum... :<


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2011-02-14 22:34:02

 Samantha

Użytkownik

33858399
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II - Rzym

Ja nie jadę ze względu na to, że jestem ateistką.

Offline

 

#7 2011-02-14 22:36:24

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II - Rzym

Również jestem ateistką, ale szczerze powiedziawszy pojechałabym. Bo podziwiałam Jana Pawła za to, jakim był człowiekiem i cieszę się z decyzji, która zapadła w sprawie beatyfikacji.


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#8 2011-02-14 23:23:37

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II - Rzym

Samantha napisał:

Ja nie jadę ze względu na to, że jestem ateistką.

Nie trzeba być wierzącym, żeby jechać tak jak napisała Dracy. I zgadzam się z tym co napisała.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#9 2011-05-03 15:04:28

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II - Rzym

Byłam na beatyfikacji i tak jak napisałam w marudniku i szczęściarzu - wszystko było źle przygotowane. Tłumy ludzi, a właściwie MILIONY przepchało się jedno przez drugich. Co chwilę jeździł ambulans, a ponieważ za nim było pusto to ludzie pchali się na te puste miejsce przez co byliśmy ściśnięci niesamowicie. Doszło do tego, że żeby w ogóle oddychać trzeba było wspiąć się na palcach i unieść głowę. Ludzie padali, mdleli, a czasami lekarz nie mógł się do nich dostać. Koszmar. Wszystko przez strażników, którzy pozamykali wszystkie wejścia na plac. A mówili, że otworzą o 5:30, jak się okazało nieprawdą, bo ludzie tam spali już od soboty. Raz bezczelnie przez mikrofon powiedzieli, że zaraz zaczną wpuszczać. Następne 500 osób zaczęło z tyłu się przepychać. Istne szaleństwo. W końcu cudem z mamą wyszłyśmy stamtąd trzymając się za ręce. Udało nam się uczestniczyć we mszy poza tłumem. Ale się udało. Aż trudno uwierzyć, że na miejscu byłyśmy o 4 i taki tłok już był.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora