Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2010-07-24 22:07:19

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Stopień uzależnienia od muzyki

Pytanie z czystej ciekawości (znalazłam kiedyś podobny temat na innym forum): ile czasu dziennie spędzacie na słuchaniu muzyki? ;>

U mnie osobiście to zależy od humoru. Waha się to od jednej do sześciu godzin (po których o 4 nad ranem stwierdzam, że wypadałoby się już położyć ^^). Ale taki standardzik to z 3 - 4 godziny.

Ostatnio edytowany przez MiKa (2010-07-24 22:08:22)


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#2 2010-07-25 11:18:33

 loora.

Użytkownik

Skąd: coś koło Koszalina.
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 108
Punktów :   

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

nigdy nie liczyłam, ale praktycznie jak tylko mogę to czegoś słucham.


________________________________
miłości tylko brak.

Offline

 

#3 2010-07-25 14:15:18

 Olga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 340
Punktów :   

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

kiedyś miała fazę na 24 godzinne chodzenie ze słuchawkami w uszach, ale w końcu przestałam, bo nie słyszałam, co ludzie do mnie mówią. teraz słucham coś koło 2- 3, ale też zależy od nastroju.

Offline

 

#4 2010-07-25 17:06:34

 zielonooka

Użytkownik

Skąd: o tu.
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 41
Punktów :   

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

muzyka?
uwielbiam słuchać muzyki więc baaaardzo dużo słucham, BARDZO.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Shoot me again
I ain't dead yet.

Offline

 

#5 2010-07-25 20:06:16

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

W sumie to jak jestem w domu to słucham jej cały czas.
A gdy jestem poza domem, to tylko wtedy gdy nie zapomnę słuchawek


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2010-07-25 20:44:11

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

Uch... bardzo dużo słucham, szczególnie w wakacje. A ile dokładnie to nie wiem. W przybliżeniu podam, że w miesiąc jestem w stanie przesłuchać 1000 piosenek.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#7 2010-07-26 14:58:57

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

trudno mi 'obliczyć' ile słucham, ale na pewno dużo XD natomiast zwykle jest tak, że robię coś i 'w tle' słucham muzyki (np. przy czytaniu, rysowaniu), rzadko kiedy mam czas żeby tylko słuchać. no i nie ruszam się z domu bez mp3, nawet jeżeli idę tylko do sklepu.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2010-11-20 01:03:33

 Choco

Użytkownik

734201
Call me!
Skąd: mam tyle czekolady..?
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 51

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

Ja słucham prawie cały wolny czas xD


If everyone cared and nobody cried
If everyone loved and nobody lied
If everyone shared and swallowed their pride
We’d see the day when nobody died
IF EVERYONE CARED - NICKELBACK

Offline

 

#9 2011-03-10 13:39:46

magdalenemusso

Gość

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

nigdy tego nie liczyłam... ale słucham muzyki niemal cały dzień... w szkole, podczas odrabiania lekcji, gdy zasypiam...
to jest jak powietrze! bez muzyki nie możesz oddychać!
czytałam, że niektórzy słuchają po 6 godzin czy coś... nie powiedziałam, że im nie wierzę, ale piszecie jakby to była jakaś rywalizacja- kto więcej?! ja jak już słucham to staram zatracić się w słowach tych pięknych piosenek.. albo potrząść się podczas ostrych beatów moich ulubionych zespołów. czasami po to by powspominać, lub by sie popłakać przy "Whenever I'm gone" Masona Musso, że go nigdy nie spotkam...
Nie liczę tego... bo przecież nie słucham regularnie...  : )

 

#10 2011-03-24 22:36:08

patrycjaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

Muzyki słucham prawie cały dzień.
Od samego rana o 6.30 budzi mnie Eminem i dr. dre kawałkiem I Need a doctor
Później słuchawki w uszy \
Między lekcjami przerwa od muzyki
i w domu prawie cały czas
Jak gdzies wychodze to słychawki obowiązkowo.
Stopień uzależnienia? Gdyby muzyka zabijała powinnam już nie żyć


http://img691.imageshack.us/img691/258/nickiminajsygna.png
www.NickiMinaj.pun.pl <- Gorąco zapraszam ;*

Offline

 

#11 2012-02-18 18:45:16

 HollowLies

Użytkownik

12767021
Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2012-02-18
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

Hmm. Rano dobre 40 minut, popołudniu też z godzinę. Odrabiając lekcje też. Przed snem też. Stopień? - Nie mogę żyć bez.


I beg to dream and differ from the hollow lies

Offline

 

#12 2015-08-31 17:50:54

 Dzuria-chan

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2015-08-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

Też kocham słuchać muzyki, ale dla mnie ważniejszy jest czas spędzony z rodziną. Moim zdaniem muzyka może zawsze być przy mnie ( ilekroć sama będę gdzieś więcej niż 10 minut, biorę słuchawki ), a dziadkowie, rodzice itd. nie będą ze mną zawsze. Mieszkam z rodzicami i z siostrą, więc wolę pobyć trochę z nimi, a nie słuchać muzyki. Jeszcze rok temu w życiu nie pomyślałabym o tym, co przed chwilą napisałam. Ale ludzie się zmieniają. Stopień uzależnienia: raczej słaby.

Offline

 

#13 2015-09-01 18:55:29

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

Dzuria-chan napisał:

Mieszkam z rodzicami i z siostrą, więc wolę pobyć trochę z nimi, a nie słuchać muzyki. Jeszcze rok temu w życiu nie pomyślałabym o tym, co przed chwilą napisałam.

i życzę Ci, by nigdy się to nie zmieniło. Mam na myśli oczywiście Twoje stosunki z rodziną. Wsparcie rodzinne jest bardzo ważne dla każdego w każdym wieku. Wiele osób nie może tego doświadczyć. Ale to już inny temat.

Wracając do tematu - mój stopień uzależnienia od muzyki niezmienny - DUŻY. Włączam czasem, żeby chociaż w tle leciała.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#14 2015-09-10 21:55:27

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

Kate napisał:

Dzuria-chan napisał:

Mieszkam z rodzicami i z siostrą, więc wolę pobyć trochę z nimi, a nie słuchać muzyki. Jeszcze rok temu w życiu nie pomyślałabym o tym, co przed chwilą napisałam.

i życzę Ci, by nigdy się to nie zmieniło. Mam na myśli oczywiście Twoje stosunki z rodziną. Wsparcie rodzinne jest bardzo ważne dla każdego w każdym wieku. Wiele osób nie może tego doświadczyć. Ale to już inny temat.

zgadzam się, rodzina jest b. ważna ale, na szczęście, zawsze można słuchać muzyki wspólnie ^^
u mnie na szczęście i ja i rodzice chętnie słuchamy rocka, więc zawsze możemy znaleźć jakiś konsensus i wszyscy są zadowoleni.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#15 2015-09-11 11:22:35

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Stopień uzależnienia od muzyki

Ja Wam powiem, że u mnie w rodzinie to jest zabawnie, jeśli chodzi o muzykę
Często jest tak, że moja mama bardziej ogarnia nowe single, bo słucha radia w pracy i mówi mi "no jak to jeszcze tego nie słyszałaś! gdzie ty się chowasz?"
A mój ojciec słucha podczas jazdy w pracy, zna wiele piosenek, nieraz, gdy włączyłam jakąś stację muzyczną, to zaskakiwał mnie znajomością danego utworu (i to czasem najnowszego~!!)


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora