Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#76 2010-09-28 17:48:07

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Muzyczne porazki

No ja właśnie też . Zawsze wchodzę na pudelka jak loguję się na pocztę o2


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#77 2010-09-30 15:26:40

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Muzyczne porazki

ja tak samo


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#78 2010-10-09 09:54:33

 Fay

Użytkownik

21192593
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

Dla mnie spora część dzisiejszego przemysłu muzycznego to jedna wielka porażka. Kiedyś muzykę też robiło się w jakimś stopniu dla pieniędzy, ale nie było gwiazdek typu Justin Bieber, Miley Cirus czy, z naszego podwórka, Feel. A przynajmniej nie dominowały. A jak jest teraz? W telewizji czy radiu nie leci nic innego, tylko tego typu wytwory. Ja rozumiem, że każdy może sobie słuchać takiej muzy, jakiej chce, tylko dlaczego tylko ją się promuje? Odpowiedź, mimo, że prosta, mnie nie satysfakcjonuje: dla kasy. Niestety, taka prawda. Wszystkim obecnie rządzi to, co przynosi zyski, więc muzyka nastwiona na jak największą popularność. Przez to spycha się inne gatunki do podziemia i właśne to mnie tak boli.

Offline

 

#79 2010-10-09 12:07:05

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Muzyczne porazki

większość dzisiejszej muzyki tzw. 'popularnej' nie jest zbyt wysokich lotów, ale cóż... ludzie (tj. zdecydowana większość) właśnie tego chcą słuchać, więc tv/radio dopasowuje się do nich. justin bieber bije rekordy popularności na youtube'ie, co oznacza, że ludzie po prostu chcą tego słuchać, taki jest dzisiejszy gust...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#80 2010-10-09 21:57:09

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Muzyczne porazki

No właśnie. Ale ja czegoś nie rozumiem. Tyle osób mówi, pisze w internecie, że Justin Bieber to głupi dzieciak itd. To skąd on ma tylu fanów?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#81 2010-10-12 13:40:49

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Muzyczne porazki

wiesz, to jest tak - jak ktoś się wybije na szczyty popularności to ma mnóstwo fanów i mnóstwo antyfanów... z każdym popularnym artytą/zespołem tak było.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#82 2010-11-20 00:41:34

 Choco

Użytkownik

734201
Call me!
Skąd: mam tyle czekolady..?
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 51

Re: Muzyczne porazki

Fani Biebera to zazwyczaj słodkie dziewczynki do 13 lat, które zobaczyły sw33taśnego blondaska i marzą o tym, aby odlecieć z nim na różowym pegazie do swojego bajkowego świata ;P  Ale on powinien już być po mutacji O_o
Jak słyszę gdzieś jego piosenkę to mi się poprostu śmiać zachciewa. [ bejbe bejbe ooo ]
A co porażek to hmm.. Jeszcze ze 2 miesiące temu na Vivie była popularna piosenka ' Lans ' gdzie w teledysku jakieś kobiety [full solarium i z 10l fluidu na twarzy] tańczą sobie koło faceta. Nie pamiętam czyje to jest, ale straszne -_-


If everyone cared and nobody cried
If everyone loved and nobody lied
If everyone shared and swallowed their pride
We’d see the day when nobody died
IF EVERYONE CARED - NICKELBACK

Offline

 

#83 2010-11-21 12:43:21

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Muzyczne porazki

Choco napisał:

A co porażek to hmm.. Jeszcze ze 2 miesiące temu na Vivie była popularna piosenka ' Lans ' gdzie w teledysku jakieś kobiety [full solarium i z 10l fluidu na twarzy] tańczą sobie koło faceta. Nie pamiętam czyje to jest, ale straszne -_-

Chodzi Ci o to : http://www.youtube.com/watch?v=xhyBHmBrAMc ? No nie może być !! To jest świetna piosenka, nie Cleo?
Ale każdy ma różne gusta


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#84 2010-11-21 12:57:20

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Muzyczne porazki

Choco napisał:

Jak słyszę gdzieś jego piosenkę to mi się poprostu śmiać zachciewa. [ bejbe bejbe ooo ]

Śmiać? Ja osobiście mam odruch wymiotny - dlatego też unikam owego... wokalisty. U mnie w szkole niestety trwa pseudomania na Biebera ('udawanie', że się go lubi, a to jest jeszcze gorsze). Trudno uwierzyć, że to ludzie z 2 gimnazjum O_O


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#85 2010-11-21 13:19:20

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Muzyczne porazki

MiKa napisał:

U mnie w szkole niestety trwa pseudomania na Biebera ('udawanie', że się go lubi, a to jest jeszcze gorsze). Trudno uwierzyć, że to ludzie z 2 gimnazjum O_O

huh? ale po co udawać, że się go lubi? dziwny motyw...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#86 2010-11-21 18:47:21

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Muzyczne porazki

No, właśnie nie wiem. Osoby, które twierdzą, że go nie lubią, potrafią latać wywrzaskując jego piosenki, kupują sobie koszulki "I love Justin Bieber".. przeraża mnie to.


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#87 2010-11-21 19:05:49

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

Choco - Klip do "Lansu' jest w zrobiony w charakterze groteski. Wyśmiewa dotyczasowe teledyski, które opierają się właśnie na motywie "laski - gościu - dupa"


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#88 2010-11-21 20:50:05

 Choco

Użytkownik

734201
Call me!
Skąd: mam tyle czekolady..?
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 51

Re: Muzyczne porazki

Ale ogólnie nic mi się w tym nie podoba.. xD


If everyone cared and nobody cried
If everyone loved and nobody lied
If everyone shared and swallowed their pride
We’d see the day when nobody died
IF EVERYONE CARED - NICKELBACK

Offline

 

#89 2010-11-22 17:11:11

Easeya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Muzyczne porazki

Co do Biebera, to moi drodzy forumowicze muszę stwierdzić, iż... jest on OBLEŚNY, ma taką mordę, że po prostu... Może nie wszyscy się ze mną zgodzą, bo gusta są różne, to moja opinia.

A co do tego "Lansu" , to naprawdę fajna nuta D

Offline

 

#90 2011-03-24 22:42:42

patrycjaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Muzyczne porazki

Oczywiście, że Biber jest porażką. (Mimo to szacunek mu się należy. [choćby nawet minimalny] Nie każdy ma taką szanse w życiu, którą potrafi wykorzystać)

Porażką są też według mnie nowe polskie "gwiazdy" czyli Mandaryna, Honey, Ci od mam czinkłaczento, pewex, mrozu itd.


http://img691.imageshack.us/img691/258/nickiminajsygna.png
www.NickiMinaj.pun.pl <- Gorąco zapraszam ;*

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora