Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#31 2009-10-01 19:21:44

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Muzyczne porazki

Tez uważam, że Tokio Hotel jest straszne.!
A co do BEP Boom, boom POw to porażka, ale 'I got a feeling' nie jest takie złe To tylko moje zdanie.
A co sądzicie o kawałku 'sexy chick'?


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#32 2009-10-01 21:16:06

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Muzyczne porazki

Ja tam nie słucham nic typu Tokio Hotel czy Blog 27 lol

A co do 'sexy chick' ja jestem dzika co do piosenek Może i słyszałam ale nie zapamiętuję nazw... po prostu słucham tego co leci w radiu ;p
A co sądzicie o Mandarynie xD ??


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#33 2009-10-02 23:29:37

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

Powiem tylko tyle, że M. była przez jakiś czas mieszana z błotem na naszym forum xD


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#34 2009-10-03 00:23:43

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Muzyczne porazki

Właściwie to ten kawałek nazywa się "Sexy Bitch" , ale różnie mówią . Ja uwielbiam tą piosenkę i absolutnie nie uważam jej za porażkę.
Ja tam kiedyś lubiłam piosenki Mandaryny, bo miała fajne. Tylko po prostu nie umie śpiewać ;]


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#35 2009-10-03 13:30:42

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

No bo bitch, to ostrzejszy zamiennik ''chick'' ^^'


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#36 2010-04-18 12:16:50

 Twix

Użytkownik

22467990
Skąd: jest to forum? o.O
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 29
WWW

Re: Muzyczne porazki

Miley Cyrus to porażka. Moim zdaniem nie uda jej się zmienić wizerunku słodkiej "Hany..." z Hannah Montana. Zachowuje się jak idiotka na swoich koncertach, a jej siostra Noah doprowadza mnie do szału. Jej piosenki są tylko o wymarzonym chłoptasiu, którego chciałaby wyciągnąć z bajeczki.


"Idea nieba w chrześcijaństwie polega na tworzeniu piekła na ziemi."

Offline

 

#37 2010-04-18 17:10:17

 southerly

Użytkownik

status mary1996@aqq.eu
13496789
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

Livvy napisał:

Queens... czasami moge sobie posluchac... ale nie za czesto ^^
Rammstein... normalnie ,,Zryty Mis'' i ,,Durch den Monsun'' (by Kicia )

Boże, ja kocham Rammstein. Dobra, niemiecka muzyka!


I'm afraid that when I'm asleep that somebody might want to break into my house and punch me. It's called "afraidthatpeoplearegoingtopunchyouphobia!"

- Joe Jonas

Offline

 

#38 2010-04-18 18:23:28

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Muzyczne porazki

tak trzymać, southely ;D podpisuję się pod tym ^


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#39 2010-04-18 19:40:39

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Muzyczne porazki

Twix napisał:

Miley Cyrus to porażka. Moim zdaniem nie uda jej się zmienić wizerunku słodkiej "Hany..." z Hannah Montana. Zachowuje się jak idiotka na swoich koncertach, a jej siostra Noah doprowadza mnie do szału. Jej piosenki są tylko o wymarzonym chłoptasiu, którego chciałaby wyciągnąć z bajeczki.

zgadzam się z tobą.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#40 2010-04-18 19:54:41

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Muzyczne porazki

No dajcie spokój, przecież Majli jest cudowna i słitaśna <3.


... no dobra. A tak serio to do porażek zaliczam wszelaką muzykę promowaną przez Radio Eska i tym podobne, a także disneyowskie gwiazdki i uwaga, uwaga, największy hit... Haj Skul Mjusikal!  Załamuje mnie to, że nie mogę nigdzie dostać normalnego zeszytu, 60 kartek, kratka bez tych sztucznych wytworów x.x'


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#41 2010-04-18 20:19:11

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Muzyczne porazki

dracy napisał:

A tak serio to do porażek zaliczam wszelaką muzykę promowaną przez Radio Eska i tym podobne, a także disneyowskie gwiazdki i uwaga, uwaga, największy hit... Haj Skul Mjusikal!

haj skul mjuzikal jest taki $łŁiIiIiItAsHnY i w ogóle LoFfCiAm tO(dobrze napisałam? nie specjalizuję się w tym języku)
XD

dracy napisał:

Załamuje mnie to, że nie mogę nigdzie dostać normalnego zeszytu, 60 kartek, kratka bez tych sztucznych wytworów x.x'

ostatnio moja koleżanka poprosiła mamę, która wybierała się na zakupy, żeby przy okazji kupiła jej zeszyt. rodzicielka (która nie jest zorientowana w najnowszych 'trendach' muzyki popularnej) wróciła i z wielce zadowoloną miną wręczyła jej zeszyt z haną (montaną) mówiąc 'tu jest jakaś dziewczynka narysowana, taka kolorowa'. XD


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#42 2010-04-18 20:23:08

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Muzyczne porazki

Chyba dobrze, ale trzeba by było poszukać jakiegoś eksperta od pokemonologii. W sumie jest kilka takich osób w mojej klasie, zaniosę im ten tekst do wgłębnej analizy ;p.

A co do zeszytu, miałam podobnie. Zabrałam się za pisanie rozprawki na polski, ale zorientowałam się, że nie zmieści mi się w zeszycie, więc poprosiłam mamę, która wybierała się na zakupy, by mi jakiś kupiła. Wróciła od domu z zeszytem z "Camp Rocka" bo... "Olka, no ty słuchasz przecież rocka, to wzięłam ten zeszyt! No co, miałam ci kupić z Kubusiem Puchatkiem?"     Taki byłby o wiele lepszy.  Chociaż i tak w tym camp rockowym największą satysfakcję daje zabawianie się na nudnych lekcjach w praktyki voodoo i nakłuwanie tym plastikom oczu ;p.

Ostatnio edytowany przez dracy (2010-04-18 20:23:56)


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#43 2010-04-18 20:23:41

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

Umarłam, Bsiu >D Lepiej nie wyszłoby to nawet emo-martynce >D
Mój tata ostatnio mi kupił ołówki z Jonas Brothers i Demi Lovato, też swoją drogą z Disney Channel, chociaż mówiłam, że ''takie drogie ołówki, przecież zwykłe mi wystarczą!''. Na nieszczęście były aż 4 w opakowaniu.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#44 2010-04-18 21:29:15

 southerly

Użytkownik

status mary1996@aqq.eu
13496789
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Muzyczne porazki

A wiecie? Ja nawet lubię JB, Demi Lovato i Miley. Można powiedzieć, że to idioci, ale i tak lubię.

Ja słucham wszystkiego, więc nie linczujcie mnie!


I'm afraid that when I'm asleep that somebody might want to break into my house and punch me. It's called "afraidthatpeoplearegoingtopunchyouphobia!"

- Joe Jonas

Offline

 

#45 2010-04-19 18:16:31

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Muzyczne porazki

dracy napisał:

A tak serio to do porażek zaliczam wszelaką muzykę promowaną przez Radio Eska

wiesz, jak nie Twój gatunek to może i tak .
Ale ja bardzo lubię Eskę, bo są fajni ludzie no i oczywiście muzyka.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora