Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#61 2009-10-07 22:08:13

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Twoja klasa.

Za granicę ... u mnie akurat większość by pojechała ... Bo nikt nie ma ochoty jeździć zwiedzać parki narodowe czy coś ... ale za granicę xD


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#62 2009-10-07 22:43:39

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Twoja klasa.

Niektórzy są w stanie przeżyć wszystko - byleby nie było lekcji ale moja klasa nie umie się zebrać.
Ostatnio znowu była awantura, o samorząd klasowy... Ktoś naskarżył że obecna przewodnicząca nie spełnia swoich obowiązków, i że nie nadaje się na to stanowisko bo ma zbyt słabe oceny. Połowa się obraziła, połowa kłóciła, a reszta bez głosu siedziała cicho. Musieliśmy od nowa głosować.
Nasza wychowawczyni twierdzi że nasza klasa jest tak podzielona bo jest za dużo bab

Offline

 

#63 2009-10-08 20:53:39

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Twoja klasa.

Możliwe że przez baby xD Nie no al u mnie też zawsze wszystko robimy żeby lekcji nie mieć ;] Dosłownie - WSZYSTKO ... hihihi


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#64 2009-10-19 19:32:01

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Twoja klasa.

u mnie w klasie są 22 dziewczyny i 7 chłopaków (takie żule ;p) więc jest fajnie.

ogólnie to jesteśmy zgraną klasą, pomogamy sobie, praktycznie wcale sie nie kłócimy. Potrafimy sie zrganizowac na jakąś impreze czy akcje. Oszem, nie wszystkich lubie ale to przecież zawsze tak jest.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#65 2009-11-07 22:28:37

Majusia

Użytkownik

1760182
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Twoja klasa.

U mnie w gim. jest 19 osóbek (tak jak w podstawówce).
Klasa 3ma się zajebiaszczo.
Bo wszyscy razem chodzimy do klasy przez 10 lat.
Tylko, że teraz musimy się rozstać bo to 3gim.
Noo szkoda będzie tak udanej klasy (((

Offline

 

#66 2010-02-09 18:42:28

Dera

Użytkownik

6969388
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 103
Punktów :   
WWW

Re: Twoja klasa.

Moja klasa z którą jestem dopiero pół roku jest bardzo fajna
Mamy 24 dziewczyny i 4 chłopców XD
Tak jak w każdej klasie mam kilka kujonek...
Chłopcy to idioci tylko jeden jest spoko
A dziewczyny są spoko
Z niektórymi naprawdę można porozmawiać


Since the moment I spotted you
Like walking around with little wings on my shoes
My stomach's filled with the butterflies...and it's alright

Offline

 

#67 2010-02-09 21:03:33

DJMadziola13

Użytkownik

6266184
Skąd: Szkoła magii...
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Twoja klasa.

moja klasa liczy 21 dziewczyn i 4 chłopaków ogólnie wszyscy są spoko tylko jeden z chłopakow nigdy się praktycznie nie odzywa i taka dziewczyna jest trochę plotkara bo wszystkich obgaduje ale to tylko te dwa wyjątki


Myśl to niebezbożna Że świat ten to jest stary drań Któremu ufać nie można
Np. ktoś dolara miał A jutro ma dwa centy Więc oczywiście wpada w szał
I wbija nóż do pięty Bo głupiec nie wie Że wszystko się chwieje
I tylko ja, ja patrze i się śmieje
(K.I.Gałczyński)

Offline

 

#68 2010-02-21 19:25:24

 ada1197

Użytkownik

12880928
Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Twoja klasa.

U mnie w klasie jest 14 dziewczyn i 12 chłopaków, razem 26 osób. Jednym z chłopaków, jest czeczen.
Dziewczyny dzielą się na plastiki, kujonki, normalne i na podsiadki, a chłopaki na fajnych i niefajnych , chociaż oni wszyscy raczej trzymają się razem.
Moja klasa jest beznadziejna , a chłopaki latają tylko za wymalowanymi plasticzkiami. Nikt nie zwraca uwagi, na normalne, a kujonki + czeczen irytują całą klasę. Dobrze, że w tym roku kończę szkołę...


______________________________
"Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście, i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i teraz wszystkie części, z których się składasz, noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz"

Offline

 

#69 2010-02-26 14:57:37

hayleyxDDD

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 35
Punktów :   

Re: Twoja klasa.

A u mnie jest 28 dziewczyn i 7 chłopaków.Da się ich lubić:)

Offline

 

#70 2010-02-26 21:33:08

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Twoja klasa.

u mnie w klasie jest 12 chłopaków i 14 dziewczyn..
I jest beka na lekcjach.. Zawsze ktoś coś palnie rób zrobi.
Ale są osoby tak wkóżające ze nie da się żyć.. Np. takie dwie ciągle tylko komentuja ludzi.
A to dopier***.. jedna z nich mi powiedziała ze ładnie wyglądam a za chwilkę do drugiej ze jej sie nie podoba.
A tak to ludziki z kasy są oko. Jesteśmy zgrani. Choć tworzą sie podgrópki. I nie którcy się nie lubi


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#71 2010-03-02 22:05:51

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Twoja klasa.

Moja klasa... temat wyjątkowo obszerny, o niektórych ludziach mogłaby wygłaszać peany, a inne puściłabym w niepamięć.  W sumie dzielimy się na kilka grup, które w zależności od sytuacji potrafią się ze sobą przyjaźnić, zbluzgać lub z chęcią utopić w muszli klozetowej. Pierwsza z nich - szpanerskie la'potity. Słuchając ich rozmów o tym, iż krzywo rosną im włosy zwijam się ze spazmatycznego śmiechu i ich kłopotów. Na każdej przerwie poprawiają tony spływającego im makijażu w ubikacji, a potem idą podrywać chłopaków. Jestem ciekawa, na jaką metodę. Pewnie coś typu 'hej, masz szpachlę?' -.-'  Kolejna grupa są to dziewczyny niczym się nie wyróżniające. Ot, siedzą, czytają książki na każdej przerwie. Jedne z niewielu, które nie robią miny człowieka połykającego cytrynę gdy słyszą o tym, iż przeczytałam coś dłuższego niż Bravo. Następnie... osoby pozytywnie po...rąbane, czyli osoby, z którymi tańczę na korytarzu kankana, śpiewam piosenki Łowców.B i rozmawiam o wszelakich absurdach życia. Dalej. Grupa chłopaków, których nazywam grupą wsparcia, bo na każdej przerwie stoją w ciasnym kółku i o czymś gadają. Kilku z nich cechuje się świetnym poczuciem humoru i znajomością polskich komedii. Istnieje także grupa takich... takich, o. Z którymi nieraz da się pożartować na każdy temat, zaczynając od Mody na sukces, a kończąc na jedzeniu jabłek. Chociaż i tak potem zawsze jestem przez nich nakłuwana cyrklem. Typowi przedstawiciele gatunku dojrzewających chłopaków. Jest też jeden jedyny osobnik, typowy kozak, którego z całego serca nie cierpię, ale z jego niewiedzy zawsze mam atak spazmu.    Tjaa.


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#72 2010-03-15 16:50:18

 Vizirowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 89
Punktów :   

Re: Twoja klasa.

Ze swojej klasy jestem bardzo zadowolona. Kiedy przyjdzie co do czego potrafimy bronić się nawzajem. Nie skarżymy na siebie, ale raczej kryjemy. Na kartkówkach podpowiadamy drugiej osobie jak tylko możemy. Oczywiście wady też są, ale ludzi idealnych nie ma nigdzie. Chciałabym, aby w LO było tak jak jest teraz.


Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz. - Stephen King

Offline

 

#73 2010-04-05 19:45:22

 VaniliaaGirl

Użytkownik

Skąd: w podróży za marzeniami....
Zarejestrowany: 2010-04-05
Posty: 15

Re: Twoja klasa.

Moja klasa dzieli się na tych fajnych ludzi i na tych głupich. Ja osobiście należę do tych pierwszych i tu mówię szczerze, bo mnie lubią. Tym drugim bardziej dokuczają niż gadają czy coś. Nawet lubię swoją klasę.


"Człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą połowę, której nikomu nie pokazuje." ;d

Offline

 

#74 2010-04-06 13:53:07

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Twoja klasa.

VaniliaaGirl napisał:

Moja klasa dzieli się na tych fajnych ludzi i na tych głupich.

co masz na myśli pisząc, że są głupi ?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#75 2010-04-06 18:35:51

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Twoja klasa.

To pewnie znaczy, że nie zachowują się jak inni Nie jak ci "fajni"
Trochę skromności xD
Twierdzisz, że dokuczają innym, bo są głupi? I że nie ma w tym niczego złego? W takim razie życzę Ci, żebyś choć przez chwilę znalazła się na ich miejscu =]

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora