Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#151 2010-02-17 15:54:39

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

jeśli nauczyciel prowadzi kiepskie lekcje, to nawet z najlepszego przedmiotu zrobi koszmar.
i odwotnie - dobry nauczyciel potrafi zrobic pasjonujace zajecia nawet z fizyki kwantowej.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#152 2010-02-17 20:23:03

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

dokładnie.. W tamtym roku mieliśmy gegre z taka głupią babką.. nic nie umiałam ani nic.. A  w tym roku wiem juz wszystko.. Beka na lekcjach śmiesznie tłumaczy i wiele sie zapamiętuje.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#153 2010-02-17 20:38:12

evangelique

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 16

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

Uwielbiam wszystkie lekcje, prócz wuefu i geografii. Dlaczego?

Uważam, że wf to nie przedmiot do popisu i spełniania wymogów, tylko przerwa na rozruszanie zastojałych mięśni. Kiedyś krzykiem tłumaczyłam to wuefiście, kiedy postawił mi 3+ za rozgrzewkę.
Ja rozumiem, że z matematyką jest podobnie, ale czy to nie jest nieuczciwe? Na ćwiczenia fizyczne trzeba mieć czas, chęć, mieć gdzie i jak ćwiczyć. I trzeba mieć dobrą koordynację ruchową, czego, nie ukrywam, bardzo mi brakuje. W dodatku ciężko jest wiedzieć, czy robi się coś absolutnie dobrze, kiedy ćwiczy się samotnie w zaciszu domowym...
A taka problematyczna wielce matematyka? Nic takiego. Trochę główkowania, wkucie wzorów, powtarzanie, powtarzanie... Wyniki możesz znaleźć najczęściej na końcu zbioru zadań, który pomaga ci w nauce. No, i nie musisz szukać sobie miejsca, by ćwiczyć, przebierać się, i inne takie niewygodne... Ech xD
I gdyby wuef istniał tylko w celu rekreacji, na pewno więcej ludzi by ćwiczyło. Lekcje aerobiku, to byłoby coś! 45 minut ciągłego dreptania w te i wewte, a potem masakryczna duma i satysfakcja... Przejdę jednak do geografii.

Moja nienawiść do tego przedmiotu wynika z beznadziejności nauczyciela i książek, tudzież zwanych materiałem naukowym. Nie dość, że na lekcjach niczego nie pojmuję, to co gorsza nie jestem w stanie nauczyć się na żaden sprawdzian, jeśli sama do faceta nie podejdę i nie poproszę o podyktowanie zagadnień. Oczywiście dyktuje jak ostatnia sierota i niedokładnie, ale zawsze coś.
Gdyby nie te niekompatybilne ze sobą książki i ćwiczenia, może nawet polubiłabym ten przedmiot.

Ostatnio edytowany przez evangelique (2010-02-17 20:38:31)

Offline

 

#154 2010-02-17 20:45:38

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

ja osobiście.. nie mam nic do wf.. nie lubie tylko biegac za bardzo.. ale to jakoś przełknę.
Kocham garc w siatkę.. a co do aerobiku to dość często jest u nas na lekcjach... I gimnastyka arystyczna.. szpagaty i inne.. w 3 kl gim bedziemy robic uklady taneczne na wf.. nie moge sie doczekac.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#155 2010-02-17 20:48:25

evangelique

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 16

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

Ja chcę mieć wf w Twojej szkole, Natko!
Nienawidzę mojego wuefisty, bo jest głupawym gburem, nazywanym potocznie Ryżą Małpą. I był kiedyś moim wychowawcą.
Beznadziejnym, tak btw.
Kiedyś, gdy byłam mała, glupia i pod jego "opieką", uciekłam z koleżankami na wagary ;3 I za to nie cieszę się specjalną sympatią u niego...

Offline

 

#156 2010-02-17 21:31:57

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

Black Star napisał:

jeśli nauczyciel prowadzi kiepskie lekcje, to nawet z najlepszego przedmiotu zrobi koszmar.
i odwotnie - dobry nauczyciel potrafi zrobic pasjonujace zajecia nawet z fizyki kwantowej.

dokładnie:D. W gimnazjum i w podstawówce byłam kiepska z matmy. A tu, w liceum jestem najlepsza z klasy xD.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#157 2010-02-17 21:46:44

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

Moja pani od wf to spoko babka jedna z niewielku z którymi idzie pogadać.
Idziemy do niej gadamy i jak mamy wybór to wybieramy co chcemy robić lub mówi zebyśmy same coś wybrały.
Gdy prosimy pana od Gegry zeby nie robił nam kartkówki to i tak ja robi ale odwraca się na 10 min do tablicy i ostatnio zucił tekstem:
,,odwracam sie i słysze tylko szelest kartek"
hhaa.. niektórzy nauczyciele są spoko. haha^^


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#158 2010-02-18 00:39:03

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

evangelique napisał:

Uwielbiam wszystkie lekcje, prócz wuefu i geografii. Dlaczego?

Uważam, że wf to nie przedmiot do popisu i spełniania wymogów, tylko przerwa na rozruszanie zastojałych mięśni. Kiedyś krzykiem tłumaczyłam to wuefiście, kiedy postawił mi 3+ za rozgrzewkę.
Ja rozumiem, że z matematyką jest podobnie, ale czy to nie jest nieuczciwe? Na ćwiczenia fizyczne trzeba mieć czas, chęć, mieć gdzie i jak ćwiczyć. I trzeba mieć dobrą koordynację ruchową, czego, nie ukrywam, bardzo mi brakuje. W dodatku ciężko jest wiedzieć, czy robi się coś absolutnie dobrze, kiedy ćwiczy się samotnie w zaciszu domowym...
A taka problematyczna wielce matematyka? Nic takiego. Trochę główkowania, wkucie wzorów, powtarzanie, powtarzanie... Wyniki możesz znaleźć najczęściej na końcu zbioru zadań, który pomaga ci w nauce. No, i nie musisz szukać sobie miejsca, by ćwiczyć, przebierać się, i inne takie niewygodne... Ech xD
I gdyby wuef istniał tylko w celu rekreacji, na pewno więcej ludzi by ćwiczyło. Lekcje aerobiku, to byłoby coś! 45 minut ciągłego dreptania w te i wewte, a potem masakryczna duma i satysfakcja... Przejdę jednak do geografii.

Moja nienawiść do tego przedmiotu wynika z beznadziejności nauczyciela i książek, tudzież zwanych materiałem naukowym. Nie dość, że na lekcjach niczego nie pojmuję, to co gorsza nie jestem w stanie nauczyć się na żaden sprawdzian, jeśli sama do faceta nie podejdę i nie poproszę o podyktowanie zagadnień. Oczywiście dyktuje jak ostatnia sierota i niedokładnie, ale zawsze coś.
Gdyby nie te niekompatybilne ze sobą książki i ćwiczenia, może nawet polubiłabym ten przedmiot.

całkowicie się zgadzam. podpisuję się wszystkimi czterema łapami.
też nienawidzę (nienawidziłam?) wfu, właśnie dlatego, że był tak nieprzyjemnie prowadzony. przecież można by zrobić przyjemny wf - aerobik, taniec, gry zespołowe (do wyboru, kto co woli). moja znajoma miała nawet jogę w ramach wfu.

a geografii też nie znoszę.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#159 2010-02-18 11:19:06

Dera

Użytkownik

6969388
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 103
Punktów :   
WWW

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

U mnie właśnie wf jest fajny
We wtorek mamy gimnastykę, w środę można powiedzieć że jakieś tak gry czy coś XD, a w czwartek siatka...
Jak zrobi się ciepło będziemy grać w kosza bo w sali nie mamy koszy...
Co do geografii nie rozumiem jej... zresztą kto normalny mógłby się skupić na tak nudnym przedmiocie jeżeli jest twoją pierwszą lekcją w piątek...


Since the moment I spotted you
Like walking around with little wings on my shoes
My stomach's filled with the butterflies...and it's alright

Offline

 

#160 2010-02-18 18:44:00

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

Ja też nie lubię WFu. U mnie ciągle gramy w siatkę, a kto nie chce idzie na siłownie. Więc idę na siłownię, bo w siatkę nie umiem i nie lubię grać. Bardzo bym chciała żeby na wfie były takie przyjemne ćwiczenia jak wymieniła BS .


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#161 2010-02-18 21:11:13

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

Mam 3 godziny w-fu i są różnie rozplanowane. Aktualnie jest to: 2 godziny gry zespołowej we wtorki na sali i 1 h siłowni. Wcześniej na jednej godzinie miałam taniec i tenis stołowy. Kiedy jest ciepło, wychodzimy na dwór albo na stadion. Kiedyś też co 2 tygodnie poświęcaliśmy godzinę na basen.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#162 2010-02-19 00:13:01

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

U mnie w trzeciej klasie odpuścili sobie jakiekolwiek starania i cały czas gramy w siatę - z chłopakami. Wygląda to tak, że kto załapie się do drużyny to gra, a reszta czeka na zmianę (albo idzie na siłownie jak w moim wypadku). Na zmianę rzadko można liczyć, bo gramy z chłopakami z innej klasy, a panienki chcą się popisać swoimi umiejętnościami. Wiadomo też, że do gry najprędzej zgłoszą się osoby, które lubią i potrafią w to grać.
Raz miałam okazję wejść i grać, ale to była masakra. Myślałam, że mnie zabiją jak źle odbiłam...
Wkurza mnie to że w pierwszej i drugiej klasie nikt nie chodził na w-f, a teraz znalazły się wielkie "wuefistki".
Warto dodać, że w drugiej klasie lekcje były bardziej urozmaicone, a to koszykówa (nienawidzę w to grać, ale przynajmniej była jakaś odmiana), noga, itp.
Teraz cały czas monotonia. Dobrze, że muszę w ten sposób spędzać w-f tylko dwie godziny w poniedziałki, bo zapisałam się na dodatkowy basen i jest on traktowany jako trzecia godzina.

Ostatnio edytowany przez mart991 (2010-02-19 00:14:07)

Offline

 

#163 2010-02-23 16:33:31

 paula

Użytkownik

Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 5

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

uwielbiam biologię i niemiecki,
a nienawidzę fizyki!


explain to me this conspiracy against me,
and tell me how I've lost my power.

http://i48.tinypic.com/30li3bk.gif

Offline

 

#164 2010-03-02 21:52:38

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

Najbardziej chyba angielski. W podstawówce kochałam polski, głównie dzięki nauczycielce, która pomogła mi uwierzyć w swoje prace i jej ironii, którą tak uwielbiałam ;p. Teraz jest to katorga i z jednego z najlepszych przedmiotów stał się jednym z tych gorszych. Oprócz tego lubię wf, wos, matmę i historię.

Za to nienawidzę biologii, fizyki i wdż-u x.x'


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#165 2010-03-14 15:47:47

 Akiko~chan <3

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Ulubiony (i znienawidzony) przedmiot! :P

Ja lubię : Matematykę (a jakże ! x3), J. Polski i odrobinę Historię, ale tylko wtedy, gdy jest jakiś interesujący temat. Nie lubię : J. Niemieckiego, a nienawidzę : WF !!! >[[[

Ostatnio edytowany przez Cleo (2010-03-14 16:07:01)


http://i41.tinypic.com/sfb0ua.png http://i43.tinypic.com/yze2p.png http://i44.tinypic.com/2rr47xj.png Obrazki pochodzą z deviantart! Ale przeróbka na ikonki mojego wykonania! Prosze nie kopiować!
Kocham koty. To całe moje życie.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora