Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-03-19 21:08:28

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Ciekawe obiekty, które polecamy

Byliście gdzieś, gdzie było tak interesująco, że musicie o tym napisać? Albo chcecie odwiedzić jakieś fajne miejsce, tylko nie wiecie jakie (żeby pieniądze nie były wyrzucone w błoto)?

Ten wątek Wam pomoże

Zapraszam!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#2 2014-03-19 23:16:19

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Ciekawe obiekty, które polecamy

Tak! Ja gorąco polecam... Borne Sulinowo, oczywiście. Genialne miejsce, gdzie można nacieszyć oczy różnymi militarnymi cudami (czołgi ), pochodzić po lasach i po bunkrach, poobcować z przyrodą, a przy okazji odwiedzić parę ciekawych muzeów/obiektów w okolicy.

fotencje: https://www.facebook.com/annighty/media … 329&type=3


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2014-03-21 13:01:55

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Ciekawe obiekty, które polecamy

Wrocław zawsze będzie miastem, które kocham. Jest pełen ciekawych miejsc.
Park Szczytnicki z Ogrodem Japońskim oraz iluminacjami świetlnymi w fontannach. O ile za wejście do Ogrodu trzeba zapłacić (całe 1,50 zł, hahah!), to reszta jest darmowa.
Polecam osławioną Wyspę Słodową, Ostrów Tumski.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2014-03-22 10:29:32

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Ciekawe obiekty, które polecamy

jeszcze polecę coś w "swoim" Krakowie - oczywiście Muzeum Lotnictwa, genialny obiekt, gdzie za śmiesznie niską cenę wejścia (a we wtorki w ogóle za darmo) można oglądać samoloty, starsze i nowsze. muzeum jest częśćiowo w budynku, częściowo na powietrzu, więc jest to także świetne miejsce na spokojny spacer, można usiąść na ławce, patrzeć na samoloty i wypoczywać. ^^ bardzo lubię i często tam bywam.

dużo fotencji: https://www.facebook.com/annighty/media … 329&type=3


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2019-03-11 08:48:50

świetlik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-03-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ciekawe obiekty, które polecamy

Ja jeżdżę głównie na wycieczki z polecenia. Mam zaufane grono znajomych, którzy często podróżują. Jeden drugiemu doradza, gdzie warto pojechać. Jednym z takich miejsc są Bieszczady, a zwłaszcza warsztaty fotograficzne tam organizowane. Pojechałam sama, jednak nie czułam się samotnie i niekomfortowo. Poznałam mnóstwo ciekawych ludzi. Zwiedzaliśmy piękne miejsca i ....fotografowaliśmy je do domu przywiozłam masę pięknych zdjęć i garść wspomnień Myślę, że z pewnością skorzystam jeszcze z podobnych alternatyw

Offline

 

#6 2024-03-28 16:15:05

tymek065

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-25
Posty: 220
Punktów :   

Re: Ciekawe obiekty, które polecamy

Planując wyjazd nad morze z dzieckiem, istotne jest znalezienie odpowiedniego miejsca, które zapewni zarówno rozrywkę dla najmłodszego, jak i spokój dla rodziców. Wybierz plażę, która jest przyjazna dla rodzin z dziećmi. Poszukaj miejsc, które oferują łagodne zejście do wody, bezpieczne warunki kąpieli oraz dodatkowe atrakcje dla dzieci, takie jak plac zabaw czy organizowane animacje. Wybierz odpowiednie zakwaterowanie, które będzie dostosowane do potrzeb dziecka. Apartamenty lub domki letniskowe z kuchnią umożliwią przygotowanie posiłków dla malucha, a także zapewnią więcej przestrzeni i prywatności niż pokoje hotelowe. Zadbaj o odpowiedni sprzęt, tak jak leżaki, parasole, zabawki plażowe i inne akcesoria, które umożliwią komfortowe spędzenie czasu na plaży. Pamiętaj również o środkach przeciwsłonecznych, nakryciach głowy i picie odpowiedniej ilości wody, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pobytu na słońcu. https://www.blueapart.pl/blog/200/gdzie … dpowiadamy

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora