Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2023-11-30 17:09:42

embarrassé

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-06-25
Posty: 6
Punktów :   

Jak zwiększyć prędkość internetu?

Mam pewne problemy z moim internetem - prędkość jest poniżej cokołu! Nie wiem co jest nie tak. Jak mogę sprawdzić aktualną prędkość połączenia? Czy są jakieś sztuczki na jej zwiększenie? Może ktoś spotkał się z czymś takim i wie jaki jest trik?

Offline

 

#2 2023-12-01 14:12:27

Agnieszka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-06-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Jak zwiększyć prędkość internetu?

Witam. Oczywiście rozumiem, jak frustrujące jest szybkość internetu https://speed.limited/pl/ Oto kilka wskazówek z mojego doświadczenia. Użyj speed.limited, aby sprawdzić prędkość - jest to proste i przejrzyste. Jeśli prędkość jest niższa niż podana, powinieneś zadzwonić do swojego dostawcy usług internetowych i pozwolić mu to rozwiązać. Często pomaga ponowne uruchomienie routera - wystarczy wyłączyć go na kilka minut, a następnie włączyć ponownie.
Jeśli to nie pomoże, sprawdź, czy do sieci nie są podłączone dodatkowe urządzenia i zamknij aplikacje działające w tle. Czasami pochłaniają one całą przepustowość. Upewnij się również, że twój sprzęt jest dobry, sprawdź kable i złącza. I nie zapominaj, że niektórzy dostawcy oferują różne taryfy - może warto rozważyć wyższą, jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem Internetu.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora