Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2021-08-28 00:04:46

Caramba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-08-23
Posty: 52
Punktów :   

Zakupy w sieci

Gdzie najczęściej robicie zakupy online? Ja mogę polecić ten sklep: https://mirapolnext.pl/ Bardzo bogata oferta. Kupiłam u nich nawet rower. Świetny sklep, fajne ceny. Ja chętnie robię u nich zakupy bo wiele rzeczy mam w jednym miejscu. A to się dla mnie bardzo liczy. A jak tam u Was?

Offline

 

#2 2021-09-01 11:39:31

arielka78

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-02-02
Posty: 58
Punktów :   

Re: Zakupy w sieci

Nie mam jednego sklepu Ostatnio prawdę mówiąc staram się nawet nie robić zakupów przez internet... bo mam wrażenie, że łatwiej mi się wtedy wydaje pieniądze i jestem na etapie kiedy szukam jakieś sprawdzonego sposobu na oszczędzanie na ten moment znalazłam najlepsze konto w banku, bo idealnie dopasowane do moich potrzeb i mam w planach przelewać tam co miesiąc pewną kwotę co o tym myślicie? Jakie macie swoje sprawdzone sposoby na oszczędzanie?

Offline

 

#3 2023-08-29 20:21:47

tymek065

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-25
Posty: 235
Punktów :   

Re: Zakupy w sieci

Witam, znacie jakąś internetową hurtownie z produktami do włosów? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami, ponieważ bardzo zalezy mi na tym,by zainwestowac w dobrej jakości produkty do objętości włosów. Co sądzicie na ten temat https://hair-shop.pl/pl/menu/klipsy-kla … i-237.html ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami, pozdrawiam.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora