Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2023-07-28 20:17:30

 Majka27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-04-18
Posty: 20
Punktów :   

Zabudowa balkonu

Witajcie! Mam pewien dylemat i szukam Waszych porad. Planuję zabudowę zabudowa balkonu Warszawa, ale mam wątpliwości co do wyboru materiałów. Chciałbym, żeby zabudowa harmonijnie komponowała się z otoczeniem, ale także była praktyczna i trwała. Moje mieszkanie znajduje się na wysokim piętrze, więc kwestia wiatru i izolacji akustycznej jest także istotna. Czy ktoś z Was ma już doświadczenie w tej kwestii i mógłby podzielić się swoją opinią? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady i sugestie!

Offline

 

#2 2023-07-29 23:49:05

tymek065

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-25
Posty: 235
Punktów :   

Re: Zabudowa balkonu

Witam, jak wzmocnić zabudowę balkonu? Myślę o stalowych rurach, jednak nie jestem pewna czy sprawdzą się w mojej sytuacji, jak myślicie? https://szpachelka.pl/rodzaje-rur-stalo … ctwie.html Zastanawiam się nad tymi rurami stalowymi. Zachęcam do dyskusji i komentowania, pozdrawiam.

Offline

 

#3 2023-08-19 17:47:29

 Majka27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-04-18
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zabudowa balkonu

Dziękuję Wam za wszystkie dotychczasowe rady i wsparcie dotyczące mojego projektu ogrodu zimowego na balkonie. Zdecydowałem się już na zabudowa balkonu Warszawa, która jest kluczowym elementem całego przedsięwzięcia. Warszawa, czy znacie kogoś, kto mógłby mi pomóc w tym procesie? Może ktoś z Was miał już doświadczenie z takim projektem i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora