Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2018-08-09 17:23:40

bioświr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: ulubione jedzenie

Moje ulubione jedzenie, to zdrowe jedzenie. Jak jem zdrowo, to dużo lepiej się czuję i moje ciało lepiej lepiej wygląda. Moją słabością są słodkości, ale od kiedy kupujesłodycze bezglutenowe, nie mam wyrzutów sumienia, kiedy je jem

Offline

 

#17 2018-08-23 11:57:16

bioświr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: ulubione jedzenie

Ja uwielbiam pieczywo, nie wyobrażam sobie wykluczenia go z diety. Uwielbiam też słodycze, codziennie sięgam po jakieś ciasteczko Znacie może jakiś sklep, gdzie można kupić zdrowe słodycze? Eko ciastka bezglutenowe sklep online - kupowałam ostatnio w Bestilbio, ale chętnie dowiem się, gdzie Wy robicie ekologiczne zakupy

Offline

 

#18 2018-08-29 15:13:11

apogee

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2018-08-29
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: ulubione jedzenie

ja kocham makaron, wiecznie musiałam go sobie odmawiać, ale teraz jak ćwiczę i mam dietę od trenera mogę go jeść do woli !

Offline

 

#19 2024-01-23 12:08:05

Marcela

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: ulubione jedzenie

W dzisiejszych czasach ludzie stali się zbyt wygodni, a to ze względu na różnego rodzaju dowozy gotowych dań. Niestety ma to dość duży minus, nie mamy wpływu na to jakiej jakości składniki są wybierane do ich przygotowania. Teorii na ten temat jest wiele w internecie jednak warto zastanowić się nad tym czy nie lepiej jest chociaż te 2-3 razy w tygodniu przygotować coś we własnym zakresie. Jednymi z najszybszych przepisów są te z wykorzystaniem makaronu - https://uwielbiam.pl/artykul/swiatowy-d … e-przepisy To ogromne możliwości, jakimi możemy zaskoczyć swoich bliskich.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora