Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-03-19 21:04:52

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Przepisy na dietetyczne posiłki i desery

Tak jak w temacie - jeśli znacie jakieś fajne przepisy i chcielibyście się nimi podzielić to ŚMIAŁO!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#2 2017-02-24 22:12:31

Karina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-05-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przepisy na dietetyczne posiłki i desery

Od siebie mogę polecić fajny przepis na tosty francuskie z serem, który znajduje się tutaj: http://chavroux.pl/tosty-francuskie-z-k … -karmelem/. To jedna z moich ulubionych przekąsek, którą spożywam zazwyczaj na kolację. Równie dobrze można ją zjeść na śniadanie.

Offline

 

#3 2017-04-22 22:49:48

Oselka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-04-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przepisy na dietetyczne posiłki i desery

Jak lubicie domowe puddingi to polecam taki z nasionami chia Przepis jest bardzo prosty: nasiona chia - 4 łyżki wrzucam do większej szklanki i zalewam w zależności od tego na co mam ochotę mlekiem sojowym lub mleczkiem kokosowy. Odstawiam na noc do lodówki aby do rana wszystko napęczniało.Następnego dnia wyciągamy z lodówki i zajadamy z dodatkami na jakie mamy ochotę. Ja uwielbiam z musem z truskawek i borówkami albo z musli (idealne na fit śniadanie).

Offline

 

#4 2018-08-09 17:19:21

bioświr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przepisy na dietetyczne posiłki i desery

Jeżeli chodzi o przepisy, to polecam przyrządzać dania które składają się z nieprzetworzonych składników. Najlepsze jedzenie to zdrowe jedzenie, nie zawierające cukry i zbędnej chemii. Polecam też  przekąski bez laktozy. Zdrowy tryb życia wpływa na kondycję psychiczną, warto zwracać uwagę na to, co jemy.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora