Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-07-03 19:13:34

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

telefony komórkowe

pogadajmy o komórkach
jakiego modelu używacie, czy jesteście z niego zadowoleni (dlaczego) i jaką rolę spełnia dla Was komórka? służy głownie do rozmów, sms-ów, czy może do czegoś jeszcze innego?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2011-07-03 23:24:43

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: telefony komórkowe

Ja używam Sony Ericsson Yari. Kupując tę komórkę rok temu kierowałam się dobrym aparatem. Potem zdałam sobie sprawię z tego, po co mi aparat w komórce jak mam normalny i bardzo dobry. No, ale... W sumie to i tak aparat w Yari nie jest taki dobry. Głównie ten telefon kojarzy się z grami bo jest możliwość postawienia komórki i grania z odległości. Ale czasami kamerka nie łapie.
Ogólnie jest dobry, ma dużo przydatnych opcji. Ani razu nie miałam z nim problemu.
Ale następnym razem kupuję sobie nokię z klawiaturą QWERTY


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2011-07-04 00:36:16

Shy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: telefony komórkowe

Ja mam Sony ercsson W715 i jestem z niego baardzo zadowola. Telefom po prostu stworzony dla mnie ;]
Słucham na nim muzyki, robię zdjęcia, pisze smsy, rozmawiam, wchodzę na gg, na facebooka, na nk, oglądam filmy. Jednym słowem wszystko ;] Za nic bym go nie oddała heh

Offline

 

#4 2011-07-04 09:08:54

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: telefony komórkowe

Korzystam z Nokii 6303i. Jest już to chyba mój szósty telefon. Rzadko dzwonię, często wysyłam smsy, piszę dużo notatek w nim i zapisuje pomysły Robię potrzebne zdjęcia, czasami gram. Nie jest to mój najlepszy telefon, ale narzekać nie mogę poprzednio miałam smartfona i tak szczerze mówiąc, połowy funkcji nie wykorzystywałam.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2011-07-04 10:33:45

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: telefony komórkowe

Kate napisał:

Ale następnym razem kupuję sobie nokię z klawiaturą QWERTY

też kiedyś bardzo chciałam z qwerty, nawet taki zakupiłam (ale wkurzał mnie, z innych przyczyn, więc go zmieniłam). sama klawiatura fajna rzecz, problem tylko taki, że strasznie duże i nieporęczne są te telefony. jakbym miała kupować znowu - to tylko jako smartfona, a nie do codziennych kontaktów.

a teraz korzystam z SE G705 i jestem bardzo zadowolona. kupując chciałam żeby miał wifi i w miarę dobry aparat, no i się udało, moje wymagana są spełnione, to pierwszy telefon, do którego jestem na tyle przywiązana, że teraz jak mi zaproponowali w plusie nowy (zgodnie z nową umową), to podziękowałam.

i wolę pisać smsy niż dzwonić. a Wy?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2011-07-04 10:37:09

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: telefony komórkowe

To zależy. Jeśli jest to zwykle pisanie, niepowiązane z żadną palącą sprawą - wolę pisać. Gorzej, jeśli coś mnie denerwuje - wolę dzwonić, ale rzadko, ze względy na koszty

Co do innych aspektów telefonicznych, polecam www.zegde.net - mają tam świetne tematy(motywy), tapetki i dzwonki na wiele rodzajów telefonów. Sama korzystam i jestem zadowolona


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#7 2011-07-05 10:58:32

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: telefony komórkowe

Ja mam SE W880i i jestem z niego zadowolona, bo jest mały i lekki choć już raz miałam sytuacjie, że omal go nie zgubiłam. Czym się kierowałam kupując go? Niczym brat mi kupił oczywiście za moją kasę, ale nie żałuje. Najczęsciej słuzy mi do pisania smsów, bo dzwonie bardzo żadko, uwielbiam także słuchać ze słuchawkami muzyki, robić zdjęcia i z nudów czasem zdarza mi się grać w jakieś gry których mam dość dużo na tym telefonie


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#8 2011-07-05 18:55:10

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: telefony komórkowe

Cleo napisał:

To zależy. Jeśli jest to zwykle pisanie, niepowiązane z żadną palącą sprawą - wolę pisać. Gorzej, jeśli coś mnie denerwuje - wolę dzwonić, ale rzadko, ze względy na koszty

no to ja mam podobnie, też dzwonię tylko w tych palących, pilnych sprawach. tylko u mnie problem jest taki, że właśnie rozmowy mam tanie i zawsze zostaje mi pełno darmowych minut, bo za mało dzwonię.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#9 2011-07-28 22:05:41

 noc.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: telefony komórkowe

Posiadam LG KP500 Cookie. Kierowałam się tym, że będę miała dobry aparat w telefonie i jeśli nie będę mogła mieć ze sobą aparatu to telefon mi się przyda do robienia fotek. Niestety, przejechałam się na tym, bo aparat okazał się beznadziejny. Po miesiącu użytkowania, podświetlenie w klawiszach przestało działać. Więc została mi nadzieja, że głośnik w telefonie będzie dobry jak na początku, bo sprawował się naprawdę dobrze. Telefon spadł mi dwa razy (z wysokości max. 20 cm) i głośnik zaczął bardziej trzeszczeć niż wydawać dobrej jakości dźwięki. Nie jestem z niego zadowolona, bo nie spisał się, a szkoda.
Telefon służy mi do dzwonienia, sms-owania i ew. gier, nic więcej.

Offline

 

#10 2011-08-13 14:08:53

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: telefony komórkowe

Ja mam Nokię 5130 XpressMusic i jak na moje potrzeby jest wystarczająca. Rzadko dzwonię, zazwyczaj wysyłam sms-y, a kończy się tym że mam 400 darmowych minut i nie mam co z nimi zrobić. Muzyki na niej nie słucham, aparatu używam sporadycznie, najczęściej korzystam z kalendarza i budzika

Offline

 

#11 2011-08-14 14:49:50

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: telefony komórkowe

mart991 napisał:

Ja mam Nokię 5130 XpressMusic

miałam ten telefon kiedyś, dostałam przy przedłużaniu umowy ;P ale jak dla mnie był nie trafiony (praktycznie nigdy nie słucham muzyki w telefonie, więc po co mi telefon muzyczny), a poza tym nie przepadam za nokią (generalnie). oddałam koledze, i on jest bardzo zadowolony, korzysta z niego do dziś.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#12 2015-03-09 10:42:00

 petunia

Użytkownik

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2015-03-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: telefony komórkowe

Ja mam starą dobrą Nokię 2360. Jakoś nie mogę się przekonać to smartfonów i ich dotykowych klawiatur.

Offline

 

#13 2017-02-07 21:38:38

Karina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-05-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: telefony komórkowe

Mam nadzieję, że kiedyś w moim posiadaniu będzie jakiś smartfon premium, jak np. Sony Xperia Z5. Mam na myśli dokładnie ten model, który jest opisany tutaj: https://www.sonymobile.com/pl/products/ … 5-premium/. Nie dość, że robi wyjątkowo udane zdjęcia, to oparty jest na najlepszych podzespołach, dzięki czemu działa bardzo sprawnie. Oby udało mi się go niebawem nabyć, to będę naprawdę zadowolona.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora