Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2014-12-24 20:37:26

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: akcje i petycje w internecie.

Cleo napisał:

Przeczytałam, że ten pan jest z Wrocławia i chciałam zrobić mu paczkę, przekazać, skoro i tak tam jadę. Jednak okazało się (z późniejszych postów na tym wydarzeniu), że opiekun tego pana zabronił odwiedzać go i jedynie można zostawić coś dla niego. Ale ja nie ufam pracownikom

też to czytałam i mnie to zmartwiło i zniesmaczyło bardzo (co to za opiekun, który nie pozwala na odwiedziny, jeżeli sam pan żali się, że jest samotny?). ale mam nadzieje, że chociaż listy i pocztówki docierają bezpiecznie do adresata.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#17 2014-12-25 11:44:31

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: akcje i petycje w internecie.

Moi rodzice też są oburzeni.  Opowiedziałam im o tym, a oni powiedzieli to samo, co Ty - jak można być tak okrutnym i nie pozwalać na odwiedziny.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#18 2014-12-27 00:05:27

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: akcje i petycje w internecie.

Cleo napisał:

Moi rodzice też są oburzeni.  Opowiedziałam im o tym, a oni powiedzieli to samo, co Ty - jak można być tak okrutnym i nie pozwalać na odwiedziny.

dokładnie, szczególnie, że najwyraźniej brak odwiedzin bardzo doskwiera temu panu - skoro prosi o to w listach
mam nadzieje, ze uda sie jakos ta sytuacje wyjasnic.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#19 2014-12-27 14:35:57

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: akcje i petycje w internecie.

Z jednej strony uważam, że skoro sam zainteresowany CHCE odwiedzin, to opiekun powinien uszanować jego wolę i nie utrudniać nikomu kontaktu. Ale z drugiej, może trochę obawia się, że za dużo osób zacznie tego pana niepokoić, a to jednak jest starszy człowiek, pewnie schorowany i nie ma już tyle siły i energii. Poza tym nigdy nie wiadomo, czy wszyscy mieliby tylko dobre intencje.

Offline

 

#20 2015-01-03 20:00:42

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: akcje i petycje w internecie.

Livvy napisał:

Ale z drugiej, może trochę obawia się, że za dużo osób zacznie tego pana niepokoić, a to jednak jest starszy człowiek, pewnie schorowany i nie ma już tyle siły i energii. Poza tym nigdy nie wiadomo, czy wszyscy mieliby tylko dobre intencje.

to na pewno prawda, i ja się zgadzam, że dobry opiekun powinien pilnować z kim kontaktuje się jego podopieczny, dla bezpieczeństwa tego ostatniego. ale skoro rzeczony pan aż tak narzeka na samotność, że pisze listy do obcych ludzi, to chyba jego opiekun powinien być świadomy tej potrzeby i próbować pomóc?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#21 2015-01-07 13:25:49

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: akcje i petycje w internecie.

Zacznijmy od tego, że jeśli ten pan tak bardzo narzeka na samotność, to jest to w takim razie porażka opiekuna. Problem tylko w tym jak przesiać ludzi - tych z nieciekawymi zamiarami od tych miłych i bardzo w porządku. Zgadzam się, jeśli człowiek potrzebuje towarzystwa to nikt nie ma prawa mu tego zabronić, ale kwestia bezpieczeństwa nadal będzie nierozwiązana.

Offline

 

#22 2015-01-07 13:36:31

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: akcje i petycje w internecie.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#23 2015-08-11 11:55:18

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: akcje i petycje w internecie.

http://niemarnuje.blogspot.co.uk/ - ciekawa inicjatywa, dopiero startuje i na razie raczej lokalnie, ale kto wie, może się rozwinie. co o tym sądzicie? dobry pomysł? może pomóc? ma sens?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#24 2015-08-11 12:06:28

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: akcje i petycje w internecie.

Generalnie nienawidzę wyrzucać jedzenia, więc inicjatywę uważam za jak najbardziej słuszną. Lepiej się z kimś czymś podzielić, niż wyrzucić pełnowartościowe jedzenie.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#25 2015-08-16 12:08:11

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: akcje i petycje w internecie.

Cleo napisał:

Generalnie nienawidzę wyrzucać jedzenia, więc inicjatywę uważam za jak najbardziej słuszną. Lepiej się z kimś czymś podzielić, niż wyrzucić pełnowartościowe jedzenie.

zgadzam się, też jestem za dzieleniem się a nie wyrzucaniem, zastanawiam się tylko, czy w taką pogodę wolno stojące jedzenie nie stanie się niejadalne w ciągu kilku godzin... a bombą biologiczną w ciągu kilku następnych. jednak to tylko półka a nie lodówka...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora