Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-07-03 19:08:06

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

beautiful people

kojarzycie ten portal? ostatnio zrobiło się o nim głośno, niekoniecznie w dobrym znaczeniu tego słowa... ogólnie, idea jest taka, że jest to portal społecznościowy/randkowy, ale dopuszczają tylko tych 'pięknych', każda osoba (a raczej jej zdjęcie) musi przejść weryfikację i ocenę (od tych, którzy już są przyjęci). co sądzicie o takim pomyśle?

http://www.beautifulpeople.com/


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2011-07-03 23:20:37

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: beautiful people

:O
aż mnie zamurowało. Czego to ludzie nie wymyślą... Trochę mi się skojarzyło z kiczowatym "hot or not" na Vivie.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2011-07-04 00:31:46

Shy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: beautiful people

Mi też się skojarzyło z tym hot or not -.-
Dla mnie to jest bezsensu. Przecież nie wszystkim ludziom się to samo podoba.  ;/

Offline

 

#4 2011-07-04 10:34:53

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: beautiful people

no i właśnie o to chodzi, decyduje większość głosów, czyli można sprawdzić, czy wpasowujesz się w ogólny gust ludzi, i czy w opinii ludzi jesteś 'beautiful'. podobno zdarzały się nawet przypadki załamań nerwowych wśród ludzi odrzuconych przez społeczność. a mimo to, chętnych na przyjęcie jest mnóstwo, ciekawe skąd to się bierze.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2011-07-04 10:38:34

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: beautiful people

Każdy szuka dowartościowania, inni chcą sobie lub innym coś udowodnić - że mogą się podobać. I to chyba jest tajemnica sukcesu


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#6 2011-07-04 10:46:24

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: beautiful people

to prawda, ale mimo wszystko wydaje mi się to zaskakujące, żeby szukać tej akceptacji wśród obcych ludzi, tylko po ocenie zdjęć... a najśmieszniejsze jest to, że czytając o tym serwisie zauważyłam, że wszyscy piszą tylko o tym procesie akceptowania zdjęć, o selekcji, o ocenianiu... nikt nie pisze o tym, jak działa serwis potem, do czego służy, czy ludzie rzeczywiście nawiązują tam kontakty - wygląda to trochę tak, jakby liczyło się samo 'dostanie się' i nic więcej. -.-


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#7 2011-07-13 21:47:37

 Olga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 340
Punktów :   

Re: beautiful people

o Boże. to jest totalnie głupie. po pierwsze to jest względne, czy ktoś jest piękny czy nie. każdy ma swój gust, ktoś coś lubi, a inni nie. nie powinno się tego zamykać w jakichkolwiek ramach. totalnie nie rozumiem takich ludzi  ; /.

Offline

 

#8 2015-03-10 20:32:23

 marigoldgirl

Użytkownik

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2015-03-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: beautiful people

Ten portal chyba się zamienił w serwis randkowy...

Offline

 

#9 2015-03-13 19:26:33

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: beautiful people

marigoldgirl napisał:

Ten portal chyba się zamienił w serwis randkowy...

ten portal zawsze był serwisem randkowym, tylko po wstępnej selekcji i tylko dla pięknych ludzi.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora