Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-04-23 18:35:13

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Dziwactwa

Przykładowo pies mojej kuzynki a jednocześnie ojciec mojej Soni śpi... w doniczce. xD Takiej ogrodowej. Kładzie łepek i ma widok na ulicę i może pilnować domu.
A z jakich dziwactwami borykają się Wasi albo i nie Wasi pupile?

Offline

 

#2 2014-04-23 19:28:14

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Dziwactwa

Pies przyjaciółki rodziny zjadł mydło.
Pies koleżanki mojej mamy przychodził do domu i czekał na wycieraczce, aż ktoś wytrze mu łapy Inny zaś upatrzył sobie jej córeczkę i nie pozwolił podejść do niej, kiedy spała, bo warczał


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2014-04-24 09:23:30

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Dziwactwa

Hahaha Czekam tylko, aż BS napisze o kocie - one to dopiero mają pomysły

Moja Granda uwielbia zużyte chusteczki do nosa. Kiedyś jak próbowałam jej zabrać to na mnie warczała, chciała nawet ugryźć. Ale w końcu udało mi się ją wychować i oddaje, gdy jej zwrócę uwagę. Inne chusteczki jej nie interesują, to muszą być kogoś, kogo ona uważa za rodzinę.

Granda ma też jakąś obsesję na punkcie dziwnych (dla niej) dźwięków. Na przykład nie możemy przy niej oglądać wiadomości na TVP1. Gdy leci ten program informacyjny, to pomiędzy wiadomościami jest włączany taki dźwięk jakby cykania? Kto ogląda to wie o co chodzi. W każdym razie gdy moja sunia go usłyszy to wstaje i ucieka do mojego pokoju.

A kiedy była szczeniakiem to jadła ściany i bała się własnego cienia

Aaaa i jeszcze jedno. Pomimo pozorów Granda to baardzo inteligentna sunia. Czasami specjalnie robi coś złego, bym jej zwróciła uwagę i za puszczenie czegoś np. buta dała jej ciasteczko .


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#4 2014-04-24 11:24:42

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Dziwactwa

Zapomniałam o moim ulubieńcu, Goldim, który był psem chłopaka mojej siostry.
Goldi zjadł 27 z 30 jajek zakupionych na poprzednią wielkanoc. Innym uderzał tak długo w stół, by miska z kurczakiem spadła W jego zainteresowaniu znalazł się też 3-piętrowy tort oraz ciasto drożdżowe
Gdy chciał być głaskany, podrzucał rękę wybranego człowieka w taki sposób, by wylądowała na jego głowie
Raz Michał wygłupiał się z moją siostrą i udawał, że odkurza ją odkurzaczem. Goldi, mimo, że bał się odkurzacza, rzucił się na rurę, żeby ją obronić


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2014-04-24 16:55:42

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Dziwactwa

Cleo napisał:

Zapomniałam o moim ulubieńcu, Goldim, który był psem chłopaka mojej siostry.
Goldi zjadł 27 z 30 jajek zakupionych na poprzednią wielkanoc. Innym uderzał tak długo w stół, by miska z kurczakiem spadła W jego zainteresowaniu znalazł się też 3-piętrowy tort oraz ciasto drożdżowe
Gdy chciał być głaskany, podrzucał rękę wybranego człowieka w taki sposób, by wylądowała na jego głowie
Raz Michał wygłupiał się z moją siostrą i udawał, że odkurza ją odkurzaczem. Goldi, mimo, że bał się odkurzacza, rzucił się na rurę, żeby ją obronić

jaki słodziak

z tym głaskaniem identycznie robi Granda aa i lubi, jak się ją drapie po tyłku


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2014-04-24 19:32:59

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Dziwactwa

Nom. Szkoda, że zdechł :<
Pamiętam, że Patti mówiła, że jej pies lubił noszenie w takim psim nosidełku


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#7 2014-04-25 19:14:18

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Dziwactwa

Ewangelina napisał:

Przykładowo pies mojej kuzynki a jednocześnie ojciec mojej Soni śpi... w doniczce. xD

mój kot też tak robi. regularnie sypia w doniczkach, zwijając się w kłębek dookoła danej roślinki. nie wiem skąd ma takie ciągoty, ale ma.

Kate napisał:

Hahaha Czekam tylko, aż BS napisze o kocie - one to dopiero mają pomysły

akurat moje kocię nie jest aż tak zabawne. może dlatego, że nie mam milutkiego/puchatego/zabawnego kociska z internetów, tylko wcielenie diabelstwa i destrukcji. za to kot mojej koleżanki regularnie wchodzi jej do umywalki i tam sobie leży.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2014-04-26 19:10:07

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Dziwactwa

Black Star napisał:

Kate napisał:

Hahaha Czekam tylko, aż BS napisze o kocie - one to dopiero mają pomysły

akurat moje kocię nie jest aż tak zabawne. może dlatego, że nie mam milutkiego/puchatego/zabawnego kociska z internetów, tylko wcielenie diabelstwa i destrukcji.

Pan Władca w futrze


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#9 2014-04-27 02:18:00

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Dziwactwa

Kate napisał:

Black Star napisał:

Kate napisał:

Hahaha Czekam tylko, aż BS napisze o kocie - one to dopiero mają pomysły

akurat moje kocię nie jest aż tak zabawne. może dlatego, że nie mam milutkiego/puchatego/zabawnego kociska z internetów, tylko wcielenie diabelstwa i destrukcji.

Pan Władca w futrze

Typowy Kot
Mój piesek karmi swoje zabawki. Zawsze, kiedy dostanie jedzenie biegnie po jednego pluszaka i wsadza mu głowę w miskę. Na szczęście oduczył się pojenia pluszaków, bo było strasznie.
Smakołyki je TYLKO w moim pokoju, na dywanie.
Śpi wtulony w mamę.
I ogólnie jest małym, kochanym pieseczkiem, źródłem nieskończonej radości

Offline

 

#10 2014-04-29 21:27:42

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Dziwactwa

Livvy napisał:

Mój piesek karmi swoje zabawki. Zawsze, kiedy dostanie jedzenie biegnie po jednego pluszaka i wsadza mu głowę w miskę.

jej, jak uroczo *_* sweet.

wąż popija tak, wisząc brzuchem na drzewku, a paszczą w basenie: https://www.facebook.com/photo.php?fbid … =1&theater


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora