Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#31 2021-09-23 08:52:13

jeska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-04-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: czy lubicie gotować?

Tak, ja lubię gotować i robię to naprawdę bardzo chętnie. Ostatnio zakupiłam też nowe wyposażenie do swojej kuchni, w tym oczywiście Pojemniki kuchenne Keeeper które świetnie się sprawdzają. Jak nie znacie tych pojemników, to koniecznie sprawdźcie  - są warte zakupu oraz swojej ceny.

Offline

 

#32 2022-06-29 14:05:58

pineska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-06-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: czy lubicie gotować?

Dołączenie do klubu domowych kucharzy to jedna z najlepszych decyzji jakie można podjąć. Szczególnie jest to opłalane w czasach drożyzny jaka obowiązuje aktualnie. Zobaczcie ile kosztuje gotowe danie, jakiej jakości składniki są wykorzystane do jego przygotowania by bardzo szybko zdać sobie sprawę z rozmiarów poczynionych oszczędności. W sieci znajdziemy informacje dla początkujących jak i zaawansowanych. Najważniejsze jest by zrobić sobie z tego wszystkiego pasję do jakiej chętnie wracamy. Jeśli chodzi o przepisy to świetne inspiracje można znaleźć tutaj - https://uwielbiam.pl/przepis/kurczak-w- … -spaghetti Do tego interfejs jest bardzo przejrzysty, a przepisy szczegółowo opisane.

Offline

 

#33 2022-09-12 15:33:17

trewocort

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-06-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: czy lubicie gotować?

Lubię gotować, ale tylko proste dania. Więcej nie umiem.
Zrobię jajka na miękko czy twardo, domowy twarożek, nawet naleśniku usmażę. Niestety, zrobienie czegoś bardziej skomplikowanego - np zupy - już przekracza moje umiejętności...

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora