Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-11-14 10:36:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

czy lubicie gotować?

z ciekawości pytam. ja osobiście tak na co dzień nie lubię - szczególnie, że sama jadam dość dziwnie, więc mało co mogłabym sobie ugotować. lubię natomiast robić różne ciekawe potrawy czy desery dla kogoś (i tak naprawdę najbardziej lubię ładnie dekorować jedzenie).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2011-11-14 13:56:19

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: czy lubicie gotować?

Uwielbiam, ale tylko to, co mi wychodzi, a nie zawsze tak jest
A wychodzą mi wszelkie dania z filetu z kurczaka, które kocham.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2011-11-19 21:34:17

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: czy lubicie gotować?

U mnie to zależy. Czasami lubię, czuję że mogłabym zrobić wszystko i nie ma dla mnie ograniczeń, ale zdarza się, że nawet kanapki wychodzą mi za grube i krzywo i dochodzę do wniosku że nienawidzę i nigdy już niczego nie w kuchni się nie dotknę. Na razie to co robię w kuchni nie jest dosyć ambitne i póki co mogę zazdrościć koleżankom, które same robią ciasta a nawet pierogi. Nie lubię też, kiedy mama stoi mi nad głową i poprawia każdy ruch, wolę sama próbować, a kiedy mam jakąś wątpliwość zapytać.

Offline

 

#4 2011-11-22 10:32:49

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: czy lubicie gotować?

ja zwykle po prostu szukam przepisu w internecie, ewentualnie ksiazce lub pytam znajomych i potem tworze i mam nadzieje, ze cos z tego wyjdzie. czasem fajnie jest tez poeksperymentowac.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2013-04-02 22:42:15

fssvb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: czy lubicie gotować?

Black Star napisał:

z ciekawości pytam. ja osobiście tak na co dzień nie lubię - szczególnie, że sama jadam dość dziwnie, więc mało co mogłabym sobie ugotować. lubię natomiast robić różne ciekawe potrawy czy desery dla kogoś (i tak naprawdę najbardziej lubię ładnie dekorować jedzenie).

Ja też nie za bardzo lubię gotować standardowe potrawy, ale uwielbiam eksperymenty kulinarne i im się "oddaję" Jeść, szczególnie słodycze z kolei uwielbiam


http://bistroszyperska.pl

Offline

 

#6 2013-04-14 23:39:41

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: czy lubicie gotować?

Jeżeli chodzi o gotowanie to mi się po prostu najczęściej nie chce. Ale jak już muszę, to robię coś, co nie pochłania dużo czasu i nie jest zbyt skomplikowane.
Ale lubię jak gotuje mój facet (który na szczęście uwielbia gotować ) i mu czasami w czymś pomogę jak mi pozwoli


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#7 2014-07-09 17:21:32

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: czy lubicie gotować?

Rzadko gotuję nowe rzeczy, ale z głodu nie zginę. Mam problem z przyprawianiem, ale myślę, że w końcu uda mi się to naprawić W końcu lepiej nie dosolić niż przesolić A poza tym, potrafię zrobić wszystko, jeśli zakres przepisu nie zawiera w sobie korzystanie z piekarnika gazowego (potrafię tylko posługiwać się takim z termoobiegiem) i nie jest ciastem
Zup nigdy nie robiłam. (może to dlatego, że mama ciągle stoi za mną i miesza mi w garach, a ja tego NIENAWIDZĘ. W intercyzie będę miała zapis, że mieszanie w garach bez pozwolenia będzie powodem do rozwodu)
Dziś robiłam na obiad sałatkę grecką <3 ale zbyt skomplikowane to raczej nie jest...


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#8 2014-07-11 15:23:49

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: czy lubicie gotować?

ja też z głodu nie zginę - zawsze są kanapki

Cleo, są ciasta bez pieczenia, te nawet mnie się udają. ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#9 2014-07-11 15:31:36

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: czy lubicie gotować?

Kiedyś postaram się z tym tematem zapoznać   O ile dasz mi przepis


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#10 2014-07-11 17:08:44

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: czy lubicie gotować?

Cleo, nie mów, że nie umiesz zrobić ciasta aż piłka,  bo się normalnie zawiodę
Generalnie nawet lubię gotować,  nie robię tego głównie z braku czasu. Ale chyba jednak wolę piec

Offline

 

#11 2014-07-11 17:59:32

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: czy lubicie gotować?

Nie mam przepisu na ciasto aż piłka Podaj


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#12 2014-07-12 10:50:33

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: czy lubicie gotować?

polecam "brzydkie ale dobre" ciastka bez pieczenia: http://www.durszlak.pl/przepisy-kulinar … -pieczenia
również bez użycia piekarnika i bardzo prosto można robić wszelkie wariacje a la "blok czekoladowy".


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#13 2014-07-12 12:00:33

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: czy lubicie gotować?

Dziękuję serdecznie! Na pewno poeksperymentuję


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#14 2015-04-29 13:25:16

 esfixa

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2015-04-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: czy lubicie gotować?

Gotować muszę, więc nie lubię, wiadomo, za obowiązkami się nie przepada. Szkoda, że nie mam tyle kasy, żeby się codziennie rozbijać po knajpach

Offline

 

#15 2015-04-29 16:14:31

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: czy lubicie gotować?

esfixa napisał:

Gotować muszę, więc nie lubię, wiadomo, za obowiązkami się nie przepada. Szkoda, że nie mam tyle kasy, żeby się codziennie rozbijać po knajpach

Z drugiej strony jak robisz coś sama, to wiesz z czego to jest. W knajpach nigdy nie wiadomo jak wygląda higiena kucharzy i co dali do naszego posiłku. Chyba, że to sprawdzona restauracja

Wczoraj posmakowałam prawie domowej pizzy. Nie dość, że sprawa mega tania to jeszcze (moim zdaniem) pyszniejsza niż w pizzeriach. Prawie domowa, bo placek kupiony w piekarni (koszt ok. 2 zł). Skład był ok, bez konserwantów. Z przyprawami typu oregano. PYCHA. Dajesz tylko składniki na wierzch, wsadzasz do piekarnika na ok 10 minut i masz obiad Jak nie będzie mi się chciało nic robić to lecę do piekarni po ciasto na pizzę Że też wcześniej na to nie wpadłam


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora