Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2009-12-06 10:21:13

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Święta Bożego Narodzenia.

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie więc chciałam się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat tego święta. Co w nich najbardziej lubicie? Albo czego w nich nie lubicie? Pasuje wam ta świąteczna atmosfera? Jakie prezenty najczęściej dostajecie, a jakie kupujecie?

Ja osobiście bardzo, bardzo lubie Boże Narodzenie. Odkąd pamiętam zawsze ubierałam choinke i pomagałam w porządkach domowych jak i w kuchni. Ale najbardziej pasuje mi własnie ta magiczna atmosfera Jest poprostu cudownie jak cała rodzina spotyka sie przy wspólnym stole, dzieli opłatkiem, słucha kolęd i odpakowuje swoje prezenty. A co do tych prezentów to u mnie jeszcze nie zdarzyło się tak, ze któryś szczególnie mi sie nie spodobał. Rodzice, dziadkowie, rodzina kiedyś kupowała mi trafione zabawki bo wszyscy dokładnie wiedzieli co lubie, a teraz sama im mówie co chce dostać więc jest ok.
No, i juz nie moge się doczekac tych świąt, tyle wam powiem

Teraz czekam na wasze wypowiedzi ;]


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#2 2009-12-06 12:17:56

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Kiedy byłam mała wprost kochałam te święta. Tak jak piszesz, one mają w sobie tyle magii . Było fajnie, bo spotykałam się z moim bratem ciotecznym i zawsze byliśmy razem w wigilię. Teraz odkąd się wyprowadził przyjeżdżają tylko dziadkowie. A babcię i dziadka widzę co tydzień. Dlatego już dla mnie nie mają w sobie tyle radości co kiedyś. Moja druga babcia z Belgii, którą widzę 2 razy w roku miała przyjechać. Ale nie może i z tego powodu też jest mi przykro...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2009-12-07 09:30:28

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Kate napisał:

A babcię i dziadka widzę co tydzień. Dlatego już dla mnie nie mają w sobie tyle radości co kiedyś. Moja druga babcia z Belgii, którą widzę 2 razy w roku miała przyjechać. Ale nie może i z tego powodu też jest mi przykro...

Rozumie Cię Kate, ale ja swoja jedną babcie widze codziennie bo z nią mieszkam , dziadka też widze często ale i tak spotkanie sie z nimi w Wigilie przy jednym stole jest inne niz te zwykle, codzinnne odwiedziny:)


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#4 2009-12-07 20:47:19

Fear

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 26
Punktów :   

Re: Święta Bożego Narodzenia.

ja lubię święta . i praktycznie jak teraz wychodzę na ulice to już je czuje. jednak markety zdecydowanie za szybko wywieszają te wszystkie ozdoby -_- no i jak co roku, liczę na śnieg bo wtedy święta smakują najlepiej


Jak mogę udawać, ze nic nie widzę
Co Ty ukrywasz tak nie ostrożnie?

Offline

 

#5 2009-12-07 22:44:17

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

AlexSandra napisał:

Kate napisał:

A babcię i dziadka widzę co tydzień. Dlatego już dla mnie nie mają w sobie tyle radości co kiedyś. Moja druga babcia z Belgii, którą widzę 2 razy w roku miała przyjechać. Ale nie może i z tego powodu też jest mi przykro...

Rozumie Cię Kate, ale ja swoja jedną babcie widze codziennie bo z nią mieszkam , dziadka też widze często ale i tak spotkanie sie z nimi w Wigilie przy jednym stole jest inne niz te zwykle, codzinnne odwiedziny:)

No w tym się z Tobą zgodzę .

Fear napisał:

ja lubię święta . i praktycznie jak teraz wychodzę na ulice to już je czuje. jednak markety zdecydowanie za szybko wywieszają te wszystkie ozdoby -_- no i jak co roku, liczę na śnieg bo wtedy święta smakują najlepiej

Właśnie, też mnie to denerwuje ;/


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2009-12-08 17:58:11

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Mnie też to denerwuje. W sklepach świąteczne rzeczy wystawiają zaraz po Wszystkich Świętych...myśle że powinni dopiero zacząć to wszystko jakoś pod koniec listopada, ale cóż.
Ja równeiż liczę na śnieg, ale chyba się przelicze bo zapowiadają, ze go nie będzie i klops.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#7 2009-12-10 16:11:28

Fear

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 26
Punktów :   

Re: Święta Bożego Narodzenia.

mam nadzieję, że będzie bo w poniedziałek jadę na narty. Musi być xD


Jak mogę udawać, ze nic nie widzę
Co Ty ukrywasz tak nie ostrożnie?

Offline

 

#8 2009-12-14 18:11:33

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Fear, mówisz i masz! Dzisiaj od rana padał śnieg, przynajmniej u mnie w Łodzi

A co myślicie na temat organizowania Wigilii klasowych? Czy to jest według was dobry pomysł?


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#9 2009-12-14 22:04:37

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Święta Bożego Narodzenia.

W mojej klasie Wigilia jest organizowana na siłę. Byle by nie było lekcji. Postawić trochę żarcia, zjeść i zawinąć się do domu. Ktoś w tym roku znowu wpadł na pomysł losowania prezentów, ale wyszło bez sensu bo wszyscy się powymieniali i po trzech minutach każdy już wiedział kto kogo ma. Nie chcę już się tutaj rozpisywać jak bardzo kocham moją klasę, ale wiem jedno - żadna Wigilia nas nie zintegruję i nie będę wspominała tego z przyjemnością, może tylko dzięki kilku osobom.

Offline

 

#10 2009-12-15 17:04:10

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

To jest bardzo dobry pomysł pod warunkiem, że nie ma lekcji ^^.
Niestety u nas będzie to wyglądać tak: lekcje, na godz. wych. wigilia, a potem cd lekcji O.o ;/


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#11 2009-12-15 17:28:10

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Święta Bożego Narodzenia.

mart991 napisał:

W mojej klasie Wigilia jest organizowana na siłę. Byle by nie było lekcji. Postawić trochę żarcia, zjeść i zawinąć się do domu. Ktoś w tym roku znowu wpadł na pomysł losowania prezentów, ale wyszło bez sensu bo wszyscy się powymieniali i po trzech minutach każdy już wiedział kto kogo ma. Nie chcę już się tutaj rozpisywać jak bardzo kocham moją klasę, ale wiem jedno - żadna Wigilia nas nie zintegruję i nie będę wspominała tego z przyjemnością, może tylko dzięki kilku osobom.

U nas z tymi losowaniem jest praktycznie tak samo. Każdy wie kto kogo ma, kto chciał ten się powymieniał. A najlepsze jest to, że nasza wychowawczyni myśli, że jest to dla nas świetna zabawa i że nigdy nie wiemy od kogo mamy prezent :]
A my za to Wigilie klasową mamy 22 grudnia i lekcji na szczęście nie mamy ;] Ale i tak dla mnie jest to bardzo sztuczne-każdy dzieli się z każdym opłatkiem, nawet jeśli się nie lubią musza skłądac sobie jakis głupie zyczenia...


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#12 2009-12-15 18:35:31

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Święta Bożego Narodzenia.

U mnie też miały być lekcje (przynajmniej pierwsze dwie). Tak sobie zażyczyła dyrekcja. Na szczęście wychowawczyni też twierdzi że to głupota i zamiast tych lekcji zaczniemy wcześniej Wigilię. Już się dogadała z panią od francuskiego.

Offline

 

#13 2009-12-15 19:24:35

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Święta Bożego Narodzenia.

u mnie też nie ma lekcji.. jakby były to pewnie bym w ogóle nie przyszła ;D a jeżeli chodzi o rozplanowanie to moja klasa jest podzielona na pół - pierwsza połowa, w tym ja, jest skromnie za ciastkami, czymś do picia, jakimiś ozdobami, opłatkiem i prezentami, ogólnie tradycyjną wigilią klasową, a druga chce barszcz z uszkami, wyrafinowane ozdoby i choinkę za stówę z Praktikera O.O


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#14 2009-12-15 20:19:48

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Święta Bożego Narodzenia.

W tamtym roku moja klasa wymyśliła sobie, że zrobimy taką bardziej tradycyjną Wigilię, z barszczem, pierogami, śledziami itp. Parę osób przyniosło do tego słodycze, ciasteczka. Zjedliśmy tylko słodycze, a pierogi ludzie musieli zabierać z powrotem do domu, bo nikt za bardzo nie chciał jeść. W tym roku robimy zdecydowanie Wigilię na słodko.

Offline

 

#15 2009-12-16 16:21:36

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Święta Bożego Narodzenia.

U mnie w klasie nie było raczej propozycji zorganizowania takiej tradycyjnej Wigilii i całe szczęście bo tak jak napisała Mart991 pewnie wszyscy musieliby zabierać wszystko z powrotem do domu ;] Zdecydowanie lepszym pomysłem jest w tym przypadku Wigilia na słodko.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora