Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2009-06-08 21:04:04

Wkurzony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Podróże? Tylko po Polsce!

Czytają pozostałe wątki zauważyłem że nikt nie chce zwiedzać Polski.  Każdy wybiera: Japonię,Włochy,Grecję itd. Przecież nasz kraj też jest piękny i naprawdę jest wiele różnych ciekawych miejsc, które warte są tego, aby je zwiedzić.

Offline

 

#2 2009-06-08 21:08:56

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Jak to nie chcemy? Ja byłam tylko w Czechach i tylko przekroczyłam granicę ze Słowacją.
Przez całe życie jeżdże na wakacje po Polsce i zwiedziłam południe Polski od Jeleniej Góry do Krasiczyna. Nad morzem byłam 2 razy i jadę kolejny raz.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2009-06-08 21:22:52

Wkurzony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

aaaa...to pochylam czoło. Ja  byłem praktycznie wszędzie... Moi rodzice nawet nie myślą o wyjeździe za granice, a mi się to chyba udzieliło xD.  Najbardziej lubię jeździć w góry. Byłem tam już 6 razy, ale nasze góry są po prostu piękne

Offline

 

#4 2009-06-08 21:33:51

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Mój ojciec nie ma czasu jeździć za granicę. Mam wielu przyjaciół z neta porozrzucanych po całej Polsce, więc odwiedzam ich i przy okazji zwiedzam nowe zakątki.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2009-06-08 21:45:56

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Polska świetnym krajem tylko trzeba nauczyć się znajdować właściwe miejsca. Ten talent mają między innymi moi rodzice. Jeszcze nigdy nie wyjechaliśmy do miasta, które by mi się nie podobało ^^


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#6 2009-06-08 21:58:52

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Nasze góry są spoko, byłam rok temu w Zakopanem. Trochę mi klimat nie odpowiada ale da się organizm przyzwyczaić.
Tak w ogóle to bardzo podoba mi się Kraków.

Offline

 

#7 2009-06-09 10:56:46

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Ja tam lubie jeździć po Polsce, tym bardziej ze mam znajomych praktycznie wszedzie (a wszystko dzieki istnieniu internetu ). Najczesciej bywam w gorach, bo mam tam stosunkowo blisko.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2009-06-09 19:08:02

Wkurzony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

No nie jest źlexD. Myślałem.... mnniejsza

Offline

 

#9 2009-06-09 19:52:34

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Nie, nie. Dobrze myślałeś, tyle że o mnie;D. Bo ja właściwie nie przepadam np. za polskim morzem. Ile razy tam byłam , tyle razy była kiepska pogoda. Za granicą to przynajmniej ciepło, lepiej opalenizna mi idzie... No i bardziej wolę zwiedzać za granicą jakieś zabytki. Ale nie jestem zła, że tak myślisz xD. Przecież możesz mieć własne zdanie.
No, ale Polska nie jest taka zła. Np. lubię Gdynię, Gdańsk. A w Ustce nigdy nie byłam, a chciałabym. No i co do gór do się w 100% zgadzam. Byłam (niestety) tylko raz w Zakopanym i chciałabym jeszcze , jeszcze raz!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#10 2009-06-09 20:23:02

marfia01

Użytkownik

4201901
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 147

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Ja za granicą byłam tylko w Czechach, Niemczech i na Słowacji. I powiem, że nie widzę większej różnicy między tymi państwami a Polską... No, w Czechach są lepsze i tańsze żelki ;]]]

Oj tak, góry są świetne, ale też byłam tylko raz ;(


dream as if you'll live forever
live as if you'll die tomorrow

Offline

 

#11 2009-06-14 20:02:08

Marty$

Użytkownik

13728819
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 170
Punktów :   

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Ja za granicą byłam tylko w Irlandii, Czechach i ...przy wschodniej granicy Niemiec ;p
A Polskę kocham ! xD Nad morzem byłam miliony razy (mieszkam w Szczecinie i do morza mam 1,5-2h). W górach byłam raz. W tym roku jadę do Zakopanego. Marzę o wyjeździe do Wrocławia. Byłam w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, na Śląsku, na Helu. Polska jest przecudowna. ;p


'Na końskich kopytach do nieba...'

Offline

 

#12 2009-10-18 08:31:10

Suri

Użytkownik

8179671
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 31
Punktów :   

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Uwielbiam jeździć po Polsce, ale to chyba nie przeszkadza temu, żebym zwiedziła Japonię? No bo ja mam wybrać miejsce na moją wymarzoną podróż wybieram jakiś kraj za granicą, bo wyjazd gdzieś w Polsce jest bardziej realny... No, przynajmniej ja tak uważam.  Wielokrotnie byłam w górach i nad morzem. I w ogóle zwiedziłam dużo polskich miast.
Racja: Polska jest kul

Offline

 

#13 2009-10-18 11:00:56

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Zgadzam się z Suri - wyjazdy za granice są często mniej realne niż podróże po Polsce, przy czym bardziej 'pociągające'. Uwielbiam zwiedzać Polskę - ale niestety mam dosyć uczenia się o niej.


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#14 2010-02-28 23:14:44

Musti

Gość

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

W Polsce byłem już prawie wszędzie, ale chciałbym jeszcze zobaczyć Zamość. Nieopisane cuda w nim wypisano w moim podręczniku od historii i chętnie bym to sprawdził xD
A poza tym chciałbym zobaczyć jeszcze Zbaraż, Brześć, Kamieniec Podolski, Chocim, Okopy Świętej Trójcy i Smoleńsk. Miasta i twierdze co prawda już nie w Polsce, ale polskie

 

#15 2010-07-25 17:53:15

 zielonooka

Użytkownik

Skąd: o tu.
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 41
Punktów :   

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

kocham polskie góry, najchętniej to bym stamtąd nie wracała w ogóle.
cudowny klimat jak dla mnie.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Shoot me again
I ain't dead yet.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora