Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2010-07-26 20:29:51

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Ja ostatnio jeszcze Kraków zwiedziłam. I to chyba jest jedno z najpiękniejszych miast jakie widziałam xD

Offline

 

#17 2010-07-27 08:41:45

 Olga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 340
Punktów :   

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

no zgadzam się co do Krakowa. serio jest śliczny. żałuję że tam nie mieszkam . ostatnio byłam na Mazurach.

Offline

 

#18 2010-07-27 09:45:51

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Szczerze mówiąc to teoretycznie mogłabym w Krakowie mieszkać, ale jest jeden duuuży minus- strasznie tam drogo.
Wow, na Mazurach jeszcze nie byłam... Ale mam nadzieję, że tam też w końcu trafię

Offline

 

#19 2010-07-27 13:33:45

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Olga napisał:

no zgadzam się co do Krakowa. serio jest śliczny. żałuję że tam nie mieszkam . o

też zawsze chciałam mieszkać w krk. no i w końcu się (prawie) udało.

Livvy napisał:

Szczerze mówiąc to teoretycznie mogłabym w Krakowie mieszkać, ale jest jeden duuuży minus- strasznie tam drogo.

tak samo jak warszawa i wrocław XD
zresztą, przyjechałaś w pechowym terminie, w wakacje zawsze jest drożej, bo wszyscy podwyższają ceny 'bo bogaci turyści z europy przyjeżdżają'.

--
w przyszłym tyg. chyba jadę na jakieś wakacje O.o pojeżdżę trochę po polsce.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#20 2010-07-27 15:00:06

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Taaak, Kraków jest zdecydowanie moim ulubionym miastem w Polsce. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia i również z chęcią zamieszkałabym tam dłużej na stałe... ale w weekend niestety tylko przelotnie na kilka godzin go odwiedzę... a potem Zakopane po raz enty.


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#21 2013-09-16 15:44:21

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

w sumie powinnam to napisać w zeszłym roku, ale jakoś mi uciekło - otóż, strasznie polecam w Polsce rejony małego miasteczka o nazwie Borne Sulinowo, gdzie spędziłam ostatnie wakacje. to jakieś dwie godziny od Kołobrzegu, super miejsce jak ktoś chce wakacjować w spokoju i bez tłumu turystów, a jednocześnie jest mnóstwo atrakcji nieopodal, w Bornym można zwiedzać bunkry z czasów wojny i oglądać różne militarne artefakty, a także polatać awionetką, pochodzić po parkach linowych, są też lasy i jezioro z plażą...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#22 2013-09-24 18:40:00

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Black Star napisał:

w sumie powinnam to napisać w zeszłym roku, ale jakoś mi uciekło - otóż, strasznie polecam w Polsce rejony małego miasteczka o nazwie Borne Sulinowo, gdzie spędziłam ostatnie wakacje. to jakieś dwie godziny od Kołobrzegu, super miejsce jak ktoś chce wakacjować w spokoju i bez tłumu turystów, a jednocześnie jest mnóstwo atrakcji nieopodal, w Bornym można zwiedzać bunkry z czasów wojny i oglądać różne militarne artefakty, a także polatać awionetką, pochodzić po parkach linowych, są też lasy i jezioro z plażą...

ooo super, dzięki! Takie miejsca najbardziej lubię Z atrakcjami i bez tłumów ludzi


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#23 2013-10-11 15:33:05

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

A ja polecam Kołobrzeg Śliczne miasteczko, ładna plaża, molo, port, zawsze coś się dzieje. Tylko latem jest mnóstwo turystów i niestety ceny są wysokie, raczej dla Niemców niż Polaków, ale i tak jest fajnie

Offline

 

#24 2013-10-16 20:17:00

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

w kołobrzegu jest cudowne muzeum lotnictwa i samoloty!

jakby ktoś wątpił, że samoloty są piękne, to zdjęcia na dowód:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid … =3&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid … =3&theater


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#25 2013-10-16 21:11:22

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

W Kołobrzegu w ogóle jest cudownie. Trzeba było się odezwać jak byłaś w Bornym!

Offline

 

#26 2015-03-01 22:41:12

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

http://stylzycia.newsweek.pl/27-powodow … 974,1.html  - ironicznie i z pomysłem, jak sądzicie, przyniesie efekt i ściągnie turystów do polski? bo zdjęcia naprawdę piękne.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#27 2015-03-02 12:05:05

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Nie jestem w stanie odpowiedzieć. Ludzi ściągają do innych krajów tak różne czynniki, że mogłabyś się zdziwić. Przykład: Turcja nakręciła przepiękny serial o czasach Sułtana Sulejmana, emitowany aktualnie w TVP, Wspaniałe Stulecie. Bułgaria zakupiła prawa do emisji tego filmu. Po wyświetleniu go w tym kraju, Turcja przeżywała niesamowite oblężenie bułgarskich turystów, co wcześniej się nie zdarzało w takiej ilości. Wszystkich łączył jeden cel - obejrzenie zakątków ze znanego im serialu.
Może te zdjęcia nie ściągną turystów, ale może choć odrobinę zmieni się ich postrzeganie Polski.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#28 2015-03-02 14:27:16

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Razem z moim S. obiecaliśmy sobie, że będziemy podróżować. A jak te podróże zaczniemy, to pierwszym celem będzie zwiedzanie zamków w Polsce! Oboje uwielbiamy chodzić po zamkach, twierdzach Nie mogę się doczekać, aż stanie się to możliwe


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#29 2015-03-02 14:42:00

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Ojej! Jak super! Odwiedziłam wiele, naprawdę wiele zamków w Polsce. Na południu kraju nie ma chyba żadnego, którego bym nie zwiedziła. Jak coś, to polecam się


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#30 2015-03-02 14:53:22

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Podróże? Tylko po Polsce!

Cleo napisał:

Ojej! Jak super! Odwiedziłam wiele, naprawdę wiele zamków w Polsce. Na południu kraju nie ma chyba żadnego, którego bym nie zwiedziła. Jak coś, to polecam się

Dzięki !! Na pewno do Ciebie napiszę jak będziemy się kierować na południe


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora