Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#91 2011-07-24 14:38:12

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Aktualnie na moim avatarze gości Britney Spears w roku 2007, w różowej peruce


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#92 2011-07-24 19:17:46

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

A ja ciągle widzę Trzynastkę


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#93 2011-07-24 19:35:21

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

No żartujesz? Czy jest na sali Bs? I czy może to poprawić?


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#94 2011-07-24 22:27:52

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Mi się wydaje, że to u mnie tylko tak jest. Sama jak zmieniam avatar, to nowy pokazuje się dopiero po jakimś czasie. Może jutro zobaczę Britney


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#95 2011-07-24 22:32:01

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Cleo napisał:

No żartujesz? Czy jest na sali Bs? I czy może to poprawić?

jest i widzi britnej. wszystko działa. kate - odśwież stronę.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#96 2011-07-25 08:22:03

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

O, świetnie Dzięki bardzo za info


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#97 2011-07-25 14:44:54

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

i dzisiaj już widzę nowy avatar


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#98 2011-08-17 20:57:55

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Obecnie na moim avatarze widnieje nie kto inny jak Maciej Kot (nie wiem czy wiecie kim on jest) W ostatnim czasie bardzo mu kibicuje:D


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#99 2011-08-17 21:43:44

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Roberta napisał:

Obecnie na moim avatarze widnieje nie kto inny jak Maciej Kot (nie wiem czy wiecie kim on jest) W ostatnim czasie bardzo mu kibicuje:D

ciekawe dlaczego


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#100 2011-08-17 22:09:43

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Bez żadnych głupich domysłów poprosze:D


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#101 2011-08-24 19:51:33

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Ponieważ uwielbiam zdjęcia wojowniczek, wampirów i w ogóle takich niebezpiecznych kobiet to pozwoliłam sobie mieć taki avatar. Nie wiem, strasznie mi się podobają. No i ta moja obsesja do książek o podobnej tematyce. No, po prostu uwielbiam i już


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#102 2011-08-25 18:02:40

AsikIkisa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Aktualnie na moim avatarze gości Britney Spears w roku 2007, w różowej peruce

Orly? A jak zobaczyłam to zdjęcie na FB to myślałam że to ty xDDDD

Mój avatar to żółty misiek z czarnym kapeluszem. Na początku tego tematu ktoś powiedział że 'avatar poniekąd odzwierciedla użytkownika' więc mój napewno to robi Żółty misiek pojawił się w anime Junjou Romantica które bardzo lubię, ale ten na zdjęciu dostała moja siostra na jej 17 urodziny. Kapelusz natomiast jest z serii Katekyo Hitman Reborn... nie za bardzo lubię to anime, w sumie planowałam pierw kupić kapelusz Urahary ale na tym konwencie akurat były słabej jakości. Pozatym mam na tym kapeluszu podpisy Olivii (ta co śpiewała 1szy ending do anime nana) i jej zespołu, no i jak świeci słońce to używam go zamiast czapki.

Co do pozycji tego miśka to... on leży. I wygląda na leniwego. Taka też jestem xD


http://myanimelist.net/signature/AsikIkisa.png
Forget Cookies. The dark site has yaoi. A anime No6 to tak naprawdę no sex.

http://www.forum.codelyoko.pl/index.php <- dla tych co tęsknią za KL i ludźmi z fatamorgany ;D

Offline

 

#103 2011-08-25 18:32:20

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Orly? A jak zobaczyłam to zdjęcie na FB to myślałam że to ty xDDDD

To bardzo miłe ;D Chętnie kupię taką perukę sobie

Skoro avatar odzwierciedla użytkownika, to co o mnie świadczy mój awatar?;D


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#104 2011-08-26 18:03:54

Jendzaaaaaaa7

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Postać widniejącą w moim avatarze chyba wszyscy znają
Dlaczego akurat Marilyn Monroe ? Ponieważ uważam, że była na prawdę piękną kobietą i genialną aktorką. W filmie "Książę i aktoreczka" przechodziła samą siebie Mam Ją tez na tapecie i zamierzam kupić sobie obraz na którym jest namalowana ( mam nawet jeden na oku  )
Zastanawiałam się czy w moim avatarze nie znajdzie się Agnieszka Chylińska, ponieważ bardzo cenię ją jako wokalistkę ( oczywiście uwielbiam ją z czasów kiedy jeszcze śpiewała w O.N.A. i czasów zespołu " Chylińska"). Ostatecznie jednak wybrałam Marilyn. Sama do końca nie wiem dlaczego

Offline

 

#105 2012-01-04 22:32:34

 internetowa.33

Użytkownik

1014819
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 202
Punktów :   

Re: Jaki masz avatar i dlaczego?

Na moim avatarze widać (no dobra, widać trochę kiepsko, ale to dlatego, że oryginalne zdjęcie jest większe ^^") książkę Harry Potter and the Socreter's Stone, a na niej okrągłe okulary - zaraz obok blizny najbardziej charakterystyczna cecha młodego czarodzieja. Nad tym wszystkim napis: THANK YOU, HARRY
Obrazek, jak przypuszczam, został stworzony z okazji premiery ostatniej części filmu o Harrym. To podziękowanie za cudowne i magiczne dzieciństwo.
Chyba nie trzeba tłumaczyć, dlaczego wybrałam taki, a nie inny avatar? ^^


internetowa.33, nie Internetowa.33! Z małej, z małej! A jak ktoś chce to może być inka. Ale inka nie Inka!
When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter. And my family will say to me, 'After all this time?' And I will say, 'Always.'
- Alan Rickman

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora