Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#2296 2014-11-25 23:28:37

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co teraz robisz?

Kate napisał:

Cleo napisał:

Kate! Skorzystaj z pinger.pl. Ja piszę tam od ponad roku (jak to szybko zleciało...). Pozwala mi to na uporanie się z problemami. Poznałam też inną blogerkę, z którą się bardzo polubiłam.

Wiesz co. Postanowiłam, że na razie popiszę dla siebie w wordzie. I może kiedyś to opublikuję. Tylko to jest bardzo prywatne.
Ale dzięki. Wejdę na stronkę i zobaczę co to.

sluchaj - weszłam i zdecydowalam się jednak zalożyć tego bloga. Miałam jednak z tym problem. Wpisywałam wszystko co jest wymagane, a i tak kiedy klikałam "załóż" to wyświetlało mi to samo. Nie pokazywało, że zrobiłam jakiś błąd tylko musiałam za każdym razem wpisywać to samo. Dzisiaj dopiero za chyba 20-tym razem (nie wiem skąd we mnie taka cierpliwość) udało się założyć. O.o

siedze na dole koło swojego nowego pokoju, który już jest prawie cały pomalowany. Jakie kolory? Biały i... taki czerwonoróżowy. A co mi tam Niedługo idziemy spać z S.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#2297 2014-11-26 09:33:31

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Co teraz robisz?

sluchaj - weszłam i zdecydowalam się jednak zalożyć tego bloga. Miałam jednak z tym problem. Wpisywałam wszystko co jest wymagane, a i tak kiedy klikałam "załóż" to wyświetlało mi to samo. Nie pokazywało, że zrobiłam jakiś błąd tylko musiałam za każdym razem wpisywać to samo. Dzisiaj dopiero za chyba 20-tym razem (nie wiem skąd we mnie taka cierpliwość) udało się założyć. O.o

Pinger ma swoje "momenty", ale lubię pisać na nim. Przez rok napisałam ponad 180 wpisów. Aha, jest też opcja pisania notek "tylko dla siebie"/ "tylko dla znajomych i dla wszystkich. Można spotkać paru świetnych ludzi. Powodzenia! Jak coś, to pomogę w ogarnięciu tego.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#2298 2014-11-26 12:53:34

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Co teraz robisz?

Dzisiaj dopiero za chyba 20-tym razem (nie wiem skąd we mnie taka cierpliwość) udało się założyć

Wow, to dopiero determinacja

Spora część obowiązków odhaczona, czas na drzemkę

Offline

 

#2299 2014-11-26 22:07:33

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co teraz robisz?

Cleo napisał:

sluchaj - weszłam i zdecydowalam się jednak zalożyć tego bloga. Miałam jednak z tym problem. Wpisywałam wszystko co jest wymagane, a i tak kiedy klikałam "załóż" to wyświetlało mi to samo. Nie pokazywało, że zrobiłam jakiś błąd tylko musiałam za każdym razem wpisywać to samo. Dzisiaj dopiero za chyba 20-tym razem (nie wiem skąd we mnie taka cierpliwość) udało się założyć. O.o

Pinger ma swoje "momenty", ale lubię pisać na nim. Przez rok napisałam ponad 180 wpisów. Aha, jest też opcja pisania notek "tylko dla siebie"/ "tylko dla znajomych i dla wszystkich. Można spotkać paru świetnych ludzi. Powodzenia! Jak coś, to pomogę w ogarnięciu tego.

Dziękuję Ci bardzo Odezwę się w wolnej chwili do Ciebie

Liv, to nie była determinacja. Po prostu przez ostatnie dni nawet te klikanie i wpisywanie tego samego w kółko nie było dla mnie niczym męczącym. Mialam spokój, mogłam to zrobić. 

Słucham cicho muzyki, czuję się lepiej.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#2300 2014-11-30 09:39:34

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co teraz robisz?

Livvy napisał:

Dzisiaj dopiero za chyba 20-tym razem (nie wiem skąd we mnie taka cierpliwość) udało się założyć

Wow, to dopiero determinacja

takie trudności udowadniają nam, czy rzeczywiście chcemy tego bloga (czy cokolwiek innego, w tym przypadku chodzi o bloga akurat), determinacja pokazuje, że nam zależy
brawo za nie poddawanie się i za finalny sukces, Kate ^_^

Livvy napisał:

Spora część obowiązków odhaczona, czas na drzemkę

drzemka dobra rzecz
ja jak patrzę na swoją ilość obowiązków w najbliższym czasie, to spać będę około 10 grudnia...

chciałam dodać, że nie znam się na blogach jakoś zbyt, ale - jeśli się nie mylę - to większość serwisów ma taką opcję, że można ustawić sobie hasło, albo status "prywatny" i wtedy czyta go tylko kilka wybranych osób, albo w ogole tylko Ty -> to prawie jak pisanie w wordzie, tylko lepiej, bo można zmieniać zdanie dowolną ilość razy a blog sobie po prostu jest.



a ja teraz siedzę na konfie i umieram z braku snu


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2301 2014-12-01 13:26:12

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Co teraz robisz?

Doczytuję książkę, jem drugie śniadanie, szykuję się powoli do wyjścia.

Offline

 

#2302 2014-12-06 12:38:26

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co teraz robisz?

wyruszam na zakupy świąteczne


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2303 2014-12-09 15:31:32

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co teraz robisz?

odpoczywam przy herbatce, zapalonej pięknie pachnącej świeczce (brise/glade) i może za chwilę zrelaksuję się przy simsach.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#2304 2014-12-09 17:36:55

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Co teraz robisz?

Gadam z K.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#2305 2014-12-14 17:01:17

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co teraz robisz?

właśnie wypisałam 10 kartek świątecznych, pora na przerwę.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2306 2014-12-20 23:54:08

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co teraz robisz?

wszystkie kartki świąteczne zostały wysłane <3
a ja wczoraj przyjechałam do Opola i właśnie pakuje prezenty dla familii.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2307 2014-12-23 20:14:37

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Co teraz robisz?

Czytam! Trochę wolnego czasu, trzeba się rozerwać

Offline

 

#2308 2014-12-24 00:23:44

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Co teraz robisz?

Czekam aż się upieką ciasteczka, chwilowo odpoczywam ale zaraz wracam bo jest jeszcze parę rzeczy do zrobienia

Offline

 

#2309 2014-12-24 11:42:27

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Co teraz robisz?

Biegam po mieszkaniu doglądając ostatnich spraw i przestawiając wszystko w odpowiednie miejsca


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#2310 2014-12-28 22:59:55

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co teraz robisz?

ach te świąteczne obowiązki

nie chce mi się spać, słucham cicho muzyki, staram się nie myśleć


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora