Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-07-22 11:55:33

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Perfumy

Aż dziwię się, że nie mamy takiego tematu!

Miałam mnóstwo perfum w swoim życiu. I markowych i niemarkowych (z przewagą na te drugie).
Jakie zapachy lubicie? Świeże? Cytrusowe? A może piżmowe i wytrawne?
Moje muszą być zdecydowanie świeże. Uwielbiam też pudrowe.
Obecnie używam avonowskiego Celebre (polowałam na ten zapach od 1 klasy podstawówki, rok temu go dostałam ).
Byłam posiadaczką Clinique - Happy (był fantastyczny, bo świeży, ale po dłuższym niewykorzystaniu zaczął brzydko pachnieć... starym mydłem).
Szykuję się teraz na dezodorant Beyonce - Heat Rush. Z gwiazdorskich perfum rzadko co mi się podoba, ale zdecydowanie polecam Celine Dion - Sensational oraz Closer by Halle Berry (siostra miała go). Nie lubię natomiast zapachów Britney Spears i reszty z grupy Beyonce - są mocne.
Więcej zapachów nie pamiętam


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#2 2014-07-23 11:29:20

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Perfumy

ja mam jedne, stałe, ukochane perfumy już od wielu lat, konkretnie te: http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapachy-d … wana/P7358 od Givenchy. wielbię je niemal maniakalnie, jak się kończy to kupuję nowe opakowanie. nie jest to jednak rzecz, której używałabym zawsze i w każdej sytuacji, bo zapach jest elegancki i raczej na wieczorne wyjście, niż rano na uczelnię.

więc oprócz tego mam jeszcze zwykle w zanadrzu jakiś świeży, np. owocowy zapach (nie przepadam za zapachami kwiatowymi, natomiast lubię własnie owoce), uwielbiam te z yves rocher, przede wszystkim to http://www.yves-rocher.pl/woda_toaletow … wka_100_ml oraz http://www.yves-rocher.pl/woda_toaletow … ji_100_ml. kokos jest super. w dodatku te zapachy w ogóle nie są cieżkie, są bardzo delikatne i przyjemne, więc nadają się naprawdę na każdą okazję, są miłe i "nie duszą".

świetny temat, Cleo
rzeczywiście, brakowało go tutaj ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2014-07-23 12:07:48

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Perfumy

Swego czasu uwielbiałam J'adore Diora, jednak ten perfum jest poza moim zasięgiem ze względu na cenę - w Sephorze kosztuje 535 zł (w innych sklepach więcej)
https://www.douglas.pl/douglas/productb … 1216027648


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2014-07-26 13:06:37

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Perfumy

Ja uwielbiam Gucci - Envy me. Wielbię, kocham, moje ukochane. Zaraz po niech jest Calvin Klein - Euphoria. Inne które lubię to Lacoste - Touch of pink, Christina Aguilera, Britney Spears - Believe. Lubię mocne zapachy, owocowe (zwłaszcza cytrusy) bardziej niż kwiatowe.

Offline

 

#5 2014-07-26 19:08:25

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Perfumy

Euphoria Calvina Kleina rzeczywiście jest wspaniała <3


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#6 2014-07-27 20:05:17

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Perfumy

Ja od jakiegoś dłuższego czasu pokochałam perfumy Salvatore Ferragamo. Najpierw miałam ten incanto http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/37135.jpg , a obecnie mam signorina http://fimgs.net/images/secundar/o.20994.jpg . Są to jedyne perfumy, które zużywam do końca i w ogóle mnie nie nudzą. Jeżeli chodzi o zapachy to jestem bardzo wybredna. W większości przypadków perfumy odkładam na półkę i już ich w ogóle nie ruszam. Nudzą mnie do tego stopnia, że mnie zaczynają obrzydzać, dusić.
Nie wiem właśnie co zrobić z zaczętymi wodami toaletowymi. Sprzedać trochę głupio, no bo kto kupi już trochę zużyte? Wyrzucić trochę żal. Oddałabym nawet za darmo byleby się ich pozbyć, ale kto by je chciał?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#7 2014-07-27 21:17:53

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Perfumy

Cleo napisał:

Euphoria Calvina Kleina rzeczywiście jest wspaniała <3

dla mnie niestety za mocna (jak większość tych topowych zapachów, nie podoba mi sie też np. nic od chanel, łącznie ze słynnym n. 5, który powąchałam ze dwa razy w drogerii i nie chcę nigdy więcej ^^).

Kate napisał:

W większości przypadków perfumy odkładam na półkę i już ich w ogóle nie ruszam. Nudzą mnie do tego stopnia, że mnie zaczynają obrzydzać, dusić.
Nie wiem właśnie co zrobić z zaczętymi wodami toaletowymi. Sprzedać trochę głupio, no bo kto kupi już trochę zużyte? Wyrzucić trochę żal. Oddałabym nawet za darmo byleby się ich pozbyć, ale kto by je chciał?

rzeczywiście, ciężko. chyba tylko znajomym można oddać, jeżeli wezmą.
możesz spróbować zawsze kupować najmniejsze opakowania na rynku, może te wykorzystasz do końca?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2014-07-27 21:24:05

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Perfumy

O tak, Chanelka nr 5 jest klasyczna, ale dla mnie zbyt ciężka. Moja mama ją ma od kilkunastu lat i ciągle niewykorzystana.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#9 2014-07-28 13:45:24

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Perfumy

Black Star napisał:

Kate napisał:

W większości przypadków perfumy odkładam na półkę i już ich w ogóle nie ruszam. Nudzą mnie do tego stopnia, że mnie zaczynają obrzydzać, dusić.
Nie wiem właśnie co zrobić z zaczętymi wodami toaletowymi. Sprzedać trochę głupio, no bo kto kupi już trochę zużyte? Wyrzucić trochę żal. Oddałabym nawet za darmo byleby się ich pozbyć, ale kto by je chciał?

rzeczywiście, ciężko. chyba tylko znajomym można oddać, jeżeli wezmą.
możesz spróbować zawsze kupować najmniejsze opakowania na rynku, może te wykorzystasz do końca?

właśnie teraz tak robię, dzięki temu nie wydaje dużo pieniędzy. Tylko jednak zostało mi kilka większych, których prawie w ogóle nie zużyłam. Może rzeczywiście popytam po znajomych.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#10 2014-09-04 22:18:05

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Perfumy

Przypomniało mi się coś - Kate, w wielu galeriach można kupić oryginalne perfumy, które sprzedawane są na mililitry - w tym przypadku zapłacisz mniej, a nie zdążą Ci się znudzić, bo jest ich mniej


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#11 2014-09-08 23:16:08

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Perfumy

ooo, Cleo dobrze radzi, rzeczywiście, jak teraz pomyślę, to znam takie miejscówki. i to nawet niekoniecznie w galeriach, widziałam też mniejsze lokale, które mają taką opcję.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#12 2014-09-09 09:26:20

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Perfumy

Po dłuższym zastanowieniu się, pójdę kupić Beyonce - Heat Rush. Chciałam znowu kupić Celebre, ale cena katalogowa mnie zabiła - 65 zł, gdy zwykle kosztuje ok. 28 - 30.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#13 2014-09-23 11:11:25

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Perfumy

Ooo no proszę To muszę się dowiedzieć gdzie są takie miejsca w Warszawie. Dzięki za radę, bo serio nie mam ochoty wydawać nawet kilkudziesięciu złotych, jeśli okaże się, że nie zużyję nawet do połowy, a już nie będę chciała się nimi psikać.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#14 2014-09-23 19:55:23

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Perfumy

Ja kupiłam Heat Rush Beyonce - jest super na lato, ale nie czuję się do niego tak przywiązana jak do Celebre. Na szczęście Celebre jest teraz w promocji i zamówię go.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#15 2014-09-24 13:16:30

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Perfumy

ja czekam na grudzień, żeby znów "z okazji świąt" kupić sobie moje ukochane givenchy


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora