Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2012-05-29 17:54:02

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Konsultant

Co o tym sądzicie? Ktoś z Waszych znajomych jest takim konsultantem? A może sami się w tym trudnicie?
Jestem konsultantką w Oriflame. Poznałam wielu ciekawych ludzi, dbam o siebie i innych, zarabiam. Ponadto lepiej poznałam Łódź, jeżdżąc do filii tramwajem.

Offline

 

#2 2012-05-30 17:21:29

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Konsultant

Ja daaawno temu byłam w podstawówce byłam konsultantką Oriflame. Ponieważ byłam niepełnoletnia, to byłam zapisana na mamę. Trochę mi nie szło, więc szybko to "rzuciłam". Teraz jestem konsultantką Avonu, tylko akurat od jakiegoś czasu nie pracuję. Ale przyznam, że w Oriflame było lepiej. Nie wiem czy nadal tak jest, ale kiedyś co miesiąc dostawałam na poczte kilka katalogów za darmo. A w avonie muszę za nie płacić . Zarobki są małe, zależy ile produktów się sprzeda. Niedługo chyba zamówie katalogi bo przydałoby się pare groszy.
A Ty widzę korzystasz Jeździsz do obcych ludzi? Ja to szczerze mówiąc tylko wśród znajomych


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2012-05-30 19:57:32

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Konsultant

Kate, powtórzenie byłam.
Nie jeżdżę do obcych - po prostu poznaję ludzi na spotkaniach konsultanckich, przez klientów, innych konsultantów i tak dalej.

Offline

 

#4 2012-07-12 17:23:31

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Konsultant

pamiętam, że w czasach podstaówki/gimnazjum było to strasznie modne wśród moich znajomych, ja chyba też miałam swój 'konstultancki' epizod (albo zastępowałam kogoś... nie pamiętam już dobrze). teraz w sumie też znam jedną czy dwie koleżanki, które sprzedają kosmetyki właśnie avonu, czasem nawet coś kupię, ale chyba przestało to być aż takie popularne.
przyznam, że jednak wolę pójść do sklepu i 'pomacać' kosmetyk zanim go kupię. szczególnie, że często po zdjęciu w katalogu nie można ocenić dobrze koloru czy innych atrybutów artykułu.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2012-07-12 20:52:56

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Konsultant

Pytalska napisał:

Kate, powtórzenie byłam

och rzeczywiście, przepraszam.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2018-09-11 14:37:58

krezylitoz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Konsultant

Ja myślę, że można się w tym temacie popytać znajomych. To powinno rozwiązać problem.


Najpiękniejsze, co jest na świecie, to pogodne oblicze – Albert Einstein

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora