Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2010-03-22 08:24:50

 mejbi

Użytkownik

Skąd: w paczce po żelkach. ; d
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 7
Punktów :   
WWW

puder/podkład.

jak w temacie. używacie ? jaka marka ? jaka cena ? dlaczego polecacie ? ja używam Lirene SATIN LIFT. Taka PURPUROWA "buteleczka",może znacie ? polecam i chwalę. ; DD dobrze maskuje np. pryszcze, do tego nie podrażnia ( przynajmniej mojej skóry ), no i nie jest zbyt drogi,ok 20 zł. ; )

Ostatnio edytowany przez mejbi (2010-03-22 08:25:04)

Offline

 

#2 2010-03-22 11:23:31

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: puder/podkład.

ja używam, choć nie zawsze. używam zwykle latem (bo słońce) i zimą (jak jest mróz), no i okazyjnie jak mi coś wyskoczy dziwnego na twarzy. niestety moja skóra jest koszmarnie delikatna i zarówno za wysokie jak i za niskie temperatury dość mi szkodzą, więc podłkad to taka 'bariera ochronna'. teraz mam taki z lancome, jest dobry, drogi ale za to wydajny (kupiłam go wieki temu, a ciągle jest pełen), nie podrażnia skóry, nie robi 'efektu maski' (skóra pod nim 'oddycha').


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2010-03-22 19:02:48

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: puder/podkład.

Ja używam 2 w 1 - podkład w pudrze ;] Jest delikatny. Matuje, ale nie daje koloru ;]


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2011-01-18 18:13:51

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: puder/podkład.

Gdybym mogła nie używałabym w ogóle (pomijając imprezy, uroczystości itd.) . A tak mam niestety przebarwienia, widoczne pory i lekko świecącą się twarz. Właśnie dzisiaj kupiłam puder sypki firmy Inglot, a dokładnie ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3062 ma on dużo pozytywnych opinii. Jednak mam mieszane uczucia, bo te drobinki strasznie widać xD. Jakbym na dyskotekę szła cała w takim brokacie. Któraś z Was może go używała bądź używa? Jak jest u Was? Może go za dużo nałożyłam, dlatego jest taki efekt. No sama nie wiem. Bo wszystko jest ok, tylko te drobinki trochę irytują... A może znacie jakieś inne fajne pudry sypkie ?
I pytanie o korektor pod oczy. Znacie jakiś dobrze kryjący sińce i w przystępnej cenie ? Ja znalazłam w necie te dwa: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p … 781&next=1  i   http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p … 018&next=1   z tego co widzę opinie nie są takie złe i zastanawiam się czy kupić...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#5 2011-02-01 23:51:38

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: puder/podkład.

korektora pod oczy nigdy nie używałam, więc w tym Ci nie pomogę, natomiast co do pudrów... ja sama mogę używać dość niewielu pudrów (większość podrażnia lub uczula) i inglota akurat do twarzy nie używam (ale za to mają świetne lakiery do paznokci), ale z takich podstawowych rzeczy - na pewno wybrałaś taki z serii matowej a nie rozświetlającej? bo to te rozświetlające zwykle przypominają brokatowe. no i żeby puder pasował do podkładu, bo jeżeli się "odznacza" to też go znać.

bardzo fajne kosmetyki do twarzy są z firmy nouba, niestety koszmarnie drogie. ale z drugiej strony wydajne, ja ostatni kupowałam gdzieś przed wakacjami i ciągle go starcza.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2011-02-02 14:23:07

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: puder/podkład.

Black Star napisał:

(ale za to mają świetne lakiery do paznokci)

to prawda

Black Star napisał:

na pewno wybrałaś taki z serii matowej a nie rozświetlającej? bo to te rozświetlające zwykle przypominają brokatowe.

no właśnie chyba mi sprzedała z serii rozświetlającej, chociaż prosiłam sprzedawczynię o matujący. No, ale nie jest tak źle. (przynajmniej tak mi koleżanki mówią)

Black Star napisał:

bardzo fajne kosmetyki do twarzy są z firmy nouba, niestety koszmarnie drogie. ale z drugiej strony wydajne, ja ostatni kupowałam gdzieś przed wakacjami i ciągle go starcza.

w takim razie chętnie spróbuję jak mi się ten puder skończy
Dzięki za odpowiedź !


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#7 2011-02-13 14:19:51

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: puder/podkład.

Kate napisał:

Black Star napisał:

(ale za to mają świetne lakiery do paznokci)

to prawda

właśnie ostatnio kupiłam taki grafitowy, a do tego jeszcze odżywkę z jedwabiem.

Kate napisał:

Black Star napisał:

na pewno wybrałaś taki z serii matowej a nie rozświetlającej? bo to te rozświetlające zwykle przypominają brokatowe.

no właśnie chyba mi sprzedała z serii rozświetlającej, chociaż prosiłam sprzedawczynię o matujący. No, ale nie jest tak źle. (przynajmniej tak mi koleżanki mówią)

szczerze, to ja nie lubię tych rozświetlających. matowe wyglądają bardziej naturalnie, przynajmniej przy mojej karnacji i cerze. przy rozświetlających cała twarz mi się błyszczy.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2011-02-13 17:04:08

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: puder/podkład.

Black Star napisał:

Kate napisał:

Black Star napisał:

na pewno wybrałaś taki z serii matowej a nie rozświetlającej? bo to te rozświetlające zwykle przypominają brokatowe.

no właśnie chyba mi sprzedała z serii rozświetlającej, chociaż prosiłam sprzedawczynię o matujący. No, ale nie jest tak źle. (przynajmniej tak mi koleżanki mówią)

szczerze, to ja nie lubię tych rozświetlających. matowe wyglądają bardziej naturalnie, przynajmniej przy mojej karnacji i cerze. przy rozświetlających cała twarz mi się błyszczy.

wiesz, ale chyba z tym nie jest tak źle. Ja mam jasną karnację, ale żeby się tak nie błyszczeć staram się go dużo nie nakładać.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#9 2011-02-13 21:06:50

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: puder/podkład.

to zależy, kto co lubi. ja nie lubię błyszczenia, nie lubię złotawych odcieni, dlatego te brokatowe mi nie odpowiadają.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#10 2014-03-17 15:30:22

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: puder/podkład.

Kupiłam jakiś czas temu krem BB z Garniera. Jedyne, co mnie w nim denerwuje, to fakt, że momentami świecę się po nim. Ale zawsze mogę skorzystać z pudru i też jest ok. Jako, że mam bardzo jasną karnację, to ten krem ożywia mnie. Gdy się nim nie maluje, siostra mówi mi, żebym to zrobiła, bo wyglądam jakbym wyszła dopiero ze szpitala


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#11 2018-09-11 14:27:15

krezylitoz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: puder/podkład.

Wydaje mi się, że to jest zdecydowanie kwestia dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Można wiele trudności w ten sposób sobie oszczędzić.


Najpiękniejsze, co jest na świecie, to pogodne oblicze – Albert Einstein

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora