Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2010-08-15 14:06:43

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

wrażenia z wakacji

widzę, że wiele z nas już wróciło z wakacyjnych wyjazdów, więc pytam... jak wrażenia? zadowoleni? a może wręcz przeciwnie?
ja osobiście wróciłam zmęczona, ale szczęśliwa, więc chyba tak jak powinno być. ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2010-08-15 14:23:37

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: wrażenia z wakacji

Dobry pomysł z tematem

Szczerze mówiąc na samym początku nad morzem miałam dosyć i chciałam wracać. Ale potem zaczęło się rozkręcać i robić coraz lepiej. Kuzyn najpierw chciał mnie rozpić, ale się kontrolowałam więc po 2 piwach był absolutny koniec. Były dyskoteki, niestety coraz gorsze, bo Dj to w ogóle nie był Dj tylko jakiś zwykły facet, który puszczał beznadziejne piosenki. Chociaż zdarzały mu się nowości typu "Alejandro" czy "Waka Waka". Kuzyn zaczął udzielać mi lekcji, jak zostawić rodziców w spokoju. Mimo, że im nie przeszkadzałam. Bardzo mnie tym denerwował. Na plaży byłam podglądana przez przystojnego ratownika. Natomiast w ośrodku przez gorącego chłopaka xD. Zarywał do mnie dwunastolatek, ale go spławiłam gdy na potańcówce zaczął walić do mnie teksty typu "bioderka, bioderka" O.o . Pływałam na łodzi motorowej... Byłam w Szymbarku i Malborku... Bardzo mi się podobało i szkoda, że się skończyło.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2010-08-16 16:39:25

 Olga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 340
Punktów :   

Re: wrażenia z wakacji

ja w gruncie rzeczy zadowolona jestem. byłam na Łotwie. nabyłam staż jako opiekunka , na przyszłość mi się przyda. tylko sierpień był z deka nudnawy, bo nigdzie raczej nie jeździłam i na nieszczęście opalenizna zeszła

Offline

 

#4 2010-08-19 22:25:47

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: wrażenia z wakacji

U mnie zalezy. Konwent- swietny. Ale to raczej nie wyjazd xD Z takich wyjazdowych:
Krakow- swietnie. Spotkanie z BS, zobaczylam w koncu Krakow... Fakt, wrocilam troche zmeczona (i obolala xD) i prawie spoznilismy sie na pociag, ale i tak bylo fajnie Ba, cudownie. Mam nadzieje, ze uda sie to powtorzyc
I jeszcze wyjazd, na ktorym jestem teraz. Niby sie jeszcze nie skonczyl, ale, jak na dzien dzisiejszy- dno
A tak ogolnie- w czasie tych wakacji zmeczylam sie bardziej niz w trakcie roku szkolnego. Czyli plany odpoczynkowe poszly sie pasc xD I udalo mi sie poznac blizej pare osob i w sumie nie wiem tak naprawde co o tym myslec. A Fuerteventura to chyba jakies przeklete miejsce xD

Offline

 

#5 2010-08-20 00:19:11

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: wrażenia z wakacji

Livvy napisał:

Krakow- swietnie. Spotkanie z BS, zobaczylam w koncu Krakow... Fakt, wrocilam troche zmeczona (i obolala xD) i prawie spoznilismy sie na pociag, ale i tak bylo fajnie Ba, cudownie. Mam nadzieje, ze uda sie to powtorzyc

<3 też Cię kocham, przyjedź jeszcze kiedyś!

Livvy napisał:

A tak ogolnie- w czasie tych wakacji zmeczylam sie bardziej niz w trakcie roku szkolnego.

to tak jak ja


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2010-08-21 11:50:21

 loora.

Użytkownik

Skąd: coś koło Koszalina.
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 108
Punktów :   

Re: wrażenia z wakacji

Olga napisał:

ja w gruncie rzeczy zadowolona jestem. byłam na Łotwie. nabyłam staż jako opiekunka , na przyszłość mi się przyda. tylko sierpień był z deka nudnawy, bo nigdzie raczej nie jeździłam i na nieszczęście opalenizna zeszła

o ja, byłaś na Łotwie. zabierz mnie ze sobą następnym razem. xD

moje wakacje na początku były strasznie nudne. na początku sierpnia pojechałam do Niemiec i wróciłam dziś nad ranem. zdecydowanie za długo tam byłam, miałam już dość. początek był fajny, ale potem zrobiło się nudno. jedyne co mi się na prawdę podobało, to wizyta na basenie (2 razy) wyskakałam się (do wody z 1m, 3 i 5 metrów <3) oraz nazjeżdżałam na rurze, przez co miałam ogromnego siniaka, bo się poobijałam : ). no i oczywiście niezapomniany Europopark i kolejki górskie na które zdążyłam wsiąść. zapamiętam najbardziej Euromira, na którym darłam się jak opętana i kolejkę do Posejdona - staliśmy godzinę! a do mira TYLKO pół. ludzi jak mrówek. xD ach, no i krótki seans tam w kinie 4D (!). mimo tej nudy i nie nudy wcale nie odpoczęłam od szkoły, a wakacji nie zaliczam do udanych, bo nie udały się do końca. może jeszcze w tym tygodniu coś wydarzy...
udanego zakończenia wakacji Wam życzę. ^^


________________________________
miłości tylko brak.

Offline

 

#7 2010-08-21 13:54:19

 Olga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 340
Punktów :   

Re: wrażenia z wakacji

spoko. skoro tak bardzo chcesz xd. u mojej cioci chyba się miejsce znajdzie .

Offline

 

#8 2010-08-22 21:44:22

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: wrażenia z wakacji

Pierwszy tydzień wakacji - zaje*isty. Jeden z najlepszych w moim życiu, zdecydowanie! ;D Dalsze najbardziej przeciętne, jakie tylko mogą być, nie licząc jednego wspaniałego wieczoru <3 oraz zeszłotygodniowego wyjazdu do Francji (Paris!), również świetny. Generalnie, wakacje bardzo okej. Wrażenia na całe życie!


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#9 2010-08-31 10:24:08

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: wrażenia z wakacji

Nie tak wyobrażałam sobie te wakacje, jednak nie były złe, ani też nie było szału. Było kilka wydarzeń godnych uwagi (Kraków, Ruda Śląska, Istebna, Chabówka), reszta to słodkie nicnierobienie, ale też przygotowania do zlotów. Przeraża mnie wizja powrotu do szkoły na te ostatnie 8 miesięcy i tym samym zmierzenie się z Pawłem i maturą.
To, co zapamiętam z tych wakacji:
- maratony z Fineaszem i Ferbem
- 2 nocki przegadane z Lilą, Asią, Arturem, Meg i Sebastianem
- mój krzyk, kiedy mama zadzwoniła do mnie o 7:00 rano oznajmiając mi, że za 4 godziny wpadnie do mnie Przemek i jedziemy w góry
- wiele udanych zdjęć, które zrobiłam
- wędrówki w górach z Eve i ojcem


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#10 2018-08-31 09:18:41

łuki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-31
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: wrażenia z wakacji

ciesze się,że mieliście super wakacje ! mi kuzynka pokazało jak strzelać z łuku, ona trenuje już pare lat  i ja też chyba złapałam bakcyla

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora