Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#196 2014-09-04 21:48:01

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze sny...;))

Kate napisał:

Ja dzisiaj też miałam zabawny sen... Wyleciałam z S. na upragnione Korfu. Oczywiście all inclusive, w tym alkohol. Więc upiłam się tamtejszą wódką - raki. Oprzytomniałam dopiero w dniu powrotu i byłam strasznie zawiedziona, że nie udało mi się niczego zwiedzić (

hahaha! sama nie wiem, czy w takim wypadku żałować zwiedzania, czy gratulować udanego wypoczynku


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#197 2014-09-04 22:12:19

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Nasze sny...;))

Miałam straszne koszmary - na moim ogródku były wielkie pajęczyny. Nagle znalazła się na mnie wraz z wielkim, jadowitym pająkiem. DRAMAT!!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#198 2014-09-08 23:16:36

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze sny...;))

Cleo napisał:

Miałam straszne koszmary - na moim ogródku były wielkie pajęczyny. Nagle znalazła się na mnie wraz z wielkim, jadowitym pająkiem. DRAMAT!!

najgorszy koszmar, strasznie współczuję dobrze, że to tylko sen.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#199 2014-09-09 10:13:28

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Nie wiem czemu, ale dopadł mnie koszmar o eboli o.O Bardzo mnie zastanawia skądś się wziął, bo w sumie wydawało mi się, że ten temat został przez mój mózg kompletnie zapomniany

Offline

 

#200 2014-09-09 11:56:27

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Nasze sny...;))

A mnie się śnili koledzy P.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#201 2014-09-09 22:52:47

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze sny...;))

Livvy napisał:

Nie wiem czemu, ale dopadł mnie koszmar o eboli o.O Bardzo mnie zastanawia skądś się wziął, bo w sumie wydawało mi się, że ten temat został przez mój mózg kompletnie zapomniany

a nie wyśniło Ci się np. w tym koszmarze lekarstwo na rzeczone choróbsko? to byłoby piękne rozwiązanie!


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#202 2014-09-18 21:25:09

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Nasze sny...;))

Kilka dni temu śniło mi się, że zapisałam się na jakieś studia matematyczne i cieszyłam się, że będę teraz miała dwa kierunki i nawet ustawiałam sobie plan.
Przedwczoraj byłam chyba na socjologii. Był jakiś wykład wprowadzający, wykładowca zapisywał studentów na listę i oburzył się, że ja się tam zapisuje (sny tego typu mam pewnie dlatego, że ostatnio często rozmyślam o przyszłości i o tym co zrobię po skończeniu swojego pierwszego kierunku). A potem poszłam do kościoła (!) na musical (chyba Notre-Dame de Paris, ale jakieś zmodyfikowane, jak to w snach bywa).

Offline

 

#203 2014-09-21 22:49:31

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze sny...;))

mart991 napisał:

Kilka dni temu śniło mi się, że zapisałam się na jakieś studia matematyczne i cieszyłam się, że będę teraz miała dwa kierunki i nawet ustawiałam sobie plan.
Przedwczoraj byłam chyba na socjologii. Był jakiś wykład wprowadzający, wykładowca zapisywał studentów na listę i oburzył się, że ja się tam zapisuje (sny tego typu mam pewnie dlatego, że ostatnio często rozmyślam o przyszłości i o tym co zrobię po skończeniu swojego pierwszego kierunku). A potem poszłam do kościoła (!) na musical (chyba Notre-Dame de Paris, ale jakieś zmodyfikowane, jak to w snach bywa).

sny o studiach, brrr - jakby nie dość było ich w realnym świecie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#204 2014-09-22 17:52:37

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Nasze sny...;))

Pamiętam, że raz śniło mi się, że musiałam zaśpiewać za Britney Spears na jej koncercie i w dodatku rozmawiałam po angielsku, hahah


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#205 2014-09-23 11:16:56

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze sny...;))

Tsaa, najgorsze są koszmary, które wydają się być autentyczne... Najbardziej realny miałam prawie rok temu, na samą myśl o nim nadal mam ciarki.

Sen o Korfu na szczęście się nie spełnił Robili tam taką mocną wódkę, że nie dałam rady wypić Niestety mieliśmy tam bardzo niewygodne łóżka, więc po każdej nocy budziliśmy się niewyspani i obolali. No ale wracając do tematu o snach, to którejś nocy śniły mi się takie czarne, obrzydliwe i wijące się glizdy (które widywałam tam na wyspie). Okropny sen... No i rano po tym śnie poszłam do łazienki wziąć prysznic. Wchodzę do wanny, a na niej przy kranie wije się taka właśnie  glizda... Chyba nigdy jeszcze nie zdarzył mi się taki zbieg okoliczności...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#206 2018-08-30 10:09:02

ibudhaus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-30
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Nasze sny...;))

ja marzę o drewnianym domu, w tamtym roku rozpoczęliśmy budowę a tę wigilię spędzimy już  wspólnie przy kominku. Nie mogę się doczekać !

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora