Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2015-04-29 21:16:40

 esfixa

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2015-04-29
Posty: 7
Punktów :   

Pakiet medyczny

Jeżeli macie serdecznie dość publicznej służby zdrowia i szukacie jakiegoś sprawdzonego pakietu opieki medycznej, to polecam http://signum.healthcare/ - mają ciekawą ofertę. Dostęp do 1000 placówek w kraju, bezpłatne badania i żadnych kolejek - myślę, że warto się zainteresować. Sama mam tam wykupiony abonament i bardzo sobie chwalę, to duża oszczędność pieniędzy i czasu.

Czy ktoś z Was korzysta może z tego pakietu? Ciekawa jestem Waszych opinii.

Offline

 

#2 2015-05-01 23:26:16

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Pakiet medyczny

w krakowie modne są takie pakiety z luxmedu. oferta pewnie podobna, nie wiem, póki uczelnia zapewnia mi pakiet medyczny, to się zbytnio nie interesowałam.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2018-08-28 13:52:41

3gdentist

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2018-08-28
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Pakiet medyczny

a czy takie pakiety obejmują dentystę? Zależy mi na usuwaniu kamienia, fluoryzacji zębów a nawet wybielaniu. bardzo dbam o zęby, gdyż uważam, że piękny uśmiech to podstawa !

Offline

 

#4 2018-09-10 14:35:02

ilovemymaileb0

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pakiet medyczny

Niestety nie jest to moja dziedzina wiedzy. Brak mi doświadczenia i nie będę w stanie pomóc...


- Będziesz służyła mi dobrym słowem, otuchą i wsparciem.
– Po moim trupie.

Offline

 

#5 2023-06-01 01:49:25

tymek065

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-25
Posty: 211
Punktów :   

Re: Pakiet medyczny

Febumed https://febumed.pl/oferta_/426-Alergolo … odczulanie - Profesjonalne konsultacje alergologiczne dla Twojego zdrowia. Cierpisz na alergie i szukasz specjalisty, który pomoże Ci zidentyfikować i skutecznie zarządzać swoimi objawami? W Febumed znajdziesz doświadczonego alergologa, który zrobi wszystko, abyś poczuł się lepiej. Ich konsultacje alergologiczne obejmują kompleksową diagnostykę i leczenie różnych rodzajów alergii, takich jak alergie pokarmowe, alergie skórne, alergie wziewne i wiele innych. Dzięki ich zaawansowanemu podejściu medycznemu i nowoczesnym metodom diagnostycznym, moga zidentyfikować przyczyny Twoich objawów i opracować spersonalizowany plan leczenia. Zaufaj ich ekspertom alergologom, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie alergologii i zapewnią Ci profesjonalną opiekę, abyś mógł cieszyć się zdrowiem i lepszym samopoczuciem.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora