Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-04-22 20:29:59

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Ludzie listy piszą...

Pomysł ściągnięty z innego forum.
Polega on na umawianiu się na korespondencję listowną. Taką na papierze, w zaklejonej kopercie.
Ktoś chciałby ze mną w ten sposób zamienić się listami?

Offline

 

#2 2014-04-22 23:16:29

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Ludzie listy piszą...

na listy nigdy nie starcza mi czasu, żeby je pisać i wysyłać w terminie - ale za to chętnie "piszę" się na wszelakie pocztówki, wakacyjne, świąteczne, itp. te uwielbiam wysyłać.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2014-04-23 15:01:36

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Ludzie listy piszą...

Black Star napisał:

na listy nigdy nie starcza mi czasu, żeby je pisać i wysyłać w terminie - ale za to chętnie "piszę" się na wszelakie pocztówki, wakacyjne, świąteczne, itp. te uwielbiam wysyłać.

ja tak samo, z miłą chęcią wysyłałabym do wszystkich pocztówki


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#4 2015-03-09 10:39:38

 petunia

Użytkownik

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2015-03-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ludzie listy piszą...

Pisanie tradycyjnych listów jest niepotrzebną stratą czasu i pieniędzy. Nie dość, że tworzy się niepotrzebną makulaturę, to jeszcze informacje zawarte w liście często potrafią się zdezaktualizować zanim trafią do adresata. Ale rozumiem, że ludzie mają skłonność do chomikowania różnego rodzaju pamiątek i takie listy to dla nich gratka.

Offline

 

#5 2015-03-09 19:46:22

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Ludzie listy piszą...

Petunio, dla mnie pisanie listów tradycyjnych ma dla mnie swoisty klimat, taka odmiana, zachowanie klasyczności wśród ery komputeryzacji i internetu. Aha, pisząc że to niepotrzebne, zapomniałaś dopisać "według mnie".

Offline

 

#6 2015-03-19 18:46:43

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Ludzie listy piszą...

Ewangelina napisał:

Petunio, dla mnie pisanie listów tradycyjnych ma dla mnie swoisty klimat, taka odmiana, zachowanie klasyczności wśród ery komputeryzacji i internetu.

zgadzam się, tradycyjna korespondencja jest miłą alternatywą dla elektronicznej. teraz jedna z moich przyjaciółek wyjechała zagranicę i oczywiście mamy stały kontakt fejsbukowy i tel, ale raz na jakiś czas miło jest wysłać sobie pocztówkę.

petunia napisał:

Nie dość, że tworzy się niepotrzebną makulaturę, to jeszcze informacje zawarte w liście często potrafią się zdezaktualizować zanim trafią do adresata.

no ja w papierowej korespondencji nie piszę rzeczy, które miałyby się tak szybko zdezaktualizować, od tego mam telefon czy maila.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#7 2018-04-07 19:12:12

compon9

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-04-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ludzie listy piszą...

Mi się wydaje, że warto się doradzić w tym temacie znajomych. To jest naprawdę bardzo dobre i sprawdzone źródło wiedzy oraz informacji.


Pisarz powinien mieć zdolność widzenia swojej postaci nie taką, jaką była w danej chwili, ale taką, jaką się stanie

Offline

 

#8 2018-09-14 13:29:33

blogveronicaso2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ludzie listy piszą...

Nie mam niestety za bardzo doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...


Nie wiemy, czym jest życie.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora