Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2015-09-02 23:54:52

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

twitter... do czego toto służy?

widze, że tylko ja tutaj zakładam tematy o internetowych serwisach - widać, kto jest uzależniony - dziś, dla odmiany po tumblrze, też na T, twitter. o co kaman, że tak spytam po ludzku? znajomi moi mają i zachęcają - a ja nie wiem z czym to się je. zdarzało mi się użyć do obserwowania jakichś firm/celebrytów i czasem do głosowań internetowych. ale jak się tego używa na pełen etat?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2015-09-04 17:46:49

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: twitter... do czego toto służy?

Hehe wiesz, że ja właśnie miałam w najbliższym czasie taki sam temat założyć?
Wczoraj właśnie z nudów w pracy ściągnęłam na komórkę twittera. Czasami mam taką chęć dołączyć do innego, popularnego portalu społecznościowego.
Na razie mam dwa wpisy, zdjęcie profilowe i tło. Dalej w sumie nie wiem co mam robić, bo znajomych tam nie mam Szkoda, że twitter nie łączy się z FB dzięki czemu mogłabym sprawdzić kto z moich znajomych ma twittera. Bo tak samej to nudno.
Wiem, że na twitterze pisze się krótkie zdania typu co u mnie słychać, co teraz robię (w tym również zdjęcia/filmiki). Jest tam ograniczona liczba znaków, zmieszczą się bodajże chyba 2-3 zdania. Także krótko i na temat Czytałam gdzieś tez, że twitter to bardzo dobry sposób na reklamę swojego bloga lub strony. Mój brat właśnie w taki sposób wykorzystuje twittera do promowania swoich filmików na YT i ciągle dodaje wpis o treści np. "I added a new video to...".

Podoba mi się to, że szybko i prosto się go obsługuje. Piszesz i dodajesz, koniec. Jednak dobrze by było mieć jakichś znajomych, którzy by to wszystko czytali Ja nie mam, więc u mnie trochę pusto.
Jak coś, to jestem pod @Kate_Ann08


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2015-09-07 11:41:13

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: twitter... do czego toto służy?

Kate napisał:

Hehe wiesz, że ja właśnie miałam w najbliższym czasie taki sam temat założyć?
Wczoraj właśnie z nudów w pracy ściągnęłam na komórkę twittera. Czasami mam taką chęć dołączyć do innego, popularnego portalu społecznościowego.
Na razie mam dwa wpisy, zdjęcie profilowe i tło. Dalej w sumie nie wiem co mam robić, bo znajomych tam nie mam Szkoda, że twitter nie łączy się z FB dzięki czemu mogłabym sprawdzić kto z moich znajomych ma twittera. Bo tak samej to nudno.
Wiem, że na twitterze pisze się krótkie zdania typu co u mnie słychać, co teraz robię (w tym również zdjęcia/filmiki). Jest tam ograniczona liczba znaków, zmieszczą się bodajże chyba 2-3 zdania. Także krótko i na temat Czytałam gdzieś tez, że twitter to bardzo dobry sposób na reklamę swojego bloga lub strony. Mój brat właśnie w taki sposób wykorzystuje twittera do promowania swoich filmików na YT i ciągle dodaje wpis o treści np. "I added a new video to...".

Podoba mi się to, że szybko i prosto się go obsługuje. Piszesz i dodajesz, koniec. Jednak dobrze by było mieć jakichś znajomych, którzy by to wszystko czytali Ja nie mam, więc u mnie trochę pusto.

ooo, widzę, że Ty się orientujesz znacznie lepiej niż ja! to ja się od Ciebie będę uczyć, jak to działa i z czym to się je. rozumiem, że # służą do określania słów kluczy i robienia trendów. a jak zwraca się do innych osób? po prostu pisząc nick?

Kate napisał:

Jak coś, to jestem pod @Kate_Ann08

dodałam Cię nie ma tam mojego nazwiska (na razie jest tam, tak jak pisałam, głównie spam i internetowe głosowania, ale wrzuciłam foto z samolotem, no i w nicku mam węża, więc poznasz, ze to ja XD)


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2018-08-30 10:13:00

ibudhaus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-30
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: twitter... do czego toto służy?

twitter działa trochę jak facebook i instagram razem wzięte. trochę informacji, trochę zdjęć trochę hasztagów

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora