Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#31 2015-03-08 13:26:40

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: walentynki - ankieta

Lubię to święto, ale sądzę że miłość swojej drugiej połówce należy okazywać przy każdej nadarzającej się do tego okazji. Na ostatnie walentynki dostałam od chłopaka czarno różową poduszkę. Na jednej stronie pisze "dzisiaj nie kochanie", na drugiej "dzisiaj tak kochanie". a ja mu podarowałam miłosny wiersz, napisany przeze mnie w gimnazjum.

Offline

 

#32 2015-03-11 14:26:27

 convallaria

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-03-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: walentynki - ankieta

A ja nie przepadam za Walentynkami, to takie komercyjne święto. Nie można się wtedy wybrać na kolację, bo wszystkie stoliki w restauracjach porezerwowane, nie można wyjść do kina, bo wszystkie bilety wykupione. Wszędzie tłumy zakochańców i wysyp misio-serduszek.

Offline

 

#33 2015-03-13 18:55:05

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: walentynki - ankieta

convallaria napisał:

Nie można się wtedy wybrać na kolację, bo wszystkie stoliki w restauracjach porezerwowane, nie można wyjść do kina, bo wszystkie bilety wykupione. Wszędzie tłumy zakochańców i wysyp misio-serduszek.

generalnie często mam podobne przemyślenia, ale w tym roku w ogóle tego nie zauważyłam - stoliki puste, zakochanych par prawie nie widziałam, zupełnie jakby ludzie przestali świętować walentynki.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#34 2015-06-14 00:08:03

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: walentynki - ankieta

generalnie często mam podobne przemyślenia, ale w tym roku w ogóle tego nie zauważyłam - stoliki puste, zakochanych par prawie nie widziałam, zupełnie jakby ludzie przestali świętować walentynki.

Bo teraz modne jest, żeby walentynek NIE świętować. Bo jeszcze znajomi się będą nabijać!

Offline

 

#35 2015-06-14 13:12:30

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: walentynki - ankieta

Livvy napisał:

generalnie często mam podobne przemyślenia, ale w tym roku w ogóle tego nie zauważyłam - stoliki puste, zakochanych par prawie nie widziałam, zupełnie jakby ludzie przestali świętować walentynki.

Bo teraz modne jest, żeby walentynek NIE świętować. Bo jeszcze znajomi się będą nabijać!

serio? nie miałam pojęcia, że taka zmiana trendu zaszła. wśród moich znajomych jest stała grupa, która świętuje (nawet jeśli akurat są samotni, to wybierają się np. na jakieś większe walentynkowe party) i taka, która nie świętuje od lat.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora