Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2015-06-10 20:39:55

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Ból głowy przy... skakaniu

Od kilku dni pobolewa mnie głowa przy gwałtownych ruchach. Wiem, że na początku było to spowodowane złym odżywaniem (przez dwa-trzy dni zaniedbałam jedzenie) i czułam się słabo. Jednak teraz jem już prawidłowo, staram się nadrobić straty.
W każdym razie ból głowy zelżał, więc dzisiaj postanowiłam w końcu ćwiczyć, bo poczułam się lepiej. Jestem przy rozgrzewce, przyszła kolej na pajacyki i w trakcie skakania poczułam dość silny ból głowy do tego takie dziwne uczucie, jakby mój mózg skakał razem ze mną O.o
Wiem, że to brzmi śmiesznie i sama tak reaguję, ale przez to musiałam przerwać ćwiczenia
Czy ktoś z Was już tak miał i wie o czym piszę?
Nie wiem po prostu czy jest sens iść z taką w sumie małą sprawą do lekarza.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#2 2015-06-12 19:04:16

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Ból głowy przy... skakaniu

Kate napisał:

Od kilku dni pobolewa mnie głowa przy gwałtownych ruchach. Wiem, że na początku było to spowodowane złym odżywaniem (przez dwa-trzy dni zaniedbałam jedzenie) i czułam się słabo. Jednak teraz jem już prawidłowo, staram się nadrobić straty.

brałaś pod uwagę, że to mogą być zatoki? mnie czasem bolą właśnie przy gwałtownych ruchach głowy i to jest zupełnie inne uczucie niż taki typowy ból głowy, jest bardziej "z boku".


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2015-06-12 20:05:57

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Ból głowy przy... skakaniu

Szczerze mówiąc z zatokami nigdy nie miałam do czynienia, więc nawet nie wiem czy to to.
Ale z tego co przeczytałam teraz w internecie na temat objawów, to się nie pokrywają, bo ani nie mam kataru, ani gorączki, ani też nie boli przy pochylaniu głowy do przodu.

Spróbowałam wczoraj ćwiczyć i się udało. Troszkę jeszcze ból czułam, ale już był o wiele mniejszy.
Wydaje mi się, że to jednak przez moje zaniedbanie dot. jedzenia i organizm się trochę za słabo poczuł. Ach ta niska waga:/
Także na chwilę obecną post zamknę wątek. Sorki za niepotrzebny szum


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora