Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#31 2014-11-12 10:13:34

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Święta Bożego Narodzenia.

W tym roku przed świętami przyjeżdża moja siostra i jej narzeczony. On wyjeżdża tuż przed Bożym Narodzeniem, ona zostaje - więc na Wigilii będą całe 3 osoby.
W sumie ostatnio chce nam się coraz mniej, jakoś pada ten nastrój. Tym bardziej, że w tym roku święta wypadają w bardzo złym czasie Pomiędzy wszystkimi zaliczeniami i w środku kwalifikacji na praktyki, więc dla mnie czas najgorszej roboty. Ale liczę na to, że się wyrobię i nikomu oczu nie wydrapię

Offline

 

#32 2014-11-13 18:25:28

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Ja nie mam zielonego pojęcia jak moje święta będą wyglądać. Jedyne czego chcę to spokój w tym czasie i towarzystwo najbliższych mi dwóch osób...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#33 2014-11-20 12:22:11

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Livvy napisał:

W tym roku przed świętami przyjeżdża moja siostra i jej narzeczony. On wyjeżdża tuż przed Bożym Narodzeniem, ona zostaje - więc na Wigilii będą całe 3 osoby.

u mnie na wigilii są zwykle 3-4 osoby i to jest bardo dobra ilość.

Kate napisał:

Jedyne czego chcę to spokój w tym czasie

o tak, ja też już marzę o świątecznym spokoju


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#34 2014-12-22 12:07:23

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

moi drodzy, chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego - przede wszystkim aby te Święta były dokładnie takie, jakich potrzebujecie (kto potrzebuje spokoju, niech będą spokojne, kto przeciwnie - niech nie nudzi się ani przez chwilę!) oraz żeby przyniosły Wam energię na Nowy Rok.

u mnie przygotowania świąteczne idą pełną parą, dziś wielkie sprzątanie (myjemy 16 okien), potem ostatnie zakupy, potem pewnie jakieś kuchenne rzeczy (choć my na szczęście nie gotujemy 12 świątecznych potraw, raczej mamy znacznie prostszą wizje kolacji wigilijnej). a jak tam u Was?

aby świąteczny nastrój zapanował także na forum, pozwoliłam sobie ustawić świąteczną skórkę, mam nadzieję, że jej cukierkowość jest znośna.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#35 2014-12-22 19:25:23

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Cukierkowatość nie jest zła, kicz jest wpisany w święta (aczkolwiek nie posądzam Cię o kiczowaty styl)
Moja siostra właśnie robi ciastka, w sobotę ja ubrałam choinkę, tata wytrzepał dywan (była kolejka do trzepaka, wyobrażacie sobie?). Wspólnie robimy też porządki na bieżąco, żeby nikt nie poniósł "strat" Jutro klejenie uszek. Byłam już w kościele wyspowiadać się.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#36 2014-12-24 20:41:11

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Cleo napisał:

Cukierkowatość nie jest zła, kicz jest wpisany w święta (aczkolwiek nie posądzam Cię o kiczowaty styl)

w święta kiczowatość się nie liczy

my właśnie pojedliśmy, teraz chwila przerwy, prezenty, deserek... szykuje sie miły wieczór


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#37 2014-12-25 11:50:33

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Matko różowa - mój dobry nastrój zaczął się wraz z godziną 17:08, gdy zadzwonił do mnie P. i złożył mi życzenia Rozbawił mnie przy okazji i "wcisnęłam się" na kolejną Wigilię do niego. Potem położyłam potrawy na stole i zaczęliśmy kolację. Potem walczyłam z sennością (zjedzcie makówki, a będziecie wiedzieć, o czym mówię ). Chwilę przed wyjściem rozpakowaliśmy prezenty. Poszliśmy potem do mojej babci i dziadka (oni mieszkają z siostrą mamy, jej mężem i dzieckiem). Bawiłam się z Małym, kupiliśmy mu bazę Pingwinów z Madagaskaru i układaliśmy ją. Dziadek i babcia też przygotowali prezenty. Posiedzieliśmy tam aż do pasterki, poszliśmy do kościoła z babcią. Potem wróciliśmy do domu, zjadłam jeszcze łososia, wykąpałam się i spałam od 2:00 do prawie 11:00. WSPA-NIA-ŁY DZIEŃ!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#38 2014-12-26 23:46:50

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Cleo napisał:

Matko różowa - mój dobry nastrój zaczął się wraz z godziną 17:08, gdy zadzwonił do mnie P. i złożył mi życzenia Rozbawił mnie przy okazji i "wcisnęłam się" na kolejną Wigilię do niego. Potem położyłam potrawy na stole i zaczęliśmy kolację. Potem walczyłam z sennością (zjedzcie makówki, a będziecie wiedzieć, o czym mówię ). Chwilę przed wyjściem rozpakowaliśmy prezenty. Poszliśmy potem do mojej babci i dziadka (oni mieszkają z siostrą mamy, jej mężem i dzieckiem). Bawiłam się z Małym, kupiliśmy mu bazę Pingwinów z Madagaskaru i układaliśmy ją. Dziadek i babcia też przygotowali prezenty. Posiedzieliśmy tam aż do pasterki, poszliśmy do kościoła z babcią. Potem wróciliśmy do domu, zjadłam jeszcze łososia, wykąpałam się i spałam od 2:00 do prawie 11:00. WSPA-NIA-ŁY DZIEŃ!

*_* brzmi naprawdę cudownie


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#39 2014-12-28 23:05:46

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Black Star napisał:

moi drodzy, chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego - przede wszystkim aby te Święta były dokładnie takie, jakich potrzebujecie (kto potrzebuje spokoju, niech będą spokojne, kto przeciwnie - niech nie nudzi się ani przez chwilę!) oraz żeby przyniosły Wam energię na Nowy Rok.

dziękuję i wzajemnie chciałam Wam życzyć wszystkiego najlepszego, żeby niczego Wam nie brakowało... Przepraszam, że spóźnione, jednak wyjątkowo w te święta z nikim prawie się nie kontaktowałam. Jedynie coś tam na FB napisałam w wolnej chwili. No cóż, spóźnione, ale szczere


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#40 2015-01-03 20:08:43

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Kate napisał:

Black Star napisał:

moi drodzy, chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego - przede wszystkim aby te Święta były dokładnie takie, jakich potrzebujecie (kto potrzebuje spokoju, niech będą spokojne, kto przeciwnie - niech nie nudzi się ani przez chwilę!) oraz żeby przyniosły Wam energię na Nowy Rok.

dziękuję i wzajemnie chciałam Wam życzyć wszystkiego najlepszego, żeby niczego Wam nie brakowało... Przepraszam, że spóźnione, jednak wyjątkowo w te święta z nikim prawie się nie kontaktowałam. Jedynie coś tam na FB napisałam w wolnej chwili. No cóż, spóźnione, ale szczere

dzięki, dzięki!

również wszystkiego dobrego na Nowy Rok życzę! ^_^ mam nadzieję, że 2015 zaczął się dla Was wszystkich miło i przyjemnie?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#41 2015-01-03 20:26:51

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Tak, przywitałam go we Wrocławiu, wśród przyjaciół


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#42 2015-01-05 22:54:37

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Cleo napisał:

Tak, przywitałam go we Wrocławiu, wśród przyjaciół

jeśli wśród przyjaciół, to wszędzie dobrze

a ja tym czasem muszę się pochwalić kartką świąteczną, którą własnie dziś odebrałam: https://www.facebook.com/photo.php?fbid … =1&theater kolega zrobił mi ją w kształcie żurawia. ^_^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#43 2015-01-06 10:13:24

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Podziwiam osoby o takich zdolnościach manualnych


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#44 2018-08-10 10:13:57

słoneczna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Święta Bożego Narodzenia.

Wiem, że do świąt jeszcze dużo czasu, ale to będą pierwsze święta organizowane przeze mnie w nowym domu i che wszystko dokładnie zaplanować. Zastanawiam się jak rozwiązać kwestie usadzenia gości. Nie będę mieć tyle krzeseł, zastanawiam się nad wypożyczeniem, ale wiadomo, że krzesło domoweróżni się od tego, jakie można wypożyczyć od firmy i myślę, że nie będzie estetycznie wyglądać jak pomieszam dwa rodzaje. Jak radzicie sobie u siebie z usadzaniem gości?

Offline

 

#45 2018-08-30 10:02:16

ibudhaus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-30
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Święta Bożego Narodzenia.

ja uwielbiam spędzać święta odkąd mamy nowy, drewniany dom z kominkiem to najlepszy okres ! W ogóle zima w takim domku sprawia,że się czuję jak w bajce

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora