Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#46 2014-09-29 16:04:02

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: A gdzie już byliśmy...

Widoki naprawdę przepiękne!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#47 2014-09-29 19:27:38

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: A gdzie już byliśmy...

Black Star napisał:

Kate napisał:

Polecam tę wyspę. Warto polecieć. Jedzenie bardzo dobre, ludzie mili choć należy wziąć pod uwagę, że tubylcy mają swoje hasło "Siga, siga" co oznacza "Powoli, powoli". Cali oni - nie spiesza się nigdzie, pracują wolno, a najlepiej gdyby mogli leżeć do góry brzuchem i pieniądze same by do nich "szły". Na drodze jeżdżą ostrożnie, choć lubia sobie zaparkować na środku drogi i pójść do sklepu, a Ty biedny/a czekaj, aż kierowca wróci

to brzmi właściwie całkiem fajnie takie inne, od codziennego pędu zycia, myślę, że możemy się od nich uczyć takiego luzu (byleby nie w nadmiarze, wiadomo).

co nie? Grecy właśnie to bardzo spokojni ludzie. I co tu się dziwić? Tam życie płynie wolno, wracamy do Polski i znowu ta prędkość

Dziękuję, że chciało Wam się czytać I dzięki też za miłe słowa (wyrazy)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#48 2014-10-01 21:04:05

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: A gdzie już byliśmy...

Kate napisał:

Black Star napisał:

Kate napisał:

Polecam tę wyspę. Warto polecieć. Jedzenie bardzo dobre, ludzie mili choć należy wziąć pod uwagę, że tubylcy mają swoje hasło "Siga, siga" co oznacza "Powoli, powoli". Cali oni - nie spiesza się nigdzie, pracują wolno, a najlepiej gdyby mogli leżeć do góry brzuchem i pieniądze same by do nich "szły". Na drodze jeżdżą ostrożnie, choć lubia sobie zaparkować na środku drogi i pójść do sklepu, a Ty biedny/a czekaj, aż kierowca wróci

to brzmi właściwie całkiem fajnie takie inne, od codziennego pędu zycia, myślę, że możemy się od nich uczyć takiego luzu (byleby nie w nadmiarze, wiadomo).

co nie? Grecy właśnie to bardzo spokojni ludzie. I co tu się dziwić? Tam życie płynie wolno, wracamy do Polski i znowu ta prędkość

podobny luz można dostrzec też we Włoszech, szczególnie na prowincjach. może w krajach, w których przyjętym zwyczajem jest "sjesta" bardziej docenia się wartość wypoczynku?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#49 2014-10-02 17:51:12

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: A gdzie już byliśmy...

Black Star napisał:

Kate napisał:

Black Star napisał:


to brzmi właściwie całkiem fajnie takie inne, od codziennego pędu zycia, myślę, że możemy się od nich uczyć takiego luzu (byleby nie w nadmiarze, wiadomo).

co nie? Grecy właśnie to bardzo spokojni ludzie. I co tu się dziwić? Tam życie płynie wolno, wracamy do Polski i znowu ta prędkość

podobny luz można dostrzec też we Włoszech, szczególnie na prowincjach. może w krajach, w których przyjętym zwyczajem jest "sjesta" bardziej docenia się wartość wypoczynku?

myślę, że masz rację. Szkoda, że u nas tak nie ma. Sam pośpiech


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#50 2014-11-08 11:46:29

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: A gdzie już byliśmy...

zachwyciłam się londynem <3 jest bardzo wygodny do życia, nie da się zgubić (nawet w metrze) ^_^
muzeum piękne, uniwersytet ogromny, masa ludzi, sherlock holmes, i w ogóle bardzo uroczo.

ponadto cudowne jest miasteczko szekspira.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#51 2014-11-08 11:50:22

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: A gdzie już byliśmy...

Weź mnie tam!! Wielka Brytania jest cudowna!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#52 2014-11-10 22:09:53

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: A gdzie już byliśmy...

o, zgadzam się, na pewno jeszcze wrócę
jedyna wada: jest koszmarnie droga (szczególnie jeśli uczelnia nagle przestaje finansować działalność ^^

chciałabym pojechać tam na dłużej, bo właściwie w samym londynie spędziłam 3 dni (z czego częściowo na konferencji), jeden w oxfordzie i stratfordzie, jeden w cambridge... to strasznie, strasznie mało, nie zdążyłam zobaczyć nawet połowy rzeczy, które chciałam.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#53 2014-11-12 10:08:00

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: A gdzie już byliśmy...

jest koszmarnie droga

Ale zarobki wyższe i ładnie to pokrywają

Londyn też bym bardzo chętnie odwiedziła, może w te wakacje się uda. Zobaczymy Tym bardziej jeśli BS poleca.

Ja wróciłam wczoraj z Krynicy-Zdroju. Bardzo ładne miasteczko, nawet teraz - a latem to już w ogóle może być pięknie Pyszna woda mineralna (ratująca po imprezach, normalnie superbohater), śliczne widoki, fajne sklepiki i nawet za drogo nie było! A co mnie zaskoczyło - jesień jest, ni to lato, ni zima, absolutnie nie sezon, a na ulicach byli ludzie!

Offline

 

#54 2014-11-13 18:23:18

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: A gdzie już byliśmy...

BS no to Ci się super wyjazd trafił Bardzo fajnie

Livvy, ja dawno temu jako dziecko jeździłam do Krynicy-Zdroju. Pamiętam tę wodę, przeróżne rodzaje, ja zawsze babcię prosiłam o najzwyklejszą, bo inne mi nie smakowały Ale miejscowość bardzo ładna, jeździłam tam na nartach - i właściwie tylko tam. Teraz dorosłam i się boję O.o


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#55 2014-11-15 20:32:03

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: A gdzie już byliśmy...

Livvy napisał:

jest koszmarnie droga

Ale zarobki wyższe i ładnie to pokrywają

nom, tylko gorzej, jeśli się nie zarabia w wielkiej brytanii tylko przyjeżdża z polski

Livvy napisał:

Londyn też bym bardzo chętnie odwiedziła, może w te wakacje się uda. Zobaczymy Tym bardziej jeśli BS poleca.

polecam bardzo myślę, że Ci się spodoba, no i jest tam mnóstwo rzeczy do zobaczenia ^_^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#56 2018-08-09 15:43:27

alekssandra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: A gdzie już byliśmy...

Czy są tu podróżujące panie? Chciałam dowiedzieć się na jakie kolory do paznokci stawiacie na podróże w tropiki? Może się to wydawać nieistotne pytanie, ale jadąc na trzy tygodnie, trzeba przemyśleć jakie paznokcie najbardziej pasują do zaplanowanych, wakacyjnych stylizacji. Zastanawiam się czy lepszy będzie lakier satin rosa alessandro o brzoskwiniowym kolorze czy postawić na bardziej neutralny kolor? Dziękuje z góry za pomoc

Offline

 

#57 2019-03-11 08:40:12

świetlik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-03-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: A gdzie już byliśmy...

Ja uwielbiam podróżować, zawsze szukam ciekawych ofert wjazdowych. Podróżuje w Polsce i za granicą. W lecie zawsze wyjeżdżam na 2 tygodnie - do ciepłych krajów jednak zimą preferuje polskie góry ostatnio byłam w Bieszczadach, gdzie zapisałam się na warsztaty fotograficzne. Spędziłam świetny czas z pasjonatami fotografii. Piękne widoki + cudowna atmosfera czego chcieć więcej We wrześniu wybieram się do Rumunii

Offline

 

#58 2019-03-13 11:29:50

Biegaczka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-03-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: A gdzie już byliśmy...

Moją ostatnią podróżą była wycieczka piesza uwielbiam wziąć ze sobą plecak i spacerować długie godziny robię to ponieważ to lubię, a z drugiej strony to zawsze jakaś dodatkowa aktywność fizyczna ( poza bieganiem ) ostatnio zrobiłam sobie spacerek 5 km -zaczynając od rynku w Krakowie nie spacerowałam sama moim towarzyszem był zegarek Garmin Fenix 5 pokazywał mi dystans, miejsce, w którym się znajduję oraz mierzył puls wiadomo, że przy tak dużym dystansie nalezy uważać na wydolność organizmu jednak biegam regularnie więc moja kondycja nie jest w zły stanie

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora