Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#61 2014-07-06 11:53:25

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Studia

To gratuluję Ci! To wspaniały wynik! Ostatnio też tak udało mi się załatwić sesję


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#62 2014-07-06 20:09:56

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Studia

Kate, Cleo - gratuluję

Cleo napisał:

Została mi obrona na wrzesień. Nie z mojej winy. Po prostu mnóstwo osób zapisało się na lipiec i nie zdążyłam.

Cleo, ja się broniłam we wrześniu (z mojej winy, nie zdałam egzaminu, poprawka we wrześniu, bez żadnej dyskusji, a dopiero potem obrona i szybkie załatwianie formalności, bo chciałam się dostać na studia II stopnia), ale jakoś dało radę. Nie było to bardzo miłe, szczególnie, że większość znajomych broniła się od razu w czerwcu, a ja musiałam czekać i bardzo się martwiłam, czy zdążę ze wszystkim, ale na szczęście wszystko się udało pomyślnie i z perspektywy czasu nie czuję się poszkodowana, będzie dobrze

Offline

 

#63 2014-07-08 23:10:52

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Studia

gratuluję wszystkim
u mnie też na szczęście sesja zakończona pozytywnie, chociaż jej finisz wcale nie oznaczał nagłego przypływu wolnego czasu.

nawiązując zaś do tematów magisterkowych, u mnie co roku spora ilość osób broni się we wrześniu - na piątym roku w ostatnim semestrze jest sporo zajęć i nie każdy ma możliwość się wyrobić jeszcze z pisaniem pracy. ale koniec końców nie chodzi o to, czy ktoś się broni w lipcu czy we wrześniu, ale raczej o to, czy napisze dobrą pracę i czy ją dobrze obroni. tak więc, Cleo, nie stresuj się wrześniem, to dobry miesiąc.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#64 2014-07-08 23:16:24

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Studia

Absolutnie się nie stresuję. Dogadałam się wczoraj z władzami UŚ, na którym chce robić magisterkę. Mogę im donieść dokumenty po obronie


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#65 2014-07-12 10:48:09

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Studia

Cleo napisał:

Absolutnie się nie stresuję. Dogadałam się wczoraj z władzami UŚ, na którym chce robić magisterkę. Mogę im donieść dokumenty po obronie

no i prawidłowo

to miło z ich strony, że nie robią problemów z donoszeniem dokumentów i w ogóle ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#66 2014-07-12 23:19:52

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Studia

Ja w tym roku nie idę na studia, po prostu nie mam siły.

Offline

 

#67 2014-07-14 14:59:27

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Studia

Dzięki wszystkim

Ewangelina napisał:

Ja w tym roku nie idę na studia, po prostu nie mam siły.

No i ok. Po co iść na przymus? Lepiej się dobrze zastanowić co ma się zamiar robić w życiu, iśc na studia czy nie, a jesli tak to jaki kierunek... W końcu to nasze życie, nasza przyszłość


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#68 2014-07-14 16:01:54

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Studia

Kate, ja się już zastanowiłam. Po prostu w tym roku bardzo intensywnie się uczyłam, czego owocem było stypendium, i jestem zmęczona.

Offline

 

#69 2014-07-14 18:04:15

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Studia

Ewangelina napisał:

Kate, ja się już zastanowiłam. Po prostu w tym roku bardzo intensywnie się uczyłam, czego owocem było stypendium, i jestem zmęczona.

Zrozumiałe. W takim razie miłego odpoczynku


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#70 2014-07-14 22:34:17

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Studia

rozumiem to zmeczenie, bo czasem tak mam, że po wyjątkowo ciężkim roku chciałabym wziąć sobie wolne... ale potem tak tęsknię za swoimi studiami, że nie mogłabym.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora