Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-05-15 20:35:46

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Praca dla miasta?

Sprawa ma się tak: pracowałam przez jakiś czas w Urzędzie Miejskim i bardzo spodobało mi się praca dla miasta. Niestety, ta przygoda musiała się skończyć. Jak inaczej mogłabym się udzielać dla miasta? Jakie mam inne opcje? Wiem, że macie jakieś doświadczenia, więc zwracam się do Was.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#2 2014-05-16 13:32:28

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Praca dla miasta?

hmmm... pisząc "praca" myślisz o pracy zarobkowej, czy opcje wolontariatu też bierzesz pod uwagę?

jeżeli podobało Ci się w urzędzie, to obserwuj, czy np. nie pojawią się ogłoszenia o wolnym stanowisku/stażu tam i składaj cv, przypominaj się, to też czasem działa. no i jeżeli udało Ci się tam z kimś nawiązać dobry kontakt, to możesz nawet wprost powiedzieć, że Ci się podobało i żeby się odzywali, jak będą jakieś oferty.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2014-05-16 13:54:57

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Praca dla miasta?

Tak, też biorę pod uwagę wolontariat. Po prostu chcę udzielać się, wypełniać wolny czas, poznawać przy tym innych ludzi.
Jeśli chodzi o urząd, tak właśnie zrobiłam. Złożyłam podanie o staż, jednak nie mają wolnego miejsca. Podczas jednej z wizyt zaproponowałam swoją pomoc w kampanii.
Szukam też innych możliwości.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2014-05-28 19:50:53

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Praca dla miasta?

Cleo napisał:

Jeśli chodzi o urząd, tak właśnie zrobiłam. Złożyłam podanie o staż, jednak nie mają wolnego miejsca. Podczas jednej z wizyt zaproponowałam swoją pomoc w kampanii.

- pytałaś w różnych oddziałach urzędu?
- czy macie biura jakichś organizacji związanych np. z promocją miasta z funduszy UE, czy coś takiego?
- może jakieś organizacje związane z kulturą, z wydarzeniami kulturalnymi w Twoim mieście?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora