Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#151 2014-04-29 10:28:40

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Off Top .

Kate napisał:

Black Star napisał:

Kate napisał:

Kupiłam wczoraj napój sojowy o smaku waniliowym. W sumie nie wiem czy dobrze wybrałam, bo myślałam, że w nazwie będzie "mleko". Ale szkoda mi było czasu to wzięłam to. Dużo wapnia, witamin. Właśnie niedawno spróbowałam i mi posmakowało Smakuje jak budyń waniliowy. Nalałam sobie troszkę do kawy i stwierdzam, że połączenie bardzo fajne. Nie żałuję. Dzięki za radę !
http://www.abis.pl/abis_graf/0701114c1.jpg

to właściwy napój - "mleko" raczej nie będzie w nazwie, na ile się orientuję jest to kwestia obostrzeń językowych i prawnych, z których wynika, że określenie "mleko" jest zarezerwowane dla tego, co produkują krowy, kozy, ludzie i inne podobne (mleko to produkt laktacji). a o tzw. mlekach roślinnych należy mówić "napój", w sensie - w potocznym języku tak, mówi się "mleko", bo podobny smak, kolor, funkcja, ale chyba w nazwie produktu tak nie wolno.

mam nadzieję, że nie zamieszałam ^^;

a tak wiem słyszałam o tym tylko, że obok było mleko ryżowe i w nazwie było właśnie "mleko"

a to dziwne... to teraz już nic nie rozumiem.

Kate napisał:

dzisiaj mój organizm domagał się czekolady. Ale to norma - przed czy w trakcie okresu zawsze tak mam. Tylko, że przez ostatnie miesiące udawało mi się powstrzymywać :x

mój potrafi zrezygnować z czekolady. z frytek trudniej, ale też. z tuńczyka - nigdy.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#152 2014-05-23 17:13:25

Say

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-29
Posty: 17

Re: Off Top .

Kate napisał:

Ja od dziecka z kolei krowiego nie lubiłam .
Ale jeśli chodzi o mięso - to masz rację. Dzisiaj duużo osób codziennie wcina tyle mięcha, że o matko.
Ja robie sobie kanapki z dżemem. Bardzo lubię!

Nie wiem jak było u Ciebie ale w wielu przypadkach winą za nie lubienie mleka należy obarczyć rodziców.
A co do kanapek z dżemem to jesteś wyjątkiem

Offline

 

#153 2014-05-23 18:38:54

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Off Top .

Ostatnio przed przypadek tata kupił mleko bez laktozy bodajże i bardzo mi odpowiadało


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#154 2014-05-25 01:27:14

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Off Top .

Nie wiem jak było u Ciebie ale w wielu przypadkach winą za nie lubienie mleka należy obarczyć rodziców.

Nie rozumiem, mogłabyś wyjaśnić?

Offline

 

#155 2014-05-25 10:42:52

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Off Top .

Livvy napisał:

Nie wiem jak było u Ciebie ale w wielu przypadkach winą za nie lubienie mleka należy obarczyć rodziców.

Nie rozumiem, mogłabyś wyjaśnić?

właśnie też jestem ciekawa Rozwiń to Say


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#156 2016-02-18 15:04:21

pinfrok124

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Off Top .

Bardzo ciekawe spostrzeżenie. Dzięki żę przez rodziców wątróbki nie lubie

Offline

 

#157 2018-04-07 19:07:24

compon9

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-04-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Off Top .

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...


Pisarz powinien mieć zdolność widzenia swojej postaci nie taką, jaką była w danej chwili, ale taką, jaką się stanie

Offline

 

#158 2023-02-02 13:03:49

tymek065

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-25
Posty: 211
Punktów :   

Re: Off Top .

Witam, poszukuję pracy w firmie budowlanej Chcę się sprawdzić i bardzo zalezy mi na tym, by akurat byłą to ta branża. Działam jako złota rączka, jednak mój biznes nie idzie i dlatego poszukuję czegoś na stałe. https://www.erbud.pl/realizations/realizacje Co o tym sądzicie? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami, zachęcam do dyskusji i komentowania,pozdrawiam.

Offline

 

#159 2023-02-15 23:48:49

tymek065

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-25
Posty: 211
Punktów :   

Re: Off Top .

Witam, jakie macie podejście do gadżetów promocyjnych? Bardzo chciałabym, by moja firma miała więcej klientów i zastanawiam się nad tym, czy warto zrobić gadżety promocyjne i rozdawać je potencjalnym klientom. Co sądzicie o kalendarzach? https://www.openprint.pl/kategoria/kalendarze Myślę, że to dobry pomysł na początek roku, a wy? Zapraszam do dyskusji.

Offline

 

#160 2023-06-29 02:06:52

tymek065

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-25
Posty: 211
Punktów :   

Re: Off Top .

Witam, co sądzicie o inwestowaniu w dobrej jakości biżuterie? Zalezy mi na zakupie upominku dla mojej teściowej,z którą łączą mnie dobre relacje. Co myślicie o tym https://www.karkosik.pl ? Zapraszam do dyskusji i komentowania, zachęcam do wymiany komentarzy,pozdrawiam.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora