Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-03-24 21:28:16

 ThunderBird

Użytkownik

Call me!
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2013-12-24
Posty: 74
Punktów :   

Urodziny...

Hejka. Za kilka dni moja dziewczyna ma urodziny. Ja tam zbytnio nie znam się na dziewczynach i kobietach (kto się zna ) i kompletnie nie wiem co jej kupić na prezent Pliska pomóżcie bo mi żaden ale to żaden pomysł do głowy nie przychodzi.

Pozdro.


http://fotoo.pl//out.php?i=946894_sygna.jpg
Moja pierwsza praca w PS'ie CS6 sprzed około roku. Odnalazła się!

Offline

 

#2 2014-03-25 10:13:11

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Urodziny...

Może coś z biżuterii? Łańcuszek, bransoletka? Ja bardzo lubię kiedy mój facet mi takie świecidełka kupuje. A jak nie... to może lubi czytać? Mógłbyś kupić jej książkę Albo płytę !
Ewentualnie mógłbyś ją zaskoczyć i gdzieś zabrać. To zależy ile kasy chcesz przeznaczyć na urodziny


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2014-03-25 19:51:12

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Urodziny...

Dziewczyna, oprócz tego, że jest dziewczyna, jest też człowiekiem (true story ), a ludzie mają swoje hobby, swoje zainteresowania, itp. Kup dziewczynie coś co lubi, coś co wiąże się z jej zainteresowaniami, to na pewno będzie zadowolona (jakiej muzyki słucha? Czy lubi czytać? Uprawia jakieś sporty? Coś kolekcjonuje? Jakie filmy ogląda?).

Trudno o prezent uniwersalny i dla każdego. Kate wspomniała o biżuterii - tak, biżuteria jest w pewnym stopniu uniwersalna, tzn. 99,9% kobiet ucieszy się z biżu, ale nie każda z tej samej - jeśli znasz na tyle gust dziewczyny (czy nosi łańcuszki, czy raczej bransoletki, a może pierścionki, a może kolczyki? Jakie kolory, jakie materiały?), to możesz iść w tym kierunku.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2014-03-25 22:18:58

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Urodziny...

Można też zawsze dać coś osobistego - może być zrobione własnoręcznie, np. kolaż z waszych zdjęć ( ) albo kupionego, co kojarzy się z jakimś waszym pięknym, wspólnym wspomnieniem. Albo, jak już mówiła Kate, zabrać ją w jakieś piękne miejsce. Jeśli czujesz się na siłach możesz spróbować przygotować wspólny obiad/kolację!

Offline

 

#5 2014-03-25 22:55:15

 Fay

Użytkownik

21192593
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: Urodziny...

Czy próba poddanie pod rozważenie metody Super-Dariusza  z "Trudnych Spraw" będzie dużym nietaktem?

Offline

 

#6 2014-03-26 15:44:28

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Urodziny...

Fay napisał:

Czy próba poddanie pod rozważenie metody Super-Dariusza  z "Trudnych Spraw" będzie dużym nietaktem?

Myślę, że raczej zbędnym komentarzem.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#7 2014-03-29 17:08:31

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Urodziny...

Livvy napisał:

Jeśli czujesz się na siłach możesz spróbować przygotować wspólny obiad/kolację!

ooo, przygotowana własnoręcznie kolacja to super prezent, szczególnie, jeśli ktoś lubi takie rzeczy szykować

ThunderBird, i co zdecydowałeś, co dostała dziewczyna?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2014-04-05 16:52:59

 ThunderBird

Użytkownik

Call me!
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2013-12-24
Posty: 74
Punktów :   

Re: Urodziny...

Sorry że trochę mnie nie było Szkoła daje popalić.... Dzięki za rady Wykorzystałem je i kupiłem jej kolczyki oraz książkę a ponieważ lubi czytać, książka okazała się dobrym pomysłem. Co do kolczyków też się bardzo cieszyła

Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki za pomoc.
Pozdrowionka!


http://fotoo.pl//out.php?i=946894_sygna.jpg
Moja pierwsza praca w PS'ie CS6 sprzed około roku. Odnalazła się!

Offline

 

#9 2014-04-07 18:40:04

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Urodziny...

No to cieszymy się bardzo, że mogłyśmy pomóc )


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#10 2014-04-08 22:52:02

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Urodziny...

ThunderBird napisał:

Wykorzystałem je i kupiłem jej kolczyki oraz książkę a ponieważ lubi czytać, książka okazała się dobrym pomysłem. Co do kolczyków też się bardzo cieszyła

super, że była zadowolona i że urodziny się udały


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#11 2018-08-10 11:08:55

okularnica

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Urodziny...

Teraz są takie upały, lato jest w pełni, to może okulary przeciwsłoneczne damskie są dobrym pomysłem? To połączenie przyjemnego z pożytecznym. dziewczyna na pewno ucieszy się z prezentu, a oczy będą ochronione przed nadmiernym promieniowanie,

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora