Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2012-02-04 13:10:43

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Polecam / odradzam salon fryzjerski/kosmetyczny

Jak wyżej w temacie, czyli piszemy jaki salon fryzjerski czy kosmetyczny polecamy, a jaki odradzamy i dlaczego:)

Ja na razie nie mam jakiego polecić, bo nigdy nie byłam w takim salonie fryzjerskim ,który by mnie całkowicie zadowolił. Słyszałam o "Denique", że jest bardzo dobry, fryzjerzy bardzo dbają o to, aby klient wyszedł zadowolony. Zastanawiam się czy nie pójść, tylko jest tam drogo. Może raz na jakiś czas by sobie pozwolić... Denique ma swoje salony w : Mokotowie, CH Janki, na Okęciu, Bemowie, CH Wileńska, mają też Jaskinie Solne i Centrum Kosmetki Solnej http://www.denique.pl  .


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#2 2012-02-04 16:21:54

 internetowa.33

Użytkownik

1014819
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 202
Punktów :   

Re: Polecam / odradzam salon fryzjerski/kosmetyczny

U mnie w okolicy jest dobry fryzjer, ale to nie jest żadna sieć, a ja nie mieszkam w... hmm... rozpoznawalnej miejscowości...


internetowa.33, nie Internetowa.33! Z małej, z małej! A jak ktoś chce to może być inka. Ale inka nie Inka!
When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter. And my family will say to me, 'After all this time?' And I will say, 'Always.'
- Alan Rickman

Offline

 

#3 2012-02-05 15:30:08

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Polecam / odradzam salon fryzjerski/kosmetyczny

ja polecam w krakowie, na ulicy długiej (praktycznie 5 minut od rynku) jest salon eric stipa - i jest naprawdę super: świetne produkty, wykwalifikowana i miła obsługa, nie ma problemów z miejscem bo salon jest duży i zawsze czynne jest kilka stanowisk oraz naprawdę zależy im na klientach (dbają, starają się). jedyny problem jest taki, że drogo tam koszmarnie. strzyżenie jeszcze ujdzie, ale farbowanie to naprawdę spory wydatek.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2014-03-30 12:41:41

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Polecam / odradzam salon fryzjerski/kosmetyczny

Ja akurat chodzę do miejscowego zakładu, mam swojego ulubionego fryzjera (Mateusz <3), ale korzystałam też z usług zakładu Mistrza Polski w fryzjerstwie - Damiana Dudy, akurat ma swój salon w mojej mieścinie. Często jeździ po Polsce i jeśli miałybyście okazję skorzystać, to polecam. Cudownie obcina i stylizuje, bez ryzyka, że wyjdziecie z wygoloną czaszką lub niekorzystną fryzurą.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora