Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2012-05-28 16:28:54

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Sposoby na wrastające włoski

Macie jakieś? Podzielcie się, bo mi się ostatnio w kilku miejscach na nogach pojawiły


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#2 2012-06-20 21:14:55

 cyziak

Użytkownik

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2012-06-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sposoby na wrastające włoski

Przed depilacją zrób porządny peeling i weź ciepłą kąpiel. Sprawdziłam na sobie, rzeczywiście działa. Dopóki używałam maszynek wszystko było okej, a kiedy przerzuciłam się na wosk i depilator wrastające włoski doprowadzały mnie do szewskiej pasji. Kosmetyczka poleciła mi ten sposób i rzeczywiście sprawdza się


There is nothing between you and your dreams.

Offline

 

#3 2012-06-21 20:15:18

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Sposoby na wrastające włoski

cyziak napisał:

Przed depilacją zrób porządny peeling i weź ciepłą kąpiel. Sprawdziłam na sobie, rzeczywiście działa. Dopóki używałam maszynek wszystko było okej, a kiedy przerzuciłam się na wosk i depilator wrastające włoski doprowadzały mnie do szewskiej pasji. Kosmetyczka poleciła mi ten sposób i rzeczywiście sprawdza się

Dzięki, zrobię tak dzisiaj:) A peeling ma być dzień przed depilacją?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#4 2012-06-22 17:52:39

 cyziak

Użytkownik

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2012-06-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sposoby na wrastające włoski

Zawsze robię go podczas tejże kąpieli. Pamiętaj też, żeby zaraz po depilacji użyć jakiegoś porządnego balsamu


There is nothing between you and your dreams.

Offline

 

#5 2013-04-02 22:32:19

Furby

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Sposoby na wrastające włoski

Kate napisał:

Macie jakieś? Podzielcie się, bo mi się ostatnio w kilku miejscach na nogach pojawiły

Może spróbuje je, te włosy co zostaną, powyrywać pencetą

http://www.spa-kosmetikwelt.eu

Offline

 

#6 2013-04-07 01:38:22

zieleniewska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sposoby na wrastające włoski

A może woskiem?

Offline

 

#7 2013-04-14 23:36:13

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Sposoby na wrastające włoski

zieleniewska napisał:

A może woskiem?

na wosk się zdecyduję, ale jak już będę chodziła do kosmetyczki, a w tej chwili nie mam pieniędzy na takie "zabiegi".
W każdym razie dziękuję Wam za rady ; peeling wygrał
Kupiłam sobie peeling cytrusowy Slim no limit firmy Hean
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24394

a przy okazji spróbowałam również używać żelu do golenia i wybrałam Joanna sensual
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25024

Oba produkty są boskie i w przystępnej cenie. Między peelingiem a goleniem musi być odstęp czasu, żeby nie podrażnić skórę. Ja czekam 24 godziny.

Peeling stosuję od ponad tygodnia i muszę powiedzieć, że są efekty. Te czerwone kropki po wrastających włoskach już prawie poznikały. Włoski wolniej rosną i są słabsze (ale nie wiem czy to dzieki peelingowi czy też żelu). Skóra jest gładka, miękka.

Poza tym opinie na tych stronach mówią same za siebie Nic tylko kupować!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#8 2013-04-29 16:29:59

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Sposoby na wrastające włoski

ja nigdy nie miałam takich problemów, a używam zwykłego kremu do depilacji z nair albo z tanity (nie z veeta, bo paskudnie pachnie ), a potem mam fajny balsam po goleniu, który spowalnia odrastanie włosków i sprawia, że są delikatniejsze.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#9 2014-03-28 21:01:55

monikazgd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sposoby na wrastające włoski

ja stosuję Tend Skin Liqud więcej o nim możesz sobie poczytać na kobieta.pl/uroda/twarz-i-cialo/zobacz/artykul/tend-skin-twoj-sposob-na-wrastajace-wloski ale pilingi są bardzo ważne, jak masz martwy naskórek to włoski się nie mogą przez niego przebić oraz żaden krem nie będzie działał dobrze bo nie będzie mógł się wchłaniać. warto też od czasu do czasu zrobić sobie dłuższą przerwę i nie depilować się przez jakiś czas, żeby włoski odrosły troszkę więcej niż zazwyczaj

Offline

 

#10 2022-07-26 06:54:25

jeska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-04-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Sposoby na wrastające włoski

Myślę, że to jest problem maszynek jednorazowych. Nie bez powodu depilacja jest tak popularna wśród kobiet - dzięki temu możecie cieszyć się gładkimi partiami ciała bez podrażnień. Zerknijcie w wolnej chwili na stronę: https://easywaxing.pl/pl/ Ich oferta naprawdę cieszy się sporym zainteresowanie.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora