Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#61 2014-03-18 21:26:14

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

Tam, czyli gdzie?
Na wszystkich portalach są teraz modne tylko modowe blogi? (O rany, "modne modowe" - piękne powtórzenie)
Ja się nie znam, nie siedzę w tym... ale jeśli tak, to trochę monotematyczne to środowisko.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#62 2014-03-19 07:46:10

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

Black Star napisał:

Tam, czyli gdzie?
Na wszystkich portalach są teraz modne tylko modowe blogi? (O rany, "modne modowe" - piękne powtórzenie)
Ja się nie znam, nie siedzę w tym... ale jeśli tak, to trochę monotematyczne to środowisko.

na blogspocie. Gdzie nie spojrzę - tam zdjęcia dziewczyn w ubraniach. Ale może któregoś dnia znowu wezmę sie za przeglądanie i znajdę coś innego. Po prostu kiedy szukałam blogów, na których mogłabym zostawić swój komentarz to z tych niby "naj" wyskoczyły same o ubraniach. Ale tak jak napisałam - w wolnej chwili spróbuję jeszcze raz poszukać


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#63 2014-03-19 13:05:36

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

Hmm... no to rzeczywiście niezbyt ciekawie.
A może "poza" blogspotem jest inaczej? Są inne serwisy?
Wielu moich znajomych prowadzi fajne blogi na wordpressie, są zadowoleni.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#64 2014-03-19 16:33:46

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

Akurat dobrze rozumiem, o czym mówi Kate. Ja też zauważyłam, że dopóki dobrze nie otagowałam moich notek na blogu albo nie wrzuciłam do niej obrazka z ciuchami albo jakiegokolwiek, to nikt oprócz mojej przyjaciółki nie komentował. Ale przy okazji znalazłam też stałą czytelniczkę.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#65 2014-03-19 19:28:05

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

Black Star napisał:

Wielu moich znajomych prowadzi fajne blogi na wordpressie, są zadowoleni.

ooo chętnie poznam wordpress jeszcze w ogóle przemyślę to blogowanie, czy znajdę na to czas. Szczerze mówiąc... mam ochotę. Lubię się czymś z kimś dzielić, nawet jeżeli dla kogoś wyda się to nudne


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#66 2014-03-19 19:56:31

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

ja tam mam konto (czytelnicze, bez własnego bloga), więc jak założysz, jeśli, to daj znać - dodam sobie do obserwowanych


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#67 2014-03-26 17:45:02

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

Black Star napisał:

ja tam mam konto (czytelnicze, bez własnego bloga), więc jak założysz, jeśli, to daj znać - dodam sobie do obserwowanych

dzięki, ale jednak kontynuuję stary dlatego, że prowadzę i tak te same tematy, a nie chcę kasować tego bloga
dlatego jeszcze raz zapraszam do siebie, dzisiaj akurat napisałam coś nowego http://czek0ladowa.blogspot.com/


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#68 2014-04-01 15:30:56

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

Black dzięki za komentarz!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#69 2014-04-01 15:37:51

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Nasze blogi i strony ^^

http://mimoza.mylog.pl/ - mój pamiętnikowy blog, zapraszam serdecznie.

Offline

 

#70 2014-07-27 18:21:36

navelai

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nasze blogi i strony ^^

http://trustyourself.blog.pl  nowy blog, możesz dowiedzieć się jak patrzą na ciebie inni

Offline

 

#71 2014-08-01 22:16:07

saguszielony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nasze blogi i strony ^^

http://tworca-czegos-co-nie-musi-byc-sz … omysle.pl/ Dobrze mi idzie jak na początkującego?

Offline

 

#72 2015-04-11 10:43:20

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

U mnie znowu reaktywacja, więc gdyby był ktoś zainteresowany to zapraszam http://czek0ladowa.blogspot.com/

Ostatnio edytowany przez Kate (2015-04-11 10:43:29)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#73 2015-09-16 15:33:28

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

Ja znów zapraszam do mojego bloga, tym razem odnowionego z innym adresem jak i wyglądem.
Nowy adres: kateann08.blogspot.com
Zamierzam teraz pisać inaczej niż dotychczas - przede wszystkim bardziej optymistycznie W związku z czym usunęłam posty pełne złości i smutku.
Zapraszam !


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#74 2017-02-21 19:04:00

Eurowizjanie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-02-21
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

Czy lubicie Eurowizję? Czy wiecie, ile wielkich artystów muzyki rozrywkowej zawdzięcza Eurowizji sławę, ilu uświetniło Koncert swoim występem? Zapraszamy na forum poświęcone Konkursowi Piosenki Eurowizji!

Eurowizjanie (esc.pun.pl) to aktualności i historia, miła i swobodna atmosfera, dbałość o treść, przytulne miejsce, gdzie odpoczniesz rozmawiając o Konkursie (i nie tylko), rozrywka i zabawa, początkujący, fani i doświadczeni weterani Eurowizji.
Na forum znajdziecie: Działy poświęcone historii konkursu. Każda dekada, każda edycja, wszystkie szczegółowo opisane i czytelnie zaprezentowane. Aktualności o wykonawcach i piosenkach, preselekcjach i zbliżającej się edycji Konkursu. Miejsce dla rozmów nie tylko o Eurowizji. Chatbox. A przede wszystkim wielkich sympatyków Eurowizji! Zapraszamy do naszego eurowizyjnego świata!
Społeczność oferuje również blog z konkursem muzycznym oraz grami eurowizyjnymi.

W związku z dbałością o treść, atmosferę i czystość forum, nie wszystkie działy są dostępne (widoczne) od razu. Nowych użytkowników prosimy o przedstawienie się w przeznaczonym do tego temacie oraz aktywne uczestniczenie w życiu forum. Prosimy o wyrozumiałość.


Eurowizjanie - forum poświęcone Konkursowi Piosenki Eurowizji

Offline

 

#75 2018-09-04 17:24:49

brandex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-04
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Nasze blogi i strony ^^

ja polecam zapoznanie się z polskimi producentami, nawet nie wiecie jakie super rzeczy są produkowane w naszym kraju !

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora